Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otkada su pro verziju unapredili u obicnu nista ne radi kako treba. Jel postoji alternativa tapatalku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odjavio sam se pre nekih mesec dana sa dosta nekih tema koje više i ne pratim, i juče mi je ponovo u subscription delu sve te teme vratio. Kada se uđe na bilo koju, stoji da sam uredno prijavljen...Verzija 6.1.5, da li se još kome dešava?
Valjda će srediti, ne ide mi se ponovo kroz svaku...

SM-A9000
Meni svaku temu na koju odgovorim automatski stavlja u "subscribed", potpuno ludilo.

Sent via Xperia Z3
 
[/QUOTE]

takodje od pre pola sata nece da se loguje
 
Zezalo je to i ranije ...
Samo se obrišu podaci, keš i loguje opet krastavac

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OPO je S801, ovaj LeMax2 je S820, ista verzija aplikacije i identična podešavanja, CM13 oba telefona. Na S820 više secka pri skrolovanju, primeti se. OPO je bio maltene bez seckanja.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ko zna ko je mutio rom i kernel podešavanja za Letvu. Možda je trebalo da daš šansu EUI, pitanje koliko je dobar taj CM.
 
To je do njih, proradiće za par sati...
krastavac aplikacija lutrija - svaka nova verzija nova zezancija :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne mogu EUI, došao je sa Cuoco92 romom, ali jednostavno mi to nije to, navikao sam se na CM. Sve ovde radi kako treba, zadovoljan sam, jedino ovo kod Tapatalk-a što sam primetio... U stvari biće da je ovo normalno, nego je OPO dobar telefon :D

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To je do njih, proradiće za par sati...
krastavac aplikacija lutrija - svaka nova verzija nova zezancija :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Kakvih par sati ovo je već treći dan, kriziram bez Bench foruma dok se vozim u busu.. :D
 
Novi 6.1.5 danas bar 10 puta imao force close.
 
Meni stara verzija prestane da izbacuje notifikacije čim izbace novu.

Mnogo me to nervira. [emoji1]
 
Napisao sam ti, na 5x isti problem, nešto je do 5x. Probaj preko pc da se uloguješ na svoj nalog, videćeš da može. Dopisivao sam se sa njihovom podrškom, došli do zaključka posle silnog isprobavanja da odradim full reset telefona, posle toga je odmah proradilo.
 
Probacu ponovo da flesujem softver, hvala
 
Po dva puta mi lista subscribed teme, jel jos kod nekog slično?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ne vredi, Danilo ne čita. Ne pomaže ni jeda verzija TT, nije do TT.
 
A šta ja koristim trenutno ?
5X i ta gore verzija aplikacije :D

Normalno da je do tapatalk-a...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da je do tt, brat, ja, i još par ljudi koristi tt na 5x i nema taj problem.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Isti problem imam na TT na L950xl, mTalku i mTalku na W10 tabletu. Probao sa reinstalacijama i ne pomaže. Ovo traje barem 2-3 nedelje.
Koliko sam skontao problem je u komunikaciji aplikacije sa serverima foruma ili sama aplikacija ima problem sa povezivanjem sa internetom. Gotovo redovno dobijam nekakav network error.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje u vezi praćenja osoba na Tapatalk-u. Osoba piše imenom i prezimenom da prati nekoga, ne korisničkim imenom, pretpostavljam da je nalog na Tapatalk. Kako da vidim sa kog foruma je osoba i da li ona može da prati na svim forumima ili samo na tom jednom?
 
meni recimo na N5x kada stavim jezik telefona na srpski nece da se uloguje dok na engleski (us) radi bez problema.
 
Pa care kad budes nailazio do Zablja vodim te na pivo.. reseno - prebacio samo na engleski :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno