Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I skrol na unread delu nekog foruma nikako ne može do kraja da ide ...
Nisu normalni kako zeznuše aplikaciju .
Jedino v4.9.5 radi ok, samo treba da se isključi automatski update da ne bi stigla zadnja verzija :)
 
OK. Počeo sam da se snalazim.
Ali i dalje mi fale (smetaju) 2 stvari. Ne vidim gde je Mark as read (jer ima brdo tema koje ne otvaram) i to što za svaku temu stoji prvi komentar u temi.
 
4.5.2 Pro i 4.9.5 dve najbolje verzije, imam ih u šteku, pa ako nekome treba neka kaže. :D
 
OK. Počeo sam da se snalazim.
Ali i dalje mi fale (smetaju) 2 stvari. Ne vidim gde je Mark as read (jer ima brdo tema koje ne otvaram) i to što za svaku temu stoji prvi komentar u temi.

Imaš za prvi nepročitani komentar u podešavanjima u load behavior. A za mark as read long press i tako dalje...:)
 
Pa to je prvo gore u meniju mark as read (za ceo forum). Ne znam na šta tačnio misliš.
 
Vratih se na 4.9.5 progledah ponovo.
Ugasio auto update da ne pravim istu grešku dva puta.
 
Mislio sam mark ALL as read.
Slajd s desna na levo i dobiješ to :)
deb84d6c9cba7383f9f32d6e0a0bfea3.jpg


Inače ne znam sto ljudi kukaju, ja se već navikao [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Koliko su ga zakomplikovali strašno! Nije uopšte pregledan, ne znaš koju si temu pročitao, u kojoj je nešto novo pisano itd.
 
Koliko su ga zakomplikovali strašno! Nije uopšte pregledan, ne znaš koju si temu pročitao, u kojoj je nešto novo pisano itd.
Ne znam za tebe, ja vidim koju sam pročitao i koja je neprocitana i gde je novi post.

Sve je isto samo je malo fensi odradjeno.

Koliko se kukalo mislio sam ko za šta je, ali sad vidim da je skroz kul i koristim je... [emoji4]
 
Ma kakvi cool. Odvratno je. Ko Windows Phone. Ime podforuma veće od naslova teme. Moje oko nece da se navikne da ne čita ime podforuma već da se fokusira na naslov teme.
 
Jel zna neko gde mogu da nadjem "Browse" opciju u ovom novom tapatalk-u,nikako ne mogu da nadjem,pa se uopste ne snalazim kako da prelistavam teme na forumima... :)
 
Ja samo odem na subscribe i to je to, čitam jednu po jednu temu, znam koje su...

Biće problem kad budem tražio nešto :D
 
Nisam mislio to, nego u smislu kada budem tražio temu, više će biti listanja, jer je sve povećano ;)
 
Ma kakvi cool. Odvratno je. Ko Windows Phone. Ime podforuma veće od naslova teme. Moje oko nece da se navikne da ne čita ime podforuma već da se fokusira na naslov teme.
Upravo to, non stop čitam ime podforuma.
 
Ni ja ne mogu da se snađem na ovo,kao izgubljen :) Još nisam našao odabir podforuma
 
Ovaj Tapatalk na WP-u radi iznenadjujuce bolje nego verzija za Android.
 
Da li je moguce da su ovoliko zasrali? Mucno izgleda.
 
Ja sam imao neki workflow da čitam prvo Subscription (Unread) pa naknadno prođem kroz New posts. Ja to sad ne umem da uradim :(
 
Posto ne dobijam notifikacije, udjem u podesavanja, a ono notifications je sivo, ne mogu da ukljucim... Pre su makar mogle, ali kasnile satima...
 
Zaboravih da isključim auto update na tabletu, i dobih i ja najnoviji...sto je najgore, i nije toliko loš koliko ga vi napljuvaste...doduše, ajd da se sačeka još koji dan...
 
Zaboravih da isključim auto update na tabletu, i dobih i ja najnoviji...sto je najgore, i nije toliko loš koliko ga vi napljuvaste...doduše, ajd da se sačeka još koji dan...

Ja sam isto mislio da je pakao, ali uopšte nije sad toliko loše. Ja mislio ne može da se koristi, ne radi skrol. Ne rade teme, ne možeš da postujes, ma ne radi ništa... A ono malo samo drugačije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno