Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li zadnja beta još nekog zeza sa downloadom slika sa foruma? I kako podesiti da se podrazumevano otvara "participated" tread?

6.2.0 (Build 782)
 
Ja sam odustao od zadnje bete, toliko mi je kresovala da je postalo nemoguce za koristiti

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Na poslednjoj zvaničnoj verziji sam (6.1.5) i primetio sam par bagova.

1. Ne prikazuje prvi pročitati post, iako je tako podešeno, nego ide na poslednji pročitani (za teme sa novim porukama), a za teme sa pročitanim ide na pretposlednji post. Jedino se ne dešava ako je poslednji pročitani post poslednji na toj strani, pa novi ide na narednu.
- Posebno iritira kod oglasa gde i bude po 2 ili 3 posta od kojih su svi osim prvog sa par reči, pa sam primoran da opet čitam prvi post (najduži sa X slika) ne znajući da li je novi oglas ili odgovor na već postojeći.

2. U Subscribe delu, na gornjem desnom (pomoćnom) dugmetu stoji opcija "Show only Unread" koja ne može da se štiklira nikako. Ma koliko puta kliktao na nju ništa se ne menja i checkbox ostaje prazan.
Edit: Clear Cache i Force Stop su rešili ovaj problem.

3. Slike na forumu pola otvara, pola ne. Dešava se čak i paradoks u pola slučajeva, da prikaže thumbnail slike, ali kad kliknem na nju da se otvori preko celog ekrana ona se uopšte ne prikaže (stoji ikonica slomljenog kvadratića, kao da nije mogla da se učita).

4. U bilo kojoj temi da odgovorim (bila ona u Subscribe ili ne) izlazi mi pop-up da li želim da je dodam u Feed.
Ne! Ne želim da je dodam, ne koristim tu glupost. Želim opciju da me nikad više to ne pita!

5. Ako otvorim neki link sa TT teme u browser-u (ostavljen link na temi do nekog sajta), pa se vratim na TT preko Back dugmeta i odmah kliknem na isti link (dešava se kada greškom kliknem na Back ili ima više linkova za redom pa promašim naredni) dobijem ovu poruku sa slike. Dešava se samo ako odmah po vraćanju u TT kliknem na isti link. Ako sačekam par sekundi onda radi normalno.
8e0c0ccc665db1cf047daddb4cde1636.jpg


Jel i vi imate ove probleme?
 
Poslednja izmena:
1,3,4 da
2 je ok
5 nisam primetio
 
Ovo za 1 je odavno, ja ne znam koja fora sa time kad opcija kaže prvi nepročitani.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Samo 2 notifikacije moze da prikaze, wtf :D Svaka nova brise staru, tako da imam najvise 2 u notifikacionom panelu.

I pocele su da mi kasne notifikacije, udjem u prijavljenu temu, a one kasnije stignu. Dobro je da ih ima...
 
Na ovoj zadnjoj 789 beti ne učitava slike lepo ccc

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne bih te bete testirao.

A i scroll nije za pohvalu, trza previse.
 
Rade skrol odlično na zadnjim verzijama, ali eto na zadnjoj Beti zeza prikaz slika ...
Na prošloj je radio ok :)

786 - radi
789 - ne radi
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa oni kao da žele da pokvare nešto na svakoj verziji :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
6.2.0(790) - ovo bi sad trebalo da je zvanična verzija a ne beta, no ne mogu to jasno da vidim jer sam prijavljen na betu.

Sve u svemu sad ćemo da vidimo šta su ovde zeznuli :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Rade slike na v6.2.0 790 :)
YOUTUBE prikaz kako koji ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel to beta ili stable?! Da zaustavim beta kanal?! :-D
 
Nije beta, stabilna verzija (kao), upravo sam i ja instalirao pa da vidimo...

6.2.0 (Build 789)
 
odakle je najbolje skinuti te verzije koje nisu na play storeu?
 
e zahvaljujem, nisam znao odakle je bezbedno da skinem.
 
Jel samo Nexusi imaju potpis na benchu?
 
A odakle ti to života ti, svaki telefon ima potpis svoj

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pri startu ove zadnje verzije za koju na Apk. Mirror ne piše da je beta, pojavljuje se obaveštenje da je u pitanju beta, dakle još uvek je 6.1.5 zadnja sa Playa.

Tapatalk 6.2.0 (Build 789)
 
A odakle ti to života ti, svaki telefon ima potpis svoj

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Jel vidiš moj potpis?
Ja ne benchu vidim samo od Nexusa.
A znam da je svojevremeno rečeno da su tt potpisi ukinuti na benchu.
 
Poslednja izmena:
@ironmanbg Imaš podešavanja za potpis, settings - signature.
 
Ima li načina da se isključe email obaveštenja sa foruma ikako, to nikako da rešim ni na Web view na PC ni iz Tapatalka...? Svakodnevno me zatrpava mailovima. Ništa mi ne uspeva.

Tapatalk 6.2.0 (Build 789)
 
What? Ja to ni ne dobijam, pogledaj u podesavanjima profila na forumu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da tamo je, nema to veze sa tapatalkom

Sent from my Nexus 6P
 
Ima li načina da se isključe email obaveštenja sa foruma ikako, to nikako da rešim ni na Web view na PC ni iz Tapatalka...? Svakodnevno me zatrpava mailovima. Ništa mi ne uspeva.

Tapatalk 6.2.0 (Build 789)
Sa kog foruma?
Odes na taj forum i u podesavanju iskljucis email dojave... I ovo obavezno >
d9813f3ea0abf44aa6a023edf8b320bb.jpg
 
Sad sam ovo odradio a podešavanja na forumima kao da nisu radila, neki forum i nemaju tu opciju, hvala... Evo upravo sam dobio mail sa jednog foruma a tamo znam da je to isključeno. Tamo je u kompletnom editoru za slanje poruka/odgovora slanje maila podrazumevano čekirano. Sad sam odčekirao šaljući odgovor ali znam odranije da ne postižem ništa time. Baš me nervira, neko vreme je bilo sve ok.

Tapatalk 6.2.0 (Build 789)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno