Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene ima

3b54dfccd034b5900e1fbd45d5fad6c0.jpg
 
Za podforume imam i ja ali nedostaje search za ceo forum. Nalazi se u meniju koji se izvlači sa leve strane
 
Od pre dan-dva mi ne prikazuje gifove u tapatalku. Vidim preview ali kad ga otvorim nema ništa, a mogu da ga sačuvam na telefon i vidi se. 4.9.5 verzija
 
Pre neku stranicu smo pisali o tome.
Kod mene ih je 4.9.5 počeo prikazivati na telefonu posle menjanja roma a na tabletu ih nije ni prestajao prikazivati.

Što naravno ništa ne znači kako bi se mogao ponašati kod tebe ili nekog trećeg, Tapatalk je unikatan po tome da kod njega ne postoje uobičajene uzročno-posledične veze :D
 
Ma čudno mi je jer ništa nisam dirao, samo je prestao da prikazuje
 
Znam, tako je bilo i kod ostalih, odjednom prestane prikazivati.
Kod mene reinstalacija tapatalka nije pomogla, igrom slučaja menjao sam rom i kada sam instalirao TT vidim ponovo prikazuje anim. gifove.

Isto tako i sa notifikacijama, kod mene su prestale raditi na telefonu pre mesec i po dana i još se nisu vratile.
Da li će i kada će ponovo raditi nemoguće je reći... :)
 
Navikli nas na silu na ono, sad mi sve sitno kad vratim na small :D.

I nije u skladu sa ostatkom aplikacije kad se smanji, deluje nakaradno.

E krastavac , stvarno su neviđeni likovi...
 
Poslednja izmena:
Neviđeni ste vi. Tražite mali font, dobijete ga i onda vam nije u skladu. Pa dobili ste manji font koji ste tražili, neće zbog toga mijenjati čitav dizajn da bi to bilo u skladu.

Ne zna se ko je konfuzniji, korisnici aplikacije ili ovi programeri.
 
U verziji 5.1.1 nemam opciju za biranje fonta. Koju verziju ti koristiš?
 
Ja sam skinuo verziju koju mi je ponudilo na Google Playu, mislio sam da je to najnovija.
Ništa, kasnije ću da nađem 513 da skinem. Hvala
 
Imaš na apkmirror 513. Poslednja zvanična i jeste 511, ove kasnije su iz beta programa ali naravno i one se odmah objave na internetu...
 
Pa realno ove od 5 pa na više su odlične, cimanje je bilo posle 4.9.5...
 
Nista ne fali novim verzijama, ne vidim sta je toliko bolje na 4.9.5
 
A kako si uspeo da izmeriš nezadovoljstvo?
Ne vidim da je ocena značajno pala.
 
Jednostavno je.
Onda kad bar trećina broja ljudi za koje znam da koriste 4.9.5 ili neku drugu od starih verzija kaže da je super zadovoljno sa nekom od najnovijih verzija.
Tek tada će biti vreme da je testiram.
Što se mene tiče dovoljno sam vremena bio beta tester developerima Tapatalka.
 
Svestan si valjda da je to deo promila korisnika tapatalka. Nije ti baš preteran uzorak.
NAravno, koristićeš šta ti odgovara.
Ja sam prilično zadovoljan izgledom i radom poslednje verzije.
 
Svestan si valjda da je to deo promila korisnika tapatalka. Nije ti baš preteran uzorak.
NAravno, koristićeš šta ti odgovara.
Ja sam prilično zadovoljan izgledom i radom poslednje verzije.
Svestan si da su najgledanije realiti emisije i da je najslušanije smeće od muzike u globalu?
Svestan si da škart od filmova ima vrlo često izvrsne ocene na imdb?
Prosečna ocena je samo to, prosečna ocena, ni više, ni manje.

Naravno, i ja kao i ostali pričam svo vreme o onome što meni odgovara.
Ono što meni odgovara ne mora da odgovara i drugome, takodje i obrnuto.
 
Izašao 5.1.5, ne znam koje su izmene tj da li je ovaj Tapatalk chat iz ove ili prethodne verzije ali iritira što ne uspevam da provalim kako se gase notifikacije za isti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno