Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
TT je stvarno raspad.
Danas sam se nekako slucajno izlogov'o i sad ne postoji nacin da se ulogujem, probao sam 5.7.2 i poslednju verziju iz marketa, jednostavno ne radi.
 
6.2.0

Opet su promenili vizuelno neke stvari. Procenite sami...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
afea68d1190a63826c40c62222345416.jpg


Jbt sve mi se vise i vise cini da ovo ide ka sakatom IOS fazonu.
 
Ne shvatam poentu mrdanja sa 5.7.2 ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Notifikacije lepo rade, lepo i izgleda osim tog prikaza yt linkova i dupliranja tema na ovoj najnovijoj verziji ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kakva je ovo sprdnja, sad skrolujem po bench timeline i skontam da se prvih 10ak postova ponovilo, haha

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vi bar mozete da se ulogujete.. :d

Probao sam 3 verzije, cistio kes, brdo reinstall-ova i nista.
Izgleda da je potrebno uraditi HR telefona da bi ovo djubre odbagovalo, najgora-najbagovitija app koju sam ikada instalirao.
 
Imas adblocker? Meni se juce sam sign out-ovao i morao sam da iskljucim adblocker, obrisem data tapatalka, restartujem telefon i tek onda je hteo da se prijavi. Stvarno smaraju

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Proradilo djubre! :d Samo ne znam kako..

5.7.2 valjda, po ko zna koji put reinstall, ciscenje, restart..
A pre toga sam x puta probao sve sto ste pomenuli ovde. Cak i to menjanje jezika itd.

@telep
Nemam, svejedno hvala na savetu.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dupliraju se teme, markiraš kao unread on je ne skloni... Sad opet da čekamo par verzija da srede gluposti. Moj savet, batalite 6.2.0 ko nije instalirao.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Notifikacije lepo rade, lepo i izgleda osim tog prikaza yt linkova i dupliranja tema na ovoj najnovijoj verziji ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ti si zadovoljan samo nek' je nova verzija, tvoje mišljenje se ne računa u vezi Tapatalka :)
 
Stvarno su najveće legende ovi iz tapatalk-a...

Bukvalno nikad nisam imao ovoliko problema sa aplikacijom koja mi je toliko bitna :D.

Vratio sam se na 5.7.2, hvala na preporuci te verzije.

Na njoj stvarno sve radi, iako izgleda malo lošije od nekih novijih.

Na mnogim ne radi ni go to first unread post pored svega ostalog, nego ode na prethodni.

Neverovatni su, moraju nekako bar ove osnovne stvari da osiguraju, a sa ostalim neka eksperimentišu.

Prosto ne mogu da se pomirim sa tim da baš niko ne želi da napravi alternativu...
 
Svaka verzija tapatalka ima bar neki problem, tako da ne vidim preveliku potrebu za dramom. Tako je otkad je izašla aplikacija.
 
Važi, od tebe uvek neki enigmatični postovi, kao buda si.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Važi, od tebe uvek neki enigmatični postovi, kao buda si.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Bitno je da si brže bolje editovao prvobitni komentar, pa u sledećem dodao još teksta posle "Važi" :)
Molim, i idući put.
 
Brže bolje editovao, nemam pojma šta pričaš.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Važi, al proveri vid nešto ti se prividja.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zadnja verzija za Android mi se uopšte ne pokreće, tako je danima,nekoliko reinstalacija nije pomoglo...kucam se sa podrškom i šaljem logove, skoro nedelju dana i još ništa. Odjednom je poludeo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno