Šta je novo?

Nokia 1020

On misli da samo Android moze imati kuvani rom, eeee nema decko pojma o Symbian svetu, cuj njega sertifikati , uhvatio se njih ko pijan plota.
 
Ti si specijalan, nema razloga komunicirati sa tobom, sto cu ubudeuce i izbegavati. Problem je sto ti dajes sablonske odgovore bez da shvatis i procitas sta je neko napisao.
Da ljudi koji nisu znali da izvade sertifikat (u to vreme o kome sam pisao) ce da instaliraju kuvan rom, kada nisu ni postojali (opet ja pisem o proslom vremenu, ako niste shvatili) 5 bambija za oboje.
 
Poslednja izmena:
čoveče, ja nisam kriv što neko nema pojma o životu, ako nije pametan nije ni pametan telefon za njega
 
Tema je 1020, molim vas. Interesuje me da li je sa zvaničnim 8.1 popravljen zvuk u slušalici? Na 8.0 mi je bilo baš tiho, neprihvatljivo.
 
Tema je 1020, molim vas. Interesuje me da li je sa zvaničnim 8.1 popravljen zvuk u slušalici? Na 8.0 mi je bilo baš tiho, neprihvatljivo.



Zvuk je super meni je za razgovor i na jacini 8 odlicno.

Sem ako nemas neki problem sa tim zvucnikom?..
 
Da ljudi koji nisu znali da izvade sertifikat (u to vreme o kome sam pisao) ce da instaliraju kuvan rom, kada nisu ni postojali (opet ja pisem o proslom vremenu, ako niste shvatili) 5 bambija za oboje.

mi živimo sada a ne u prošlom vremenu, Symbian 3 u startu jeste bio truba, N97 jeste bio fijasko itd. ali ne živimo svi u prošlosti, inače 90% postova ti se svodi na pisanje o stvarima koje ti se ne sviđaju, zavidim ti što imaš toliko slobodnog vremena
 
Vi nokijasi ocigledno ne citate poentu pisanja nego cim vidite simbijan upali vam se lampica. Tako da ono nema poente sa vama pricati.
 
Poslednja izmena:
Čitao sam o tom Pelikanu još pre pola godine, nisam mnogo oduševljen, ali ako ga naprave da radi ljudski, sa sve Video Refocusom (!!!) biće haos kul.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jedno pitanje za korisnike 1020, banalna stvar = Kompas?! Sta se dogadja? Gledam na sajtu ima Ziroskop i Magnetometar , uradio test Hardwera kaze nema. Sta se dogadja.
Da li je neko upoznat, HVALA
 
Izvini al mnogo mi smesno, sta se dogadja dva puta :D Nemoguce da nema kompas..
 
Sve sam isprobao, da li je do uređaja ili zaista nema Magnetometar nisam siguran...
 
Crno na belo :)
 

Prilozi

  • wp_ss_20140916_0001.png
    wp_ss_20140916_0001.png
    196.3 KB · Pregleda: 108
u3aqe9yd.png
Dafuq

Kakvu to kinu od 1020 posedujes :D
 
:whip:
 
Odes u About i pod Hardware revision number sta ti pise?

Meni je 4.4.0.2
 
Malo je cudno sto mu ne registruje to, posto su to prisutne HW komponente, nije moguce da ih na telefonu nema, tj da ne postoje.


Sem ako je mozda neka prva verzija , tj serija na kojoj su bukvalno u prvvom talasu zakidali neke stvari...



To bi isto bilo kao kad bi modul Camere bio bez OIS-a ali usled nekog razlog.





Koji je to region, sa mreze?



Probaj da obrises aplikacuju, restartuj telefon i opet je instaliraj pa vidi..
 
Poslednja izmena:
Pa isto, nisam siguran šta se događa. Mislim mape rade super kada je GPS navigacija u pitanju. Da li je update ili nešto hardwerski nisam siguran.
 

Prilozi

  • wp_ss_20140917_0001.png
    wp_ss_20140917_0001.png
    98.8 KB · Pregleda: 94
Pa isto, nisam siguran šta se događa. Mislim mape rade super kada je GPS navigacija u pitanju. Da li je update ili nešto hardwerski nisam siguran.

Pa jednostavno mozes da proveris sta se dogadja :) Upali mape i okreci se na ulici, da li se okrece zajedno sa tobom?
 
Hahahaha Borise ništa se ne vrti na ulici.
Kada hoću čak da instaliram kompas ili evo probao City Lance koji znam da je radio odlično ranije. Kaže nemam taj uređaj?! Baš čudno, kao da nije drajvere podigao neke prilikom updejta sistema 8.1. Možda hard reset? Ili kortana neßto zeznula bez mog znanja :)
 
Jako cudno.. a sta ti je smesno? :) to je najbolja i najkorisnija funkcija kompasa meni bila, kad hodas sa mapama da se prilagodjava mapa tome kako se ti okreces i mnogo je lakse.. A za sta ti konkretno treba kompas?
 
Jako cudno.. a sta ti je smesno? :) to je najbolja i najkorisnija funkcija kompasa meni bila, kad hodas sa mapama da se prilagodjava mapa tome kako se ti okreces i mnogo je lakse.. A za sta ti konkretno treba kompas?


Ma smešno mi je kako si rekao "stani na ulicu i okreći se" samo to, znam da je to korisna provera, ne okreće se mapa oko ose, išao sam na pešačenje u šumu pa sam naravno gledao neke orijentire, ne treba mi svakodnevno, kupio neku aplikaciju multitul pa mi bilo čudno što kompas jedino ne radi? I tu krenuo dalje da kopam, i kad stvarno prikazuje hardwer. Gotovo sam siguran da je sve bilo ok ranije...
 
Svee lepo sljaka, mozda ti FW nesto poremetio, da nisi turao fw od neke druge lumie mislim na 1020 ali za neki drugi region, preko kabla.



Ja sam jos na PfD 8.1.1 cyan fw
 

Prilozi

  • wp_ss_20140917_0004.png
    wp_ss_20140917_0004.png
    65.5 KB · Pregleda: 74
  • wp_ss_20140917_0003.png
    wp_ss_20140917_0003.png
    244.4 KB · Pregleda: 82
Poslednja izmena:
Da kontam, i meni je radilo. Ne mogu da provalim u čemu je kvaka. Možda Hard reset? Ili neki drugi update da čekam...
 
Nazad
Vrh Dno