Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne radi ni meni, katastrofa apdejt kao po običaju.
 
Ne radi gray out, nego opet ona mala plava crta stoji ispred naslova neprocitane teme. Smesni su sa ovim izmena vec.
 
Ovo mislite pod gray out? To sto je tekst zasivljen?
4b43b539bf2453ba4d3ccb68dfeaaf00.jpg
 
To je zato sto si se navikao na onaj. I taj je bio uzasan posle prethodnog koji je bio.
 
Poslednja izmena:
Jok, ovaj prošli mi je bio pun pogodak i u odnosu na onaj pre takođe. No opet, ukusi naravno. Ne kapiram što ne daju lepo da korisnik izabere. Takođe mi se ne sviđa što veličina fonta može da se menja za postove, ali kad odeš na unread recimo ostaju i dalje velika slova, nekako mi baš neprirodno izgleda.
 
Takođe mi se ne sviđa što veličina fonta može da se menja za postove, ali kad odeš na unread recimo ostaju i dalje velika slova, nekako mi baš neprirodno izgleda.

Meni je ovaj font ok, bolji nego prošli, ali mi bas smeta ovo sto Darko kaže. Previše je krupnih promena u ovoj aplikaciji, ne može čovek da pohvata više šta se dešava...
 
Vratio sam se na 4.5.10, nadam se da će bar tu glupost sa prevelikim slovima u unread da reše.
 
Isti slučaj. Vidim da su izbacili i 4.5.11 i 4.5.12 ali da nijedne još nema na play store... Verovatno peglaju...
 
Ne svidja mi se sto neradi gray out read discussion, sve su mi teme neprocitane iako sam ih procitao, bar meni ne radi na ovoj verziji sa apkmirrora.
Ne radi ni meni izgleda kao da nisam procitao temu a jesam.
Uzas...
 
Da li u ovoj novoj verziji ima negde opcije za smanjivanje fonta?
Ne treba nam svima xxl
 
Ima.
Settings/discussion view/font size
 
Nisam se dobro izrazio. :) Nisam mislio na font u temi, već onaj u pregledu /subscribed, participated itd
 
To ne moze, za sada. Na tabletu izgleda ok, ali na telefonima je prevelik.
 
Stvarno im dajem šansu, evo opet i ne vredi... Svaki put se vratim na 4.95.
 
Ja sam te notifikacije isključio, stizale ili ne ja opet udjem na tapatalk s vremena na vreme.
 
Meni malo stizu malo ne, jutros su radile sad popodne ne rade.
Ludilo.
 
Ja baš hteo da pitam, ove sličice između "participated" tema (benchmark forum) , nestale, jel to kod mene ili o tome pričate, probao deinstalirati pa ponovo, al' ništa. Baš me nervira, a i ne sećam se - jel tu bilo nešto između, ili to ostavlja sivo za prazna mesta jer tamo nema ništa...?
 
Opa. Napokon verzija kojom cu zameniti 4.9.5 :) view count se vratio !

Ti si u beta programu ? Sto je ne izvuces iz moba i zakacis npr na dropbox ?
 
Poslednja izmena:
Stvarno im dajem šansu, evo opet i ne vredi... Svaki put se vratim na 4.95.
Исто, само што се ја враћам на 4.10 . Обавештења ми раде само за бенч форум! Више и не покушавам да откријем зашто.
 
Prešao sam na lolipop i kad god uđem u app uvek me baci na trending discussions. I kad kliknem na meni gore desno sve je belo. Verzija 4.9.5
 
Za prvo podesi u opcijama default tab. Za drugo stavi belu temu.
 
Bla, ne sviđa mi se bela. Naučiću meni napamet:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno