Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Obično svakih 7 dana.

Sent from my x600
 
ima li neko preporuku za sportske letnje sandale na čičak? muka mi je više od ovih rider koje se prodaju kod nas jer ne mogu da izdrže ni jednu letnju sezonu, puca im đon guma vrlo brzo...
 
Mogu da ti kažem da sam trenutno u njima i da evo guraju drugu godinu - kao nove :)
 
Sumnjam da su Karimor bolje.

Sent from my x600
 
Mogu da ti kažem da sam trenutno u njima i da evo guraju drugu godinu - kao nove :)

a ti onda malo šetaš :) znači, svake godine pred kraj leta moram da kupujem nove za sledeću sezonu...prošli put kupih slazenger, ista priča, krene da puca guma na đonu i ajd zdravo...sve se nešto mislim da je ta guma napravljena da šetaš po pesku na plaži a ne po asfaltu...zato i gledam šta bi bila neka alternativa...
 
Pa gde ja šetam nego po asfaltu :)
Moguće da si imao drugi model, meni su ovo prve "sandale" koje traju više od jedne sezone ...
Bile su skuplje, ali su se isplatile za sve pare :)
Nsport ako se dobro sećam ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupujem sutra robu u vrednosti od 45e. POstarina mi je 20e. Nadam se da ce paket da mi stigne do mene bez ikakvih doplata od strane carine i ostalo. I ako ubace solju ili magazin predpostavljam da svakako nece moci da dostigne cenu za carinu?
 
Nece da stave magazin ili solju (koje naplacuju) ako ih iz korpe odstikliras i "updatujes" korpu :)

A postarina koliko znam za Srbiju max 18 evra moze da bude?
Tj od 13 do 18.

Ako je racun ispod 49,99 evra (bez postarine) stize bez ostalih dazbina.
 
Ставе шољу често и треба преконтролисати увек пред потврду.

Нема горње границе за поштарину, зна да буде и преко 20.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Meni je za 10ak porudžbina koliko sam imao u zadnjih par godina DHL uzimao najviše 17,99e. Dosta kolega sa posla naručuje i nisam čuo nikog da je platio veći iznos od toga. Nebitno, čisto javljam moje iskustvo.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Meni je ispalo 20 zar nesto malo. tako da verovatno da moze. Nije mi pisalo kada bi trebalo paket da mi stigne. ali ga ocekujem za 10-tak dana, pa cu javiti utiske :)
 
Prošle godine sredinom decembra je bila besplatna poštarina, dal za "Crni petak" ili tako nešto.
 
Meni je za 10ak porudžbina koliko sam imao u zadnjih par godina DHL uzimao najviše 17,99e. Dosta kolega sa posla naručuje i nisam čuo nikog da je platio veći iznos od toga. Nebitno, čisto javljam moje iskustvo.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Ја сам највише платио 23.99 када су ми у пакету биле патике, тротинет и ситнице неке.

Али, колико им је бесмислен систем, који ни они нису знали да ми објасне, говори следећа ситуација:

Пре десетак дана су на акцији били Келме шорцеви по 1.8€. Пита ме друг колико би била поштарина да напуни корпу само са њима јер локално друштво игра сваких пар дана мали фудбал па би им била супер комбинација. Да не бих компликовао, убацим у корпу 25 комада једне боје и величине и поштарина покаже 17.99 што и пренесем другу. Они направе списак. Када сам им саставио поруџбину по бројевима и боји жељених шорцева поштарина је за 25 шорцева показивала - преко 67€! Дакле, исти шорц, цена и количина а разлика 3 пута. Контактирао сам СД али нису имали адекватан одговор.

