Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ima li neko iskustva sa porucivanjem suplemenata sa sportdirecta? Da li postoje neke posebne procedure i dodatni troskovi na granici posto su u pitanju medikamenti ili je sasvim svejedno sta porucujes sve dok je ispod 50e?
 
Ima li neko iskustva sa porucivanjem suplemenata sa sportdirecta? Da li postoje neke posebne procedure i dodatni troskovi na granici posto su u pitanju medikamenti ili je sasvim svejedno sta porucujes sve dok je ispod 50e?
Sve prolazi bez problema,porucivao sam kreatin i sagorevace masti i nije bilo nikakvih problema
 
Prva porudžbina pre 2 dana, patike i trenerka. Za patike je pisalo da su u pred prodaji i da su dostupne za 3-4 dana.
Naravno čim sam platio stiže mi mail da zbog bla bla bla biće dostupne 1.12.
A uz to nisam mogao da izaberem pp nego samo kartica i ako piše da može pp
 
Pozdrav svima, imam par pitanja pa ako mozete da mi odgovorite na njih bio bih vam jako zahvalan :D hteo bih da narucim par stvari sa sd-a ( jakna, 2-3 majce, carape, duks, trenerka - vrednost svega je mozda nekih 100e ) da li mi neko moze reci kako se prolazi carina ili znaju da oderu, da li mi stize roba na kucnu adresu, koliko dana treba da stigne ? iz Novog Sada sam, vidim da neki spominju odlazak u bg da bi pokupili robu... Hvala
 
Pozdrav svima, imam par pitanja pa ako mozete da mi odgovorite na njih bio bih vam jako zahvalan :D hteo bih da narucim par stvari sa sd-a ( jakna, 2-3 majce, carape, duks, trenerka - vrednost svega je mozda nekih 100e ) da li mi neko moze reci kako se prolazi carina ili znaju da oderu, da li mi stize roba na kucnu adresu, koliko dana treba da stigne ? iz Novog Sada sam, vidim da neki spominju odlazak u bg da bi pokupili robu... Hvala
Bez brige stize ti na kucnu, samo pre toga na tu sumu placas i dostavu pa na taj zbir i carinu,pa na taj zbir i PDV, i dodas samo jos 4000 din DHL-u za troskove spedicije i to je to.
 
i znaci to me izadje jos 100e svi ti troskovi :D a ako bi narucivao po 50e da li bi bolje prosao ili isto?
 
Danas mi je stigla posiljka i jedna trenerka je ostecena.Jel moze neko da mi kaze kako se salje email njima i da li to oni uvaze?ako vracam ko snosi troskove postarine.
Molim za odgovor.
 
Evo ovde ima kontakt preko sajta ili mail. Ako nije veliko ostecenje probaj da se dogovoris sa njima oko odredjenog procenta da ti vrate bez vracanja posiljke previse ces vremena izgubiti u posti a pare za postarinu tek ces se nacekati. Meni su vratili posle 2 meseca i to sam im dosadjivao svaki drugi dan na mail.
PS ako im ipak saljes obavezno sacuvaj potvrtu o slanju
 
Da povracaj robe je uzas. Ja sam vracao majicu, koja je imala fabricku gresku, nezasiven rukav. Prvo su mi ponudili povrat 30% novca, sto sam ja odbio. Majica je kostala nesto smesno, ali ja sam hteo da vidim kako sve to funkcionise, jer sutra ce biti nesto vrednije. Na kraju paradoks je bio da je postarina za povracaj te jedne majice bila 3x skuplja od majice. Ako je reklamacija osnovana, oni ce da nadoknade troskove, ali sam dosao u problem kako da liku iz podrske objasnim da nasa posta ne izdaje fiskalni racun, nego samo ustampa broj za pracenje i cenu u ono parce recikliranog papira. On to nije hteo da mi prizna i natezali smo se, pa jedno 2 nedelje. Tada sam se zainatio da to isteram do kraja i uspeo sam, ali hvala im lepo. Sada se ni za jednu sitnicu ne bih cimao, nego bih je bacio u djubre i prihvatio gubitak.

