Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Dosao i drugi paket...

ova Kangol majica: http://www.sportsdirect.com/kangol-rubber-logo-t-shirt-mens-598153 velika, uzeo XXL (moja velicina) treba da je XL a sama majica je odlicna, nije "sivkasta" kao na slici vec je tamno (mornaricki) modra. Prodacu je i naruciti ako je bude na stanju u XL velicini, tako je dobra.

ova Nike polo majica : http://www.sportsdirect.com/nike-classic-pique-polo-shirt-mens-541067?colcode=54106703 nije ovako sivkasta kao na slici, ono obsidian je takodje u stvari tamno plava (modra), velicina XXL i velika je takodje treba broj manja (XL) mnogo je siroka meni, a nisam sitan vec vrlo krupan (100/192), rukavi su duboko izrezani pa ne pokriva ispod pazuha, nekako je landarava. Prodacu je.

ova Giorgio Armani t majica : http://www.sportsdirect.com/giorgio-rib-crew-t-shirt-mens-594253 pa meni se cini da bolje izgledaju moje potkosulje bez rukava nego ovo, onako rebrasta i sva tanjusna... ovo ne bi preporucio ikome da kupuje... Poklonicu je ili ce posluziti kao krpa za osetljive stvari... :(

ova No Fear Button T majica : http://www.sportsdirect.com/no-fear-button-t-shirt-mens-594257 odlicna, narucena u XL (iako nosim XXL, takticki uzet XL, ako meni bude mala dobio bi je moj brat) i ta mi je taman a i ona bi cini mi se mogla bit manja ali bi onda bas bila uz telo. Ima dugmad zasivenu, ako ukras na levom ramenu, od okovratnika ka ramenu, cetiri crna...

ovaj duks Slazenger : http://www.sportsdirect.com/slazenger-long-sleeve-roll-neck-top-mens-550098?colcode=55009811 je dobar, uzeo sam u startu XL iako obicno nosim nase XXL velicine i malkice su mozda dugacki rukavi, a sam duks se tako rasteze zbog spandeksa u sebi (5%) da bi bilo moguce ga nositi i u L velicini...
Pitanje u vezi njega, ima otecenje u okovratniku, izvucena jedna "zica" u materijalu na rolki (okovratniku), malo je pozadi, pa se ne vidi na prvu tako da ne smeta, ali me zanima kako se vraca ostecena roba, odnosno kako se reklamacija radi? Refundiraju iznos ili salju drugu ili moze i neka druga roba u zamenu?
Da li se velike stvari mogu vratiti i traziti manji broj?
Inace naruceno je u petak posle podne i danas (utorak) je vec bilo ovde, isporuceno...
 
Poslednja izmena:
Od kako su poskupeli, za 16 funti, sada 20 evra šalju više robe.
 
@ P307


Bilo je ranije u temi moze da se vrati, sve samo prvo treba da se dogovoris sa njima, mejlom. Ako se dobro secam posta potrazi unazad, obecali coveku da ce mu vratiti i novac i postarinu koju on plati obicnom postom, ali na kraju vratili samo novac, a on platio postarinu , pa je pitanje koliko se to isplati vracati , jer bi te postarina za to do Engleske kostala bar 4 Funte.
 
Poslednja izmena:
@Migla i ja tako nesto kontam, ne isplati se, a i duks nije ostecen, kad sam pazljivo pogledao utvrdio sam da je to tako lepo i sitno zasiven sav, kojim je "rolka" zatvorena oko vrata, samo meni su rukavi malo duguljasti... oglasio sam ga za prodaju...
Na zalost sa ovim paketom sam mnogo ispromasivao, od velicine, pa cak i izbora robe...
Zao mi za kangool majicu sto je prevelika, meni se bas svidja, ali zato je "bez straha" majica ispala odlicna...
 
Poslednja izmena:
Dakle i ja kupio ovde. Uzeo dve majice Slazenger L velicina. Na ramenima sasvim OK malo duze dole
http://www.sportsdirect.com/slazenger-plain-t-shirt-mens-592000
Uzeo i jednu Londsale majicu isto L velicina, isti slucaj kao sa Slazingerom
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-short-sleeve-t-shirt-junior-595038
Uzeo i klincu ranac, ali sam pomesao boju, pa cu morati opet da narucujem. Pokusao da storniram posle naplate, otvorili su case ali su me odbili...
Moja visina 172cm, tezina 86kg
Ima jos neki kupaci za zenu i jos par sitnica. Stiglo za 3 dana, postarina 19.90e
Pozdrav
 
@Migla i ja tako nesto kontam, ne isplati se, a i duks nije ostecen, kad sam pazljivo pogledao utvrdio sam da je to tako lepo i sitno zasiven sav, kojim je "rolka" zatvorena oko vrata, samo meni su rukavi malo duguljasti... oglasio sam ga za prodaju...
Na zalost sa ovim paketom sam mnogo ispromasivao, od velicine, pa cak i izbora robe...
Zao mi za kangool majicu sto je prevelika, meni se bas svidja, ali zato je "bez straha" majica ispala odlicna...
Teško će ti ići prodaja po tim cenama.
 
