Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A koja je prednost te pro?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Radi sada lepo 5.7.5 :) mada sam ignorisao TT par dana, sve bilo blokirano al eto popravise.
 
Šta je bre ovo - i na 5.7.5 i na 5.8.0 kad odgovorim na neku temu, automatski zaprati i podforum te teme. Da li može da se isključi to, nisam uspeo da nađem u opcijama? [emoji35]
 
Da bzv ali opet imas opciju unfollow, ume da zbuni posto na forumu npr neko stiklira Subscribe ... i tu nastane zabuna.. Tapatalk vecita crazy beta.
 
Ladno mi je u Notifications delu počeo slati nove poruke za sve teme koje sam ikada pratio, dakle i one na koje sam bio pretplaćen i u međuvremenu skinuo pretplatu...Ima li još nešto da mogu da sj..u sa ovom aplikacijom !?

Sent from E6533
 
Isto kod mene, notifikacija puna postova sa tema koje više ne pratim

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Izgleda da su sredili, ali da sačekamo još malo...

Sent from E6533
 
Meni se non stop izbacuje da se ulogujem na xda, bencha...ima neki lek?
 
Ima, 5.8.0, ne primecujem da se javlja, a i cini mi se da brze radi.
 
5.8.0 kad kliknem na link u nekoj temi samo stoji loading i neće da otvori... Takodje vidim da su izbacili koliko je još postova ostalo na sledećim stranicama koje nisam pročitao... Svaki update sve gore i gore

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
5.8.0 kad kliknem na link u nekoj temi samo stoji loading i neće da otvori... Takodje vidim da su izbacili koliko je još postova ostalo na sledećim stranicama koje nisam pročitao... Svaki update sve gore i gore

Sent from my E5823 using Tapatalk
Meni neće da otvori link ka play store-u. Vrti ga u beskonačno.
 
A ja sam mislio da mi je to do adaway-a. I meni se to desava.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Test za 5.8.2 - da vidim da li će da zaprati opet podforum teme.
Dobro je sad, izgleda da je to ispravljeno.
 
Poslednja izmena:
Najnoviji Tapatalk... kod vas?

0925e6b49cba18355d2d2a3c4c68939c.jpg
 
Isto. Poprave jedno, useru dva. Čini mi se da da tako prikazuje yt linkove postovane sa PC-a.
 
Poslednja izmena:
Mebi na 5.8.2 ne pamti tab po ulasku. i font settings na large ne radi. Vratio se na 5.8.0
 
Sto nema like na 5.8.2 za benchmark? Na xda radi :-D
 
5.8.2 sve radi pa i thumbnail za YouTube :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Вратио сам се на 4.6.2. Ово је *****ски.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa koristite stable verzije sa gp. 5.7.2 provereno dobro radi. Na 5.8.0 nisam imao like opciju, a i pucala je app povremeno.

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno