Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ima nacin da podesim da kad god otvorim tt da mi se po defaultu otvori ovaj forum ili da pinujem ovaj forum na home screen, posto na tt ulazim samo zbog bencha svakako.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Imaš widget pa selektuj bench kao default

S7 EDGE
 
Hvala na brzim i tacnim odgovorima :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nego... čini mi se da je ranije mogao TT da radi bez otvorenog tt naloga, sada mi daje da postavljam postove ali čim hoću da uploadujem sliku kaže moraš imati tapatalk account. I na 6.3.0 se tako ponaša i na 5.7.2?
Od kada je to promenjeno?
 
Ok, popravili su konačno YouTube linkove ali sada postoji drugi problem, doduše manje iritantan od prethodnog. Sada kada idem na temu umesto da mi otvori prvi nepročitani post (kao što sam namestio) otvara mi poslednji pročitani post. U pitanju je poslednja verzija TT.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Na 5.7.2 nije :)

Sent from my Redmi Note 3
 
Ja čak mislim da nema pravila ni na 5.7.2.

U nekim temama sam doživljavao da me ne odvede na prvi nepročitani post.
 
Meni sve radi savršeno na 5.7.2.

Sent from my Redmi Note 3
 
D fak šta je ovo sa najnovijom verzijom app? Ubacuje reklame između postova?!?
 
Koji su to smradovi. Već sam im ranije platio za tu Pro verziju. Sad me me šiša. Šta ti je kad nema konkurencije
 
Poslednja verzija sa google play.

Pokazuje kao nepročitane poruke primljene preko tapatalk chat-a iako su pročitane/obrisane.

Menjao čak i telefon u medjuvremenu, pojavi se opet kao nepročitana poruka.

Ima li rešenja? [emoji15] [emoji17]
 
Poslednja verzija sa google play.

Pokazuje kao nepročitane poruke primljene preko tapatalk chat-a iako su pročitane/obrisane.

Menjao čak i telefon u medjuvremenu, pojavi se opet kao nepročitana poruka.

Ima li rešenja? [emoji15] [emoji17]
Meni zadnja verzija sa PS-a rešila taj problem [emoji1] . Ludnica [emoji3]

Mi-4c
 
Da, i meni rešila takođe poslednja verzija

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja verzija duplira sve poruke u nedogled!
Odeš u oglase u bilo koj deo (recimo zaposlenje ili kupujem jer imaju po desetak tema) i on kad izlista sve teme on krene od početka i tako skroluješ u nedogled...

Sad ne znam koja mi je predhodna verzija bila pa da se vratim.
A čistiš sam i cash i data i radio uninstall pa instalirao opet.
 
Ma šta pričaš?
Sad će Danilo doći da ti kaže da kod njega sve radi i da kod tebe nešto nije u redu :)
Šalim se:)
Ja ne mrdam sa 5.7.2 na kojoj sve radi, čak radi i brže od ovih novijih verzija.
 
Ne znam do cega je, i zasto previse eksperimentisu. Standardni bug-ovi se provlace kroz svaku noviju verziju...

Evo i na 6.3.1 dalje duplira postove. Upravo, desava se ono sto je @nemanja123 objasnio. 6.3.0 (822) i 6.3.1

Nista, probacu tu 5.7.2.
 
e6f7693561d26da556e8b0058541e9fe.jpg


Radi bez problema.

Sent from S7
 
6.3.1 (823) uvek mi pri logovanju foruma otvara "Forums", iako ostavim na "Unread" ali ništa. Pre je moglo da otvara ono što ostavim zadnje.
 
Kad ti se otvori Forums idi na padajuci meni pa na Customize, tu prevuci Unread na prvo mesto i ostalo kako ti odgovara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno