Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Primetio sam da su cene na RS sajtu SD-a skuplje, a kad se prebaci na GB budu jeftinije, sad ja kad narucim dal ce oni