Šta je novo?

ZTE Blade G

meni je pomogao RAM Booster i brisanje nepotrebnih telenor i stock aplikacija sto se tice RAMa. za pregrevanje kontam da je jedini lek da se smanji brzina procesora, ja sam ga skinuo nesto malo i sad radi na 1008 Mhz. igram igrice skoro svaki dan i nijednom mi se nije desilo da je zabagovao. npr, ranije nisam mogao da pomislim da igram Temple Run 2, a sad radi bez problema. kao da nije isti telefon u pitanju :D ovaj telenor ga je zaklao sa svojim aplikacijama i samim romom.
 
^ Jesi ga root-ovao kad mozes da mu spustas clock procesora?
 

Cool :) Ja se evo koji dan vec dvoumim da uradim tako nesto :D
E sad jos da se nadje neko da napravi custom rom za njega i da sredi kernel (sto je po meni jos vaznije nego sam rom) i ima da proleti fon :)
Koji software koristis za kontrolu brzine procesora?
 
ja bih se rado latio posla ali se ne razumem... koristim No-frils CPU Control sa marketa ;)
 
Planiram da uzmem mob. u VPU,i to ZTE Blade G ili LG Optimus L5 ii,ako moze neko da mi pomogne oko odabira.
 
Nemoj nikako blade g ,kad sam ja bio meni je radnica u telenoru rekla da ne uzimam taj telefon .
 
Potrebna pomoć!

Zna li neko adresu sajta za OnLine otključavanje Blade G-a (kao što ima npr. za Alcatel Idol-a sa VIP-a) ????
Ako zna neka okači ovde ili neka mi pošalje na PP.

thx
 
^?
 
Random spam:)
 
Uf, nikako da napišem. Problem sa lošim zvukom je definitivno do OSa. Naime tel ne detektuje uvek da su priključene stereo sluške, nego opali mono zvuk! Kad se prilikom uključivanja sluški pojavi ono google njesra za govor, dobije se stereo zvuk u slušalicama! Tad je kvalitet zvuka ok, ali je i dalje tih. Ne pomaže mu ni DSP Pack za Player pro. Interesantno je da sa fabričkim hendsfrijem uvek da stereo izlaz, samo je šteta što zvuče kao kanta. Jel ima još neko da koristi tel kao music plejer? Kako ste rešili jačinu zvuka u slušalicama? Na mojim Sony ZX300, zvuk nije dovoljno jak :( Možda da pojurim sluške veće osetljivosti?
 
Uz to se oprostim od garancije :(
 
^ Zbog cega se oprostis od garancije... Sve moze vrlo jednostavno da se vrati na fabricko stanje...
 
Imas u powerampu replay gain, pa tu podigni jacinu preko maximuma ako hoces jaci zvuk.
 
Uzimam sutra telefon u telenoru.Koji je bolji ovaj ili samsung galxy trend?Molim za pomoc.
 
^ E to bi i ja voleo da znam... Kinezi su to... Nema nista da su napisali... Za sad deluje da tecnije radi i da se manje greje... Ali nista jos ne mogu 100% da kazem, posto ga furam tek jedan dan...
 
Optereti ga malo, probaj antutu i uporedi rezultate.
 
^Ocu, ali ne verujem da cu stici pre veceras... Ali kad probam javljam...
 
Evo malo iskustava sa novim romom... Nista specijalno nije uradjeno... Sredjen je pokazivac baterije, manje se greje i deluje da gladje radi... Kontam da svakako nije lose instalirati... Losije nije :D
 
Telefon je bio odlican sva 4 dana dok je radio, onda je zakovao pred telenor screen i ne moze na njemu da se uradi ni fastboot ni hard reset. Generalno bi bio dobar da nije krs. Preporucujem svedski rom, izuzetno ga ubrzava.
 
Jel moze neko da mi objasni kako da smanjim procesor na telefonu?
 
Nazad
Vrh Dno