Šta je novo?

ZTE Blade G

Pomoc

E brt ovako kupio sam Zte blade g iz telenora ali sam hteo da te pitam jel dobar ovaj telefeon i ako ima mane koje su mu? hvala unapred!
 
Лоша резолуција екрана за 4, 5" и лоша камера.
 
Zte Blade G uzeo sam u telenoru.Imam ga vise od mesec dana i sa njim sam vise nego zadovoljan :) ...Nego da vas pitam kako da stavim foliju preko ekrana a da neostaju mehurici ?? Hvvala unapred
 
Неком кредитном картицом истиснеш неки мехурић, ако остане.
Нема ту неке технике, само пажљиво треба да се ради:p
 
Неком кредитном картицом истиснеш неки мехурић, ако остане.
Нема ту неке технике, само пажљиво треба да се ради:p

Ne stavlja se folija tako. Ako ti i ostane mehurić ostao ti je zbog toga što je na displayu bilo zrnce prašine i nećeš ga istisnuti nikakvom kreditnom karticom nego treba uzeti dva komada selotejpa i sa jednim podići foliju a sa drugim preći preko mesta gde je ostao mehurić i pokupiti zrnce prašine.
 
Па ваљда ће обрисати екран пре него што буде стављао фолију па неће бити прашине...
 
Sta ce vam te folije ko zene neke ;D
 
Па ваљда ће обрисати екран пре него што буде стављао фолију па неће бити прашине...

Ne znam jesi ti stavljao nekad foliju? Možeš da brišeš koliko hoćeš uvek se pojavi zrnce prašine tamo gde ne treba.
 
Ne znam jesi ti stavljao nekad foliju? Možeš da brišeš koliko hoćeš uvek se pojavi zrnce prašine tamo gde ne treba.

Само једном и то на другов нексус 4 и није било ни једног мехурића :d
 
e ljudi, postoji li resenje da vratim svoj stock recovery, jer na fonu sam izbrisao recovory pokušavajući da ga rutujem?
 
Koju navigaciju instalirate, ako moze tacna verzija jer bilo koji iGO da instaliram, mogu samo da ga pokrenem kad je gps senzor ugasen, i cim ga upalim program crashuje.
 
Vec treci put za redom mi baterija "zvekne" sa nekih 30-40% na nulu i telefon se ugasi.
Kada ga stavim na punjac mogu da ga upalim tek nakon 5-10 min kada dodje malo sebi i vidim da je baterija skroz prazna...
Jel se desava nekome slicno?
 
Vec treci put za redom mi baterija "zvekne" sa nekih 30-40% na nulu i telefon se ugasi.
Kada ga stavim na punjac mogu da ga upalim tek nakon 5-10 min kada dodje malo sebi i vidim da je baterija skroz prazna...
Jel se desava nekome slicno?

Neispravna ti je baterija.
 
Sorry za dupli post, zanima me jel znate za neki go-to sajt na kome bi mogao redovno da proveravam kad i da li ce se pojaviti tutorijal za rutovanje ovog modela.
 
Hteo sam ovaj telefon da uzmem preko paketa u telenoru, ali sam cuo da bas dosta ljudi kaze da se previse greje. Ima li ko iskustva sa ovim modelom?
 
Греје се као и било који други андроид.:p
Мање од мог нексуса.
 
Po meni, sasvim normalno grejanje... Furao sam Igo (odnosno full koristenje GPS-s, gde se po meni i uz moje koristenje fona najvise greje) i sasvim je ok... Manje nego EVO 3D, npr, posto sa njime mogu da uporedim...
 
Ok. Nego sam cuo komentare da se bas bas greje, pa bolje da pitam sta je u pitanju. Cak su i neki govorili da kada se ugreje sam pocinje da se gasi. Planiram da uzmem ovaj telefon. Mozda je tu u opticaju Telenor Smart Pro 2, ili ZTE Blade III. Pa sta vi mislite koji je najbolji za te pare? Imam jos jedan telefon u mts-u, ali treba mi jos jedan da kazem pristojan. :) :D
 
Brat ima Blade G skoro dva meseca i samo jednom mu se ugasio telefon i to zato što mu se ispraznila baterija... Gotovo neverovatno, ali eto :D
 
Ok. Hvala. Razmislicu jos. A inace opsti utisak? Jel deluje pristojno za te pare? :)
 
Za te pare je odličan i ima najbolju bateriju od tih što si nabrojao.
 
Znam, to mi je najbitnije. Jer svoj punim na svakih 6 sati. :)
Razmislicu, pa cu javiti sta sam uradio.
A kako se menja baterija?
 
Poslednja izmena:
Baterija se menja samo u servisu ili ako si sam serviser pa znas :) Ali kontam da nece toj bateriji nista biti par godina...
Sto se samog trajanja baterije tice, po meni je bas, bas odlicna, pogotovo za tu klasu telefona... Evo, opet ga poredim sa EVO 3D i mogu da kazem, da sa istim koristenjem traje duplo duze (naravno u korist Blade-a)...
Fon sasvim, sasvim solidan... Lepo uradjen, nigde ne skripi, nema lufta u masci... Displej isto odlican za tu klasu fona... Softver mu je mozda malo bag-av, ali nista strasno...
 
Nazad
Vrh Dno