Evo i ja da se upisem u klub porucio u subotu danas stiglo 49.19+19.19dhl
Ja licno prezadovoljan za te pare sam uzeo 7 majci 2 sorca 1 kupace 1 papuce
 
Nikako mi nije jasno njihovo naplaćivanje transporta. Naručio 1 patike, 1 klompe, 2 majice na kratke rukave, 2 košulje na kratke rukave i jedne pantalone i naplatili 14,90 evra za transport. Kad sam nakon "poskupljenja" probao da vidim koliko košta, stavio probno 1 najjeftiniju majicu i računali 19,19 evra.
 
Nikako mi nije jasno njihovo naplaćivanje transporta. Naručio 1 patike, 1 klompe, 2 majice na kratke rukave, 2 košulje na kratke rukave i jedne pantalone i naplatili 14,90 evra za transport. Kad sam nakon "poskupljenja" probao da vidim koliko košta, stavio probno 1 najjeftiniju majicu i računali 19,19 evra.

vratili su staru cenu transporta.
posle poskupljenja, naplatili su mi isporuku 19.19 €, a sad kad stavim te iste stvari u korpu, isporuka je 14.39 €.
da im tražim refund? :D lol
 
Poslednja izmena:
Već sam ja primetio, da je transort " pojeftinio" u funtama, al dzaba kad pretvoriš u evre.

kako misliš "džabe"?
za istu robu, posle poskupljenja, kad su cene povećanje za 20%, isporuka mi je naplaćena 19,19 €.
danas kad bih poručio tu istu robu, isporuka bi bila 14,39 evra.
meni znači i tih 5 € razlike, tako da nije "džabe".
 
Niko više ne naručuje, samo još po neko ko nije u vreme £=€.
 
Ako nadjes prave stvari koje ces da nosis isplati se opet,dosta stvari je skuplje po 100% kod nas kad napunis korpu sa postarinom i sad mozes da prodjes jeftinije 60-100e po korpi nego kod nas.
 
Evo ja sam bas gledao ovu majcu, jel mozda malo sira ova xxl i kakva je duzina ?

Dugacka i siroka je kangol, meni koji nosi onu belu najjeftiniju majicu sa buvljaka (za ispod kosulje, duxsa...) u XXL velicini, ona sa "ladjama" na etiketi, je ova kangol malo velika, tvrdim da bi mi XL ova kangol bila taman.
 
Ako nadjes prave stvari koje ces da nosis isplati se opet,dosta stvari je skuplje po 100% kod nas kad napunis korpu sa postarinom i sad mozes da prodjes jeftinije 60-100e po korpi nego kod nas.


Isplati se ako iznenada ne pocnu da naplacuju PDV, ako pogodis pravu meru, ne nestane ti nesto kao nekom od prethodnika stolica za pecanje, i ako ti, kao meni, ne posalju dva artikla sa "laziranom" velicinom :smackbum:
 
Koliko su neki ljudi spremni da bace para samo da bi uboli velicine koje im odgovaraju.
Batalite to naručivanje majica sa SD, pa imate ih kod nas za 1000-1500din kakvih hoćeš Imos mozes ko covek da ih probas.
 
Da kucnem u drvo, do sada sam naručio 3 puta, sve što je stiglo bilo je po mojoj meri i ništa nije nedostajalo. Računam da sam i pored troškova slanja uštedeo pristojne pare u odnosu da sam isto to kupovao ovde kod nas. Sad sam naručio i četvrti put, živi bili pa videli....
 
Koliko su neki ljudi spremni da bace para samo da bi uboli velicine koje im odgovaraju.
Batalite to naručivanje majica sa SD, pa imate ih kod nas za 1000-1500din kakvih hoćeš Imos mozes ko covek da ih probas.

Upravo to, kod nas probas kostaju po 1500-2000 vidis svidja ti se na SD-u isto takve 400-600 narucis, isto vazi i za patike vecina ih ima kod nas, recimo sad sam narucio reebok za majku na sd-u izasle 32e kod nas su takve na popustu 90e.
Mada cak i da omasis broj odece uvek to mozes da poklonis rodbini, obradujes nekog.
 
Kod:
13	Arrived at Delivery Facility in BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF	 BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF	11:57

Da li će danas da isporuče, još me nisu zvali ili rade subotom?
 
Treba da je stigo, ja sam isao licno nisu zvali, kasnilo danas.
 
Pa oće li da isporučuju na adresu ili ne?
 
Porucio u utorak stiglo danas:D
 
Mene za***i, čekam ponedeljak.
 
dali nece carinici nesto da izmisle i ojade me ako porucim 3 para patika,jel porucivao neko toliko? ..naravno cena ispod 50 eura za sva 3 para
 
Nazad
Vrh Dno