Medjutim, kao sto sam napisao na prethodnoj stranici, sada sam dobio felericnu jaknu. Prvo sam pisao poruku na FB, jer su mi prethodni put tamo odgovarali u roku od sat vremena, dok se odgovor na mejl cekao dan-dva. Cekao sam na odgovor 2 dana i opet su mi ponudili 30%, sto sam ja opet odbio i trazio neko drugo resenje. Iskulirali su me za odgovor. Onda sam isto poslao mejlom, gde sam unapred napisao da slanje kosta skoro koliko i jakna. Od prethodne reklamacije, PTT je drasticno poskupeo, pa je slanje paketa od 1,2kg sada 2650din. Predlozio sam da ako oni mogu to da organizuju jeftinije preko svojih DHL partnera, neka urade tako. I na moje veliko (pozitivno) iznenadjenje, zvali me danas iz DHL-a, dosli po paketic i sutra krece nazad. Nista nisam platio, transport oni direktno placaju. Videcemo, kako ce se sve zavrsiti, da li ce mi poslati drugu (ispravnu) jaknu. Ako sve prodje kako treba, ja im skidam kapu i bezbrizno cu nastaviti da kupujem.

U slucaju reklamacije:
- slikajte ostecenje i posaljite im mejlom;
- pisite na mejl, FB vise ne radi brzo kao pre;
- razmislite da li 30% povrata para moze da bude ok resenje za vas, jer je to najbrza i najlaksa varijanta;
- trazite da oni organizuju povrat DHL-om;
- naoruzajte se strpljenjem i nemojte se zacuditi kada u Posti ili preko DHL, svejedno je, dobijete nekoliko papira da popunjavate. To se tretira kao izvoz robe, pa morate da popunjavate carinske deklaracije i pisete izjave o tome.
 
Poslednja izmena:
@brzibg
Ja kad sam nekom kinezu slao nazad PTT preporucenim pismom, sluzbenica u posti mi je odstampala papir sa iznosem i pecatom PTT-a sa cenom slanja, e sad verovatno malo koji sluzbenik zna ili bi pristao isto da radi posto joj je trebalo bar 3-4 minuta da sve otkuca i odstampa..... tako da i PTT moze da izda dokaz o placenim uslugama ako zeli
 
Na ovom obrascu ili nekom drugom?
Potvrda_o_prijemu_posiljke.jpg
 

Prilozi

  • Potvrda_o_prijemu_posiljke.jpg
    Potvrda_o_prijemu_posiljke.jpg
    10.1 KB · Pregleda: 109
Poslednja izmena:
Na A4 papiru, kao racun sa potpisom i pecatom poste....
 
E pa to je super. Nisam znao da moze, ali ruku na srce nisam ni pitao.
 
Jel idem na:Contact us,pa im dole napisem poruku?Kako se ubacuje slika u tu poruku?
 
Tu ne mozes da ubacis sliku. Ali izaberes u naslovu I believe an item is faulty, pa ces dobiti automatsku poruku na emejl, kasnije ce ti se neko iz podrske javiti i onda mu posaljes slike. Ili mozes odmah da pises na mejl [email protected].
 
Jel idem na:Contact us,pa im dole napisem poruku?Kako se ubacuje slika u tu poruku?

Okačiš slike na imgur (kratki su linkovi) pa im pošalješ linkove ka slikama.
Ja sam reklamirao preko Fejsbuka (tj moja sestra), tamo jako brzo odgovaraju, u roku od par sati.
 
Ima li neko iskustva sa porucivanjem suplemenata sa sportdirecta? Da li postoje neke posebne procedure i dodatni troskovi na granici posto su u pitanju medikamenti ili je sasvim svejedno sta porucujes sve dok je ispod 50e?
Suplemente mozes ovde da kupujes preko madjara. Isplativije ti je
 
Koliko treba da roba stigne kad napusti Englesku? Jutros krenulo iz Lidsa, sad je vec u Briselu. Odrediste je Maribor. Pretpostavljam da ce to DHL odraditi pre vikenda?
 
Poslao sam im poruku da mi je trenerka ostecena,nisam slao sliku samo sam napisao da je ostecena.Za dva dana stigao mi je mail da ce mi refundirati novac.Posle toga kada odem na tu staru porudzbinu pise da je cena trenerke nula,i u konacni saldo je umanjen za tu sumu.
Da li ce mi stvarno vratiti novac,a da im nisam ni sliku poslao,a ni vratio trenerku?
 
Mislim da je to to. Sad samo 7-8 dana da se parice vrate na racun.
 
Pozdrav svima :D
Narucio sam paket koji jos nije mrdnuo iz Leeds-a jos prosle nedelej i danas narucio jos jedan pa da vam javim sta sam narucio i posle da kazem koje su mere i kako sve stoji :D

Narucio paket danas Nike Mens Mogan 2 Trainers (http://www.sportsdirect.com/nike-mens-mogan-2-trainers-242175?colcode=24217522)
Tapout Over The Head Hoody Mens (https://www.sportsdirect.com/tapout-logo-over-the-head-hoody-mens-538642?colcode=53864203)

A prosle nedelje :D
MFX (http://www.sportsdirect.com/mfx-a-p...oft-shell-jacket-mens-635110?colcode=63511044)
Clinch (http://www.sportsdirect.com/clinch-amped-shorts-mens-479054?colcode=47905418)
I za majku xD Miss Fiora (http://www.sportsdirect.com/miss-fiori-lux-three-quarter-sleeved-top-ladies-660012?colcode=66001222)

Javljam sve mere i vlicine :D PozZ
 
Pisao sam im i na fejsu,odgovorili su mi narednog dana a eto sta su napisali

Hi,

The pending payment is now void.

Void (Unique Transaction ID O-8T210828VS7542xxx)

Sorry for the inconvenience caused.

Kind regards,

Laurie
SportsDirect.com

Koliko ja kontam novac nije vise rezervisan ali na mom elektronskom placanju nije vidljiv odnosno nije raspoloziv...

Vratise li ti novac?
 
^ Ako je refund, nekad treba i više od nedelju dana da se novac dobije na karticu. Dešavalo mi se sa Amazonom a svako je krivio onog drugog za to.
 
Danas sam porucio sa sportdirecta ali sam imao problema kad treba da se pritisne placanje bila neka greska 500.Probao sam ponovo i proslo je ali jos nisam dobio mail.Ne secam se da li odmah salju mail ili tek kad posalju.I kad treba da se izabere nacin slanja ima samo Etail,el to isto sto i DHL.Vidim da su sad malo smanjili postarinu jer je bila 15evra
 
Etail je DHL, za to ne brini.
Mail se šalje momentalno čim "plasiraš ponudu", proveri u spam folderu.
 
Etail je DHL, za to ne brini.
Mail se šalje momentalno čim "plasiraš ponudu", proveri u spam folderu.
Evo tek sad poslali mail posle sat vremena,poslednji put sam narucio jos kad je bio onaj popust od 50% na postarinu oko novaka pa sam i zaboravio kako ide to sa mejlom.Juce iz zezanja napravio neku porudzbinu da vidim dokle ce da izadje postarina za dva para farmerica i patike,i ono 14,40 evra a mislio sam da je preko 20.
 
Znam da nije ogovarajuca tema ali nemam pojma u kojoj bih pitao.
Jel zna neko kako je naj povoljnije poslati novac iz inostranstvu u Srbiju?
 
Nazad
Vrh Dno