Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao i SwiftKey od kad je besplatan.
 
Ma opusteno svi koristite windows i gugl, sve im je vec poznato.
 
Ima li neko bag sa ovim slajderom sa strane od TT. Desi se cesto da ubaguke i ekran ne reaguje dok se opet ne izvuce slajder i vrati.

Svasta covjek doceka sa ovim TTom. Bateriju mi je pocuclao. Vuko je CPU na 4 jezgra skoro max, cak i kada je bio "neaktivan". Kada ga pocistim sa recent liste OK bude. Ocistio sam cache izgleda da je u redu sada. Gde da potrosi vise od ekrana# :banghead:

Dokle vise da naprave krstem TT a u pm.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414194540605.png
    uploadfromtaptalk1414194540605.png
    137.1 KB · Pregleda: 232
  • uploadfromtaptalk1414194548890.png
    uploadfromtaptalk1414194548890.png
    107 KB · Pregleda: 230
Poslednja izmena:
Dokle vise da naprave krstem TT a u pm.
Po svoj prilici nikada.
Suviše foruma koje pokriva i suvše android + drugih uredjaja/operativnih sistema na kojima se koristi.
Aletnativu nema, valja ga prihvatiti, i kada radi i kada baguje ..
 
Je ne znam gde vi nadjete bagove :d Ja evo koristim TT godinu i po recimo i pratim samo bench. Za ovo vreme nikad se nisam pozalio jer stvarno ni jedno jedino seckanje, sporo ucitavanje ili tome slicno nisam imao. A uvek ga updateujem. (samo da ne ureknem sada)
 
Onda si srećni izuzetak :)
Generalno rečeno TT se baš dosta popravio po pitanju bagova ali kao što vidiš ima još uvek naroda kojima stvara frku.
Da kucnem u displej :) tamo od verzije ~4.5.2 i ja sam zadovoljan teteom.
Bio sam i pre toga zadovoljan ali sam isključivo koristio 2.4.13-15 verzije, tadašnje nove verzije su bile priličan haos.
 
Meni jedini problem u zadnje vrijeme što mi je ispisivao da ne mogu da se konektujem na forum i da kontaktiram administratora, tako sa svim forumima, a internet radi i nemam problema sa pristupanjem istim forumima preko računara npr. ili brausera na fonu.
 
Meni od nekidan ubacuje reklame dole.
 
Meni jedini problem u zadnje vrijeme što mi je ispisivao da ne mogu da se konektujem na forum i da kontaktiram administratora, tako sa svim forumima, a internet radi i nemam problema sa pristupanjem istim forumima preko računara npr. ili brausera na fonu.
И мени то избацива, али само на мобилном нету, преко WiFi-а је све ок...
 
А јбг ова Google тастатура још није запамтила речи, навикао сам се на Swiftkey па не проверавам оно што напишем :)
 
Meni izbacuje i preko WiFi ponekad tu poruku, mislio sam da je do bencha, posto je jednom-dvaput imao frku i preko browsera da ucita, al ako se desava i sa drugim forumima ocigledno je do njih.

Neko rece da ga lepo sluzi vec duze vreme, bar nekog da sluzi kako treba. P.s. baci pogled na memorisku tapatalk folder i koliko zauzima. Meni je neki od proslih patcheva napunio sa 1.5Gb glupoati mem karticu. Posle brisanja nastavio da radi bez ikakvih problema.
 
И мени то избацива, али само на мобилном нету, преко WiFi-а је све ок...
Meni nije na mobilnom doduse otkad sam apdejtovao aplikaciju nisam ni koristio mnogo TT na mobilnom, samo na WLAN-u i tad je izbacivalo tu poruku.
 
Za divno čudo meni sada radi odlično.
 
Zajebaješ se Gibo sa tom tastaturom :D Evo radi sad OK, trebalo je clear data & $, vraćao sam bio APK+Data sa Titaniumom sa Oficijelne verzije SLim-a na Weekly.
 
Juce mi je pojeo bateriju, vidim da se Stjepanu desilo isto, a jutros nenormalno koči i sjecka dok skrolujem na jednom drugom forumu (na ovom radi fino).

Ocistio sam cache ali odma se vratilo.
 
Evo opet se vraca drljanje CPUa. Ocistim $ bude OK neko vrijeme pa opet. Stvarno ne znam sta da pokusam. Vidim drugima je OK onds racunam da je do meme.
 
Jel ima neka standardna procedura da se ožive notifikacije kad prestanu da rade?
 
Lol. To se i meni desilo jednom. Pomirio sam se sa situacijom,mrzelo me da trazim resenje. I onda kada sam flesnuo novi rom proradile i tt not. Ko zna do cega je :)
 
Jel ima neka standardna procedura da se ožive notifikacije kad prestanu da rade?

Ja sam na WP imao probleme sa notifikacijama. Ne da ne stizu vec da stizu za neke podforume na koje se nikada nisam pretplatio. Kontaktirao sam autora WP aplikacije tamo kod njih na forumu i on je rekao nesto tipa da generalno povremeno ima problema sa time nevezano za platformu i resetovao mi je notifikacije kod njih u bazi. Pretpostavljam da je i ovde procedura ista. Od tada mi sve radi kako treba. Na WP. Na Androidu notifikacije rade normalno ali zato cim hocu da attach-ujem sliku iz galerije ovde na forum -> momentalni FC. Tako da sam moram i sa Android podrskom da se *****.
 
Radile mi uvek na pro verziji i napravim se pametan da probam besplatnu i od tad mi ne rade ni na pro.
 
TT mi od sinoc radi neverovatno usporeno. Ovako nikad nije bilo.
 
Nije mi jasno kako moze odjednom da baguje, nista nije cackano niti je bio apdejt.
 
Nije mi jasno kako moze odjednom da baguje, nista nije cackano niti je bio apdejt.
Taj forum sto mi baguje na TTu, otvorim ga i u Chrome Browseru i tamo CPU drlja. Znaci nesto je do tog foruma.

Benchmark je OK i u Chromeu i u TTu, XDA i sl.

@Septimus. Iskljuci avatare u TT i trebalo bi biti OK.

Edit: Dzaba, isto. :(
 
Poslednja izmena:
Nemam avatare. Meni glavi bas Benchmark, i svi ostali forumi.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno