Šta je novo?

Dual-Sim Android telefoni

Da ti odgovorim ovde, ja ga imam i zadovoljan sam, ne verujem da postoji neka razlika u trajanju baterije izmedju njega i obicnog. Rom ubacis onaj za obican jer je potpuno kompatibilan sa ovim dual-om, izgleda poljski najbolji izbor jer redovno dobija update. Na obe kartice mozes da biras koju ces mrezu koristiti, 2g,3g,LTE...
Jedini problem mi je MTS koji ima slab signal kada sam unutra i ponekad sam nedostupan ali sada sa poljskim romom za sada mi ne ispada sa mreže.
Jedino Samsung dialer je bez veze ugradjen za dual sim i preporucujem ti PixelPhone app.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

da ali verovatno se gubi garancija :) ako mu promenim posto sam planirao kod nas da ga kupim zbog garancije..? i jel si dostupan na sim 2 ako pricas na sim 1?
 
Ne okida se knox kada ubacujes original firmware preko odin-a, tako da ne verujem da ćeš imati problema sa garancijom.
Pored redovnog update meni je smetao i kalendar na azijskom romu jer imas sve islamske praznike.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ne okida se knox kada ubacujes original firmware preko odin-a, tako da ne verujem da ćeš imati problema sa garancijom.
Pored redovnog update meni je smetao i kalendar na azijskom romu jer imas sve islamske praznike.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Hvala:) samo koj poljski rom? cist? si stavio ili t-mobile? koji preporucujes? verovatno PDA G935FXXU1BPJG
CSC G935FOXX1BPH1?
 
Poslednja izmena:
Ovaj sam ubacio:

942a7063139e0ed3fa744fdd69daa6f9.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Cek, ako ubacis single-SIM S7 ROM na Dual SIM S7 ostaje dual SIm funkcionalnost??
 
Da, potpuno je isti rom.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Cao,

Dajte neki predlog (aplikacuju) za dupli viber nalog. Probao sam par ali mi na duplikatu ne stize obavestenja o primljenim porukama, tek kad udjem vidim poruke.
Da li treba mozda da se upali neko dodatno obavestenje? :)
 
mislim da se zove paralel space ili tako nesto


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Resio problem dva vibera.
Kod modela Honor 8

Podesavanje>Aplikacija>npr.Parallel Space>Baterija>Ostavi aktiv.nakon iskljucenja ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno