Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Paket sinoć u Lajpcigu, danas kod mene, brz DHL nema šta.
Sve po proceduri, bez dodatnih dažbina, a nisam ih ni očekivao, jer poštuju do 50e, što smo apsolvirali.
Dobio sam i tu čuvenu šolju :)
 
Jel kuoovao neko čarape i jednostavne majoce? Kakvog su kvaliteta, kakv je pamuk?
 
Paket sinoć u Lajpcigu, danas kod mene, brz DHL nema šta.
Sve po proceduri, bez dodatnih dažbina, a nisam ih ni očekivao, jer poštuju do 50e, što smo apsolvirali.
Dobio sam i tu čuvenu šolju :)

Da li ti u specifikaciji robe koje si narucio stoji i solja, ili ona nije navedena?
 
Gledah danas patike u gradu i nasao sam zanimljive jos su i na popustu 20%, reko da vidim na Sd-u dal je povoljnije, kad ono 3000din jeftinije ....
 
Sve uracunato, patike + postarina od 16e jeftinije 2800din, a kad ubacim jos nesto dobijem iznad 3000din ustedu.
 
Fege,
Stvarno ne znam, bacio sam papire odma. Nisam o tome ni razmišljao, al ta šolja svakako ne pravi problem oko carine ako je to pitanje.
 
Paket sinoć u Lajpcigu, danas kod mene, brz DHL nema šta.
Sve po proceduri, bez dodatnih dažbina, a nisam ih ni očekivao, jer poštuju do 50e, što smo apsolvirali.
Dobio sam i tu čuvenu šolju :)
Pa to najduže se čeka sam SD prva 2 dana i kad preuzme kurir, stiže jako brzo.
 
Fege,
Stvarno ne znam, bacio sam papire odma. Nisam o tome ni razmišljao, al ta šolja svakako ne pravi problem oko carine ako je to pitanje.

Nisam dobio solju sa prvim paketom, dobro se secam da na papiru gde je specificirana roba koju su mi poslali nisu spomenuli solju.
 
Ja sam van svih normi sa svojih 200cm i oko 150kg sa izraženim ispupčenjem u srednjem delu. ;) Pretpostavljate kako mi je ovde teško naći pristojnu odeću po normalnoj ceni. Ovo malo over size radnji "deru" kao da Versace prodaju.

Elem, naručio, probe radi, po jednu klasičnu i jednu polo Slazinger t-shirt 4xl i stoje savršeno. Usput naručio i PC bokserice 2 i 3xl. Mogu i jedne i druge mada ću od sada uzimati 2xl.

Odoh da narucujem sve što imaju 4xl :)
 
Jel i vama stoji status posiljke "With Courier" i nakon sto posiljka stigne?
 
Мени се променио у: signed by...или тако нешто.
 
Jel to na DHL tracking stranici ili na Sportsdirect sajtu? Meni pise signed by na DHL sajtu, ali na Sportsdirectu pod Order History mi za sve porudzbine jos uvek stoji With Courier.
 
На dhl сајту. Овај други нисам ни проверавао.
 
nisam bio na forumu 10ak dana - sd dobi svoju zasebnu (zasluznu) temu ;)

Elem kolega (glomazni) sa posla (iz prethodnog mog posta) posto je :d zadovoljan sa kvalitetom/cenom/velicinom majica Slazenger resio da sam naruci par majica, sorceva + papuce japanke od 4e
Napomenuh mu da ide do 50e + ptt troskovi - > ne poslusa me
pogledajte slike
uzeo je robu za 81,5e dhl 20 znaci total 101,5 evra platio
nakon 4 dana roba stigla u bg > dhl posla racun >>> dodatni ukupni troskovi 9170din+120 uplate u banci ( sto je preko 84e troskovi a uzeo robu za 81e :D)
carina/pdv na japanke 22% (?) na majice/sorceve 20% - sada da psujem ima da me banuju, al more koji smo he#$!! banana sistem

tako da upozorenje - ne prelazite nikako 50e sa robom
mislim da bi me strefila srcka da sam narucio robe za 400 na adresu kod nas

sd 101 e.jpgdhl spedicija i dazbine.jpg
 
Gledah danas patike u gradu i nasao sam zanimljive jos su i na popustu 20%, reko da vidim na Sd-u dal je povoljnije, kad ono 3000din jeftinije ....

Da ispravim sam sebe popust na patike od 20% je bio samo koji dan, danas je bio zadnji dan, tako da vec od sutra razlika u ceni je preko 5000din kod nas u odnosu na SD.
Kupis 2 para na SD-u jedan dobijes za dz sve zajedno sa shippingom :)
 
U sredu naruceno, jutros stiglo. 49.97...proslo bez dodatnih racuna :). 189, ~100kg. XXL jeste preveliko. Mada sam narucio majce i bermude koje mogu da popiju razliku u velicini. Anyway...nauk za ubuduce. Ja sam u čudu kakav kvalitet se dobija za ovakvu cenu. Domaće radnje neće skoro da me vide u kupovini ovog tipa robe

I pe*eri ne poslaše šolju. Sad cu da im pišem da se žalim :p
 
@vucina79
Ja sam narucio u petak, pise da je paket odleteo u EAST MIDLANDS ili nesto slicno.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da ce tako brzo da stigne, paket jos nije ni izasao iz Britanije?
 
Racunaj da hoce to je dhl, ustani u 9h i videces da je u Srbiji
 
Nisam imao posla sa dhl-om, ali ovo mi deluje nerealno. Svakako cu ustati, idem na posao, pa cu proveriti :).
Je li neko narucivao nesto od donnay-a, kakvi su im velicine, treba li uzimati broj manje kao kod everlast-a i Slezinger-a?
 
U sredu naruceno, jutros stiglo. 49.97...proslo bez dodatnih racuna :). 189, ~100kg. XXL jeste preveliko. Mada sam narucio majce i bermude koje mogu da popiju razliku u velicini. Anyway...nauk za ubuduce. Ja sam u čudu kakav kvalitet se dobija za ovakvu cenu. Domaće radnje neće skoro da me vide u kupovini ovog tipa robe

I pe*eri ne poslaše šolju. Sad cu da im pišem da se žalim :p

Jel XL Ok? Koju si marku uzimao?
 
U 7h jutros posiljka je dosla do Madjaske. Prilicno su brzi, ali sumnjam da ce stici danas da mi uruce posiljku, do sada je sve islo avionom, verovatno ce i do Beograda tako, ali ce do Novog Pazara morati drumskim saobracajem, tako da ce u najboljem slucaju paket dopremiti oko 14-15h. Bas me zanima da li ce stici danas :).
 
Pre 2 dana naručena 2 paketa, drugi par sati kasnije čeka kurira, prvi još nije spreman.
@50€
uvek centriram na 49,** €,mada ovi pišu funte, pa cifra može biti samo niža.
Moja je praksa da pakujem po 8 stvari jer je to max za 16€ poštarine, zato gledam neke patike za 20,max 30€, како bih mogao još nešto da ubacim do 50 i rasporedim troškove shipinga.
 
U 7h jutros posiljka je dosla do Madjaske. Prilicno su brzi, ali sumnjam da ce stici danas da mi uruce posiljku, do sada je sve islo avionom, verovatno ce i do Beograda tako, ali ce do Novog Pazara morati drumskim saobracajem, tako da ce u najboljem slucaju paket dopremiti oko 14-15h. Bas me zanima da li ce stici danas :).

Pogledaj sad, vec je u BG-u :)
 
Nazad
Vrh Dno