Пробајте за неки артикал тог ценовног ранга у тој количини у више комбинација и видећете како се поштарина мења без икаквог смисла.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa nisu iste cene različitih brojeva i boja... Manji brojevi su uvek dosta jeftiniji... Bilo to logično ili ne, tako je, ono što manje imaju je verovatno skuplje ili ko zna kakvi su već kriterijumi...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ja sam iz BiH . Ako narucim patike i neke majice u vrednosti oko 150 eura mogu li da stavim od druga adresu u Sloveniji da me ne dere nasa carina? Mozda i postarina bude manja:D
 
Pa nisu iste cene različitih brojeva i boja... Manji brojevi su uvek dosta jeftiniji... Bilo to logično ili ne, tako je, ono što manje imaju je verovatno skuplje ili ko zna kakvi su već kriterijumi...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Zbog čega misliš da to jel manji ili veći broj utiče na poštarinu?

Ja sam iz BiH . Ako narucim patike i neke majice u vrednosti oko 150 eura mogu li da stavim od druga adresu u Sloveniji da me ne dere nasa carina? Mozda i postarina bude manja:D
Možeš da porucis na koju hoćeš adresu a cenu postarine ces videti kada sve spakujes u korpu i verovatno će biti manja nego za BiH



sent from SM-G900F
 
Pa nisu iste cene različitih brojeva i boja... Manji brojevi su uvek dosta jeftiniji... Bilo to logično ili ne, tako je, ono što manje imaju je verovatno skuplje ili ko zna kakvi su već kriterijumi...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Не, ниси разумео... Причам о истим ценама. Кад кликнеш појединачно све је исто, проблем је комбинација у току наруџбенице.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Не, ниси разумео... Причам о истим ценама. Кад кликнеш појединачно све је исто, проблем је комбинација у току наруџбенице.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Aha, onda je neka brljotina kod njih na sistemu...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ako može neko na PM da mi pošalje kontakt (ili bilo kakav Info) nekog pouzdanog dobavljača , bio bih zahvalan :)

Ima ih na KP gomila ali nemam iskustva sa njima, pa ne znam sa kojim da trgujem.

Ili možda samostalno da kupujem? Neko je ovde spomenuo da su dobavljači mozda jeftiniji.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozzz, ima jedno pitanje, pokusao sam da kupim nesto preko sportsdirecta, kada kliknem na pay na sajtu mi se ne pojavljuje obavestenje o potvrdi kupovine vec samo prazna stranica, a na e mail-u mi stize poruka sledece sadrzine:

"Hello ***** ****

You submitted an order in the amount of 66.88 EUR to Sportsdirect.com.
Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.

Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.

To see the full transaction details, log in to your PayPal account.

Da li ovo znaci da nemam dovoljno para na racunu, ili je nesto drugo u pitanju, kao za inat zaboravio sam sifru od bankovnog naloga, pa ne mogu da proverim.
 
Da li u korpi ima neko mozda 9 evra slobodno, uzeo bih neku majicu pa ukoliko ima neko da se javi, delicemo ravne casti postarinu. :)
 
Пусти на ПМ линк ка том продавцу

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Bolje edituj, dobio sam opomenu zbog toga :(

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
 
Ja sam narucio bio preko njih 2 stvari. Za jednu su mi rekli kao da nema na stanju sto je glupost jer sam video da ima i da moze da se naruci, drugu cekam da stigne...

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Niko ne zna da mi odgovori na moje pitanje malo gore? Pokusao sam da kupin nesto na SD ali kada stisnem pay ne dobijem potvrdu a na e mail mi stigne poruka koju sam gore citirao. mislio sam da nemam dovolj o novca, pa sam izbacio jednu stvar iz korpe i pokusao opet, ali se desila ista stvar. Kada se ulogujem na paypal nalog imam ove dve transakcije i status "pending". Ne znam sta da radim, da li da uplatim jos 10€ na racun, da li ce se transakcija automatski finisirati ako je to u pitanju?
 
Ukoliko nema nekog dodatnog popusta tipa 10funti ili free shippinga, ovi sa KP se i isplate, mada ne znam koliko izađu troškovi poštarine i otkupnine.
Mislim da je Ipak tu negde.

Sent from my x600
 
Moze pomoc oko kupovine
Visok sam 171 cm , 72 kg
Ne znam koja bi mi velicina odgovarala M ili L
Ako je neko kupovao neka mi posalje poruku ili ovde javi
 
Nazad
Vrh Dno