Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam im ostavio katastrofa review. Izgleda ih boli medjunožje, a i mene isto. Ostao sam na onoj matoroj verziji. Dok ne srede te yt linkove, ne prelazim.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ne vidim razlog da ostavljaš katastrofa review za aplikaciju koju maltene prvu instaliraš na telefon.

Napišeš šta nije u redu na novijim verzijama, ali bacati hejt na developere koji su jedini uspeli da naprave aplikaciju koja će raditi sa većinom foruma je neshvatljivo za mene.....koliko god bagova imala.
 
Ovo dupliranje me mnogo nervira, pre nije bilo!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam im ostavio katastrofa review. Izgleda ih boli medjunožje, a i mene isto. Ostao sam na onoj matoroj verziji. Dok ne srede te yt linkove, ne prelazim.

Sent from my D6503 using Tapatalk
Verzija 2.nešto, pa 4.9.5, pa 5.7.2
Na svakih godinu, dve im se potrefi pa naprave jednu dobru verziju...
 
Pa tako nekako. 4.9.5 je radila solidno. Najbolje tapatalk classic, samo sto on baguje od Andorid 6 verzije i morao sam da ga sklonim silom prilika. :(
 
5.7.2 potpisao sam je i miran.
Što sam ostavio? Zezas me?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
To jedino nisam probao, da vučem apk neke verzije sa neta...pokušaću. Još čekam odgovor od developera na logove, naći ću gorepomenutu verziju, zabraniću update do daljeg...a za katastrofa recenzije slabo mare, i ja sam tako uradio ne birajući reči. Prosto sam se iznervirao više.
 
Poslednja izmena:
E hvala ti puno! Zeza, "problem parsing the package". Skinuo na W10 fon pa me zeza i One Drive sa shareom...cccc
Edit:
Eo gaaaa!!!!
Hvala puno čovek!
 
Poslednja izmena:
Jel moguće nekako ponovo uključiti split screen na tabletu ? Sa ovom novom verzijom 6.2 nema više opcije da čitam temu i lagano se prebacujem u drugu.
 
Opa, stižu i dupla obaveštenja za quote!
Takođe, desilo mi se 5x do sad da me baci na forums sekciju kad otvorim bench, iako sam uvek na timeline, ne zapamti valjda kad izađem.

Mislim da je ovo najbagovitija verzija koju sam koristio.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Potpuno isto kod mene :)

Sent from my D6503
 
Znači toliko se sve duplira da je ovo praktično neupotrebljivo, odoh na prethodnu verziju, iako to nikad nisam radio.
Sačuvaj Bože, kakvi budaci od developera.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koja je to verzija?

Na primer, ova 6.1.5 nekad brise notifikacije. Vidim ih u notifikacionom delu, pa odmah nestanu, preklopi je druga notif. iz druge teme.
 
6.2.0, ne apdejtuj nikako.
Doduše ova je možda i beta

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni ne, sada mi konacno rade notifikacije, tj kada istu otvorim vodi direktno do posta :) ili poruke.
 
Ja sam se vratio na 6.1.5, ova 6.2.0 bar zbog ovih gluposti navedenih mi je užas. Čekam 6.2.1 da to srede...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Vratih se na 4.9.5 verziju ,ovo je ono što se traži..
 
I ja sam vratio na 5.7.2 ali i dalje mi ne stižu notifikacije

S7 EDGE
 
Sad ni meni ne rade notifikacije na 5.7.2.

Ma nema ovde nikakvih pravila...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno