Šta je novo?

ZTE Blade G

Gresis, to prednja (sekundarna) kamera snima u 640x480p. Zadnja (primarna) snima HD opusteno. Glupo bi bilo da snima video u toliko manjoj rez nego sto joj je senzor.
A prednja je VGA rezolicije pa otuda i snima samo u 640x480p .

Editovao da bude jasnije....
 
Poslednja izmena:
Ајде сад прочитај то што си написао.

Брат ми има тај телефон, ваљда знам какву камеру има!
Едит:
Screenshot_2013-06-08-23-59-35.png

Шта је сад Ћириле?
 
Poslednja izmena:
Баш си си потрудио за review, али поткрале су се ове две грешке...

Ово за верзију андроида, ајде грешка у куцању ;), али како то да твој телефон снима HD видео када му је највећа резолуција 640х480р?

Јеси ли убацио неки ром који то омогућује или је нешто друго у питању?

Na mom telefonu pise 4.1.5 ali ajde da verujemo tebi pre proizvodjacu.
Snima video u 720p
 
Сад сам се сетио, тај 4.1.5 је за Кину и Индију. Не знам како си дошао до тог модела...
Једино да само ТА верзија подржава 720р снимање, јер овај из теленора то не може...
 
Pa kako bre majku mu ,ovaj iz telenora snima 480p a verzija za Kinu i Indiju 720p ,e sto nas ne vole :D
 
Повероваћу да снима у HD када Marko Mylo окачи screen shot онако као што сам ја синоћ.
 
Nisam rekao bukvalno da ne kupuju telefon,nego da je bolje za te pare da kupe bolji.......Ne znam cemu tolka polemika oko kamere?
 
Pa vidis ''ciril'' kaze da snima u 720p ,a ovaj u telenoru snima u 480p :D
 
zdravo,

@KiaBre da li si rešio problem sa recoveryiom? ako jesi, molim te objasni. ja sam pratio turtorial sa rootsrbija za rutovanje i sada mi neće ni fabrički recovery niti cwm, niti mogu da uradim fabrički reset. na jednom ruskom sajtu piše da je neophodno da u foldoru /etc postoji fajl install-recovery.sh. pokušao sam da instaliram taj fajl preko adb-a, ali telefon mora da bude rutovan da bi mogao da se instalira taj fajl.

moj savet svima koji su uzeli telefon preko telenora, da ne određuju postupak instalacije sa rootsrbija, jer to nije za verziju 4.1.2
 
Телефон савршено ради већ недељу дана, изгледа да неће имати судбину Grand X-a :D
 
Телефон савршено ради већ недељу дана, изгледа да неће имати судбину Grand X-a :D

Pretpostavljam da imas android verziju 4.1.2 s obzirom da si ga kupio u Telenoru.
Kazi mi molim te da li si ga na kraju ipak root-ovao preko uputstva koje si dao ovde (root srbija)?

Zabrinuo me je Fakijev post posto i ja nameravam da ga uzmem u Telenoru.
 
Јесте, 4.1.2.
Нисам га рутовао, телефон је братов па се боји да му не покварим телефон...
 
Poz ljudi uzeo sam fon pre dve nedelje i prezadovoljan sam, jedino neke igre nisu kompatibilne pa pucaju ali ok sta sad. To sto meni treba radi super brza navigacija, skype video call, po koja igrica (na poslu ;) ), dobra baterija i ... E sada jedino sta me kopa je RAM memorija na sajtu pise da ima 500Mb a kod mene nekih 385 ako se ne varam. I ako mogu da vam predlozim all-in-one toolbox v3.1 sa dodatkom batery boost odlicna je.
 
Poz ljudi uzeo sam fon pre dve nedelje i prezadovoljan sam, jedino neke igre nisu kompatibilne pa pucaju ali ok sta sad. To sto meni treba radi super brza navigacija, skype video call, po koja igrica (na poslu ;) ), dobra baterija i ... E sada jedino sta me kopa je RAM memorija na sajtu pise da ima 500Mb a kod mene nekih 385 ako se ne varam. I ako mogu da vam predlozim all-in-one toolbox v3.1 sa dodatkom batery boost odlicna je.

Cim se usudis da ga root-ujes javi razultate :)
 
rutovacu ga kada naprave 4.1.2 lite verziju tako sam i na prethodnom alcatel 990 ot mob prosto leti. Nego jel i kod vas 385mb ram
 
Тако је свима, део од 512 иде на систем и графику.
 
Ljudi da li se i vama ovaj telefon jako greje?
 
Pitanje za ljude koji imaju ovaj tel,interesuje me da li snimak ide u hd ,tj da li je zvuk na snimku hd ?
 
Не и друго питање не.
 
Hoces molim te ako ti nije tesko da uploadujes jedan snimak na 480p cisto da vidim :)
 
Не и друго питање не.
Ok, onda ja emitujem neogranicinu kolicinu toplote :d Salu na stranu.. setra je uzela fon,na prvi pogled ok telefonce, fino radi oseca se manjak RAMa ali kolko para tolko muzike :D
 
Не могу, нисам код куће и нећу бити следеће две недеље (братов је телефон)...
А и да сам кући не бих могао јер имам мтс интернет :(
 
Da li bilo ko ko ima ovaj telefon moze da postavi snimak na 480p :)
 
Uzeo sam ga juce i osetim da se malo vise greje u gornjem delu...oko zadnje kamere...nista strasno.
 
У том делу се већина телефона греје, то је нормално.
 
Greje se, bacam ga iz ruke u ruku ko vruc ustipak :) (samo u zahtevnim igrama) , sto se tice snimka bolje da ga negledas napolju jos nekako unutra neupotrebljiv kao i kod drugih telefona nize klase.
 
Ma kad bi mogao jedan upload :D. Moj cale je preko svog ugovora uzeo grand x i evo vec drugi put je na popravci ,a meni moj ugovor sad istice i razmisljam se izmedju telenor smart hd i zte blade g ,isto kostaju pa ne znam za koji da se odlucim,vec imam losa iskustva sa zte :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno