Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto ti ga na, sad si nam objasnio.
Hoćeš i da nam otkriješ tačno kako, jer nama nije ni palo na pamet da se reklame mogu neutralizovati.

Tapatalk je uveo novinu da se vizuelno razlikuju obični od "vip" korisnika, normalno je da ljude zanima šta znači žuta a šta plava oznaka.

P.S. Dobro su to smislili za svoju zaradu, psihologija radi svoje, određeni procenat korisnika će platiti vip samo zbog toga što ne žele da budu "nižeg" reda.
 
XDA sam i ja svojevremeno kupio, ali ispade totalno promašena kupovina :)
 
Eto ti ga na, sad si nam objasnio.
Hoćeš i da nam otkriješ tačno kako, jer nama nije ni palo na pamet da se reklame mogu neutralizovati.

Tapatalk je uveo novinu da se vizuelno razlikuju obični od "vip" korisnika, normalno je da ljude zanima šta znači žuta a šta plava oznaka.

P.S. Dobro su to smislili za svoju zaradu, psihologija radi svoje, određeni procenat korisnika će platiti vip samo zbog toga što ne žele da budu "nižeg" reda.
Da je jednokratno možda bi se neko i upecao, ovako to dođe kao TV pretplata :)
Boli me uvo za boju ikonice.
Uzgred, imam i stariji nalog koji ima tu plavu ikonu, mada ga ne koristim.
 
Da je jednokratno možda bi se neko i upecao, ovako to dođe kao TV pretplata :)
Boli me uvo za boju ikonice.
Uzgred, imam i stariji nalog koji ima tu plavu ikonu, mada ga ne koristim.
To što ti i ja ne bismo platili i nije nas briga za vip to ne znači da nema drugih.
Znaju oni šta rade, odredjeni procenat (možemo samo da nagadjamo koji/koliki) korisnika u belom svetu je sigurno počeo da plaća vip posle ovih promena.

p.s. Ja jesam vlasnik "dijamantskog" statusa, ali "nečasnim" metodama stečenog :)
Pre godinu, godinu i po iz "alternativne" pro verzije Tapatalka sam napravio tt nalog, i postao "vip"...
 
Ako se koristi stara aplikacija, onda se sve ovo izbegava?
 
Ја добих ову вип иконицу ал не знам како, нити сам имао пиратски тт нити сам га купио..
Ево сад ми нестаде, повремено се појави хахаха...
 
Poslednja izmena:
Ne update-ujte na 5.3.9, neupotrebljiv je. Ulogovani ste ali pokazuje da niste i ne može da se koristi. Nova verzija će ubrzo.
 
Tapatalk 2 classic for life, nema brzeg. :)
 
Je l' ima neko link, hteo bih da odradim opt-out iz beta programa? Ne mogu nigde da ga nađem na netu, a pre par meseci sam se prijavio.
 
Tapatalk 5.3.11 - http://www.apkmirror.com/apk/tapatalk-inc/tapatalk/tapatalk-5-3-11-android-apk-download/

Sve radi i glatko skroluje što i nije čest slučaj :)

Notes / What's new
Tapatalk now supports Google Smart Lock and more!

- Revised discussion card layout to optimize more space
- Subscription and Blog notification grouping UI improvement
- 2FA authentication support for certain forum systems
- Improved Explore / Search UI with ability to search for forum members

** If you have previously purchased the app and would like to claim your VIP status, email us at [email protected] with your purchase receipt

** Use Contact Us button to email us if you have question.
 
Poslednja izmena:
Tek skontah da nema one kbacice za obiljezavanje mark as read, sklonili su one ikonice sto su bile na dohvat ruke. krastavac mali su zakomplikovali.
 
Force close prilično često. Da li je realno da nisu u stanju da naprave da se, manje-više, običan tekst normalno skroluje na telefonu sa 2 Ghz, i sa ne znam ti ja koliko jezgara!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno