Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Šta ti piše na trekingu gore desno pod estimated delivery time? Meni je ovako kao tebi bilo 7. januara a paket je kod mene bio 9. Moguće da bi bio i ranije da nije bio božić. U svakom slučaju, najkasnije prekosutra, mislim.
 
Piše 22. destination Belgrade..
A već je tamo stigao.
Što kažeš, verovatno sutra-preksutra.

Hvala

Edit: još dva nova statusa prošla, clearance i processing.
 
Poslednja izmena:
Ako ti večeras bude "Departed Facility in BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF" onda bi trebalo sutra kod tebe da bude.
 
Da li neko ima iskustva sa ovim patikama http://www.sportsdirect.com/adidas-vl-court-suede-mens-trainers-163003?colcode=16300390, hteo bih njih da narucim ali mozete videti i sami da boja patika na prvoj i trecoj slici nisu iste. Slao sam im poruku na fejsu i lepo pitao da li je boja kao na prvoj ili na trecoj slici, a oni su mi odgovorili sa 3 reci da izaberem boju iz padajuceg menija, mislim uzas. Pa me zanima da slucajno neko nije narucivao pa da zna..

Pretpostavljam da je 3. slika relevantnija, bar bi se ja nadao toj boji :)
 
Video sam ih pre neki dan. Boja je slicna kao na trecoj... kazem slicna jer mi ovde deluje nekako bleda :)
 
Ako ti večeras bude "Departed Facility in BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF" onda bi trebalo sutra kod tebe da bude.
Oko 20h je upravo taj status..

Međutim drugi paket zadnji status u 5 jutros, isto kao i ovaj, međutim zadnja promena:

Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY

Nije mi jasno sto se status ne menja.
 
Ljudi jel se desilo nekom da vam ne posalju sve stvari koji ste narucili?
Meni ladno nisu stigle patike koje sam porucio, iako na fakturi pise i cena i kolicina i tezina za njih, stigle samo dve kosulje koje sam uzeo da bi dopunio paket do 50€.
Poslao sam mail SD-u juce ali jos niko nista ne odgovara.
Da li postoji mogucnost da je neko iz DHL-a odgovoran za to? Zvao sam i njih kao proverice sta je u pitanju, kaze da vidim prvo sa sportsdirectom....

I na kraju posle krace prepiske, SD je pristao da mi refundira troskove patika + celu postarinu (pare su legle posle 7 dana natrag na karticu) sto mislim da je jako fer i korektno sa njihove strane!
 
Ja sam dobio jaknu koja je bila uflekana na par mesta i jedno dugme je bilo skoro otpalo, poslao sam im slike i isti dan mi je ceo iznos bio refundiran. Sve pohvale.
 
Mene malocas zvao kurir, stigao prvi paket.
Drugi paket koji je krenuo u istom momentu kad i prvi iz nekog razloga se 'zaglavio' u Lajpcigu, danas stigao u bgd.
Treci paket nije mrdnuo iz Leeds-a vec dva dana. Stoji status na DHL-u "Shipment information received".
 
Kako se placa postarina i kada? da li je ona uracunata u onih 50 evra do kojih mozemo da narucimo? Kada postavim narudzbinu pise mi da je duks 11,20 euro i delivery 14,32?
 
^
šteta što još niko na ovom forumu nije odgovorio na tvoja pitanja u temi koja se zove Sportsdirect... oh, wait
 
Plaćaš tad kad plaćaš taj duks recimo.
Do 49.99€ bez shipping-a.
Da, toliko i jeste isporuka.
 
Ne, a sto ne procitas topic ? Nauces mnogo korisnih stvari.
 
Ok,hvala a zanima ne jos jedna stvar.Na nekim duksevima kad izaberem padajuci meni sa velicinama pise small,medium large,extra large itd a na nekim pisu S,M,M,L,XL...po cemu je to tako? ja sam visok 180 cm i imam 65kg
 
Ok,hvala a zanima ne jos jedna stvar.Na nekim duksevima kad izaberem padajuci meni sa velicinama pise small,medium large,extra large itd a na nekim pisu S,M,M,L,XL...po cemu je to tako? ja sam visok 180 cm i imam 65kg
Za tu visinu odgovara negde M (Medium) negde L (Large)
Sve zavisi od modela i proizvodjaca. Procitaj utiske,nalaze se ispod svakog proizvoda.
 
Na SD imaju samo sportski brendovi,dje poruciti armani i te druge brendove?

Ovo je se bratski sajt SD, isti su uslovi, imas nesto malo Armanija ali nista specijalno, vecina stvari je skuplja od 50 eur pa dolazi do placanja carine sto i nije neki problem ali onih 4000 dinara ili koliko vec za dhl me odbija da narucim nesto skuplje.

http://www.usc.co.uk/mens/brands/emporio-armani#dcp=1&dppp=24&OrderBy=recent

http://www.usc.co.uk/mens/brands/armani-jeans

Licno nisam jos uvek narucio, tek sam ga sinoc "otkrio" tako sto sam video da se lik na kupujem-prodajem reklamira da narucuje sa SD i USC sajta. Lik je razvio ozbiljan biznis, formirao je i svoje cene postarine a i carinu naplacuje :shock:

Prosto mi je neverovatno da ljudi koriste net, znaju da odu na KP a ne mogu sami da naruce preko SD.
 

Prilozi

  • trajan.jpg
    trajan.jpg
    92.6 KB · Pregleda: 269
I dalje postarina 14,39e za Srbiju.
 
Zdravo. Upravo sam narucila jedan paket sa sportdirecta, a i daje mi u statusu stoji Processing, sta to znaci, je l' ja nisam nesto odradila dobro ili? I zanima me kako da pratim posiljku? Izvinjavam se na glupim pitanjima, prvi put narucujem pa nisam upucena u detalje. Hvala unapred na odgovorima.
 
Processing = Obradjuje se narudzba

A koliko to traje?

Ispod narudzbine mi je pisalo:
Get £10 cash back with Great British Discounts!
As a SportsDirect.com customer you can claim £10 cash back for your purchase. Simply follow this link to claim now.
Da li je trebalo da kliknem na CLAIM NOW?
HVALA JOS JEDNOM
 
Ma jok, to ti je verovatno neka reklama. Stici ce ti paket za nedelju dana
 
Nece, kad ga spakuju stajace: awaiting courier to pickup i kad ga pokupi, dace ti broj za pracenje koji ce biti aktivan za max 24h.
 
Ako te zanima kako to izgleda

9qbw2f.jpg


kliknes na njega i baci te na DHL-ov sajt, gde pratis posiljku, kao sto rece kolega @bmibmc

2e4lq8z.jpg
 
Ima li neko iskustva sa Airwalk patikama, sto se velicina? Rekoh da kupim za burazera
 
Nazad
Vrh Dno