Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od jutrošnjeg update-a, iz following taba otvara redovno

754d699ccb36cec650eaf58c6706c92a.jpg


Edit: sada je proradilo [emoji41]
 
Poslednja izmena:
Jbt šta napraviše od ove aplikacije sa ovim chat glupostima.
Samo mi iskače neki chat kojem nisam ni pristupio.
Dok sve nađem i podesim pobelim majke mi
 
I meni to ide na zivce, kliknem mute kad iskoci al ne znam jel to dovoljno, uvek neki novi iskoci.
 
Tapatalk chat.
Sam tt napravi chat room za svaki forum, pa te obavesti notifikacijom.
 
Ja jos to nisam video. Možda zato što mi je sve isključeno.
 
To sto iskoci na novim verzijama je samo baner za forum, i samo prvi put iskoci, chat mi ne iskace, iskljucene su mi notifikacije za chat. nisam jos video nista vezano za njega.
 
Smece mi se apdejtovalo jutros i od tad mi ne radi Notificatons/Messages.... samo vrti onaj kruzic...
Aj sto mi ne rade notifikacije uopste,a sad jos i to...

Jel postoji neka alternativa ovom smecu, da ga brisem jednom zauvek?
 
Gde se to gasi u opcijama? Na chat mislim
 
Poslednja izmena:
U svakom chat room-u ponaosob ugasiš notifikacije. Ja to radim čim mi stigne prva notifikacija.
 
Ima ih na push setting, vidim sad opciju za chat notification.
Ne kontam šta pokušavaju da naprave od aplikacije? Facebook chat?
 
Mislim da imaju sad jos neke aplikacije za forume na Play. Ispod onog XDA ima nešto, mislim da je za sve forume i da ima dobre ocene.
Zašto mi posle nekog smajlija koji bench ne podržava ili šta već obriše sav tekst kad okačim post?
Ne dešava mi se to na drugim forumima
 
Ja i dalje koristim TT Pro 4.6.2 i sve radi savršeno. Ne pada mi na pamet da instaliram ove nove verzije.
 
Ja vec duze vreme koristim 4.15.10 i sve radi odlicno.
 
Ispravili su bug sa gifovima ali sad mi smeta što me stalno vrace na Trending iako mi uvijek stoji na Subscribes. To ne moze da se podesi ne?
 
Koja ono bjese fora da otvara linkove u browseru iz tapatalka. Nesto mi izbaci, nisam upratio, kao nema aplikacije sa kojom bi otvorio tj. koja je podrzana. Imam App redirect.
 
Zna li neko zašto mi Tapatalk stalno šalje obaveštenja na mejl kad god mi neko odgovori na komentar? Sva obaveštenja za mejl u aplikaciji su mi isključena.

Koristim verziju 5.6.1.
 
Druze, ocigledno nisi sve poiskljucivao sto se tice obavestenja za mail.
 
A kako da podesim da mi po difoltu otvara subscribed listu a ne trending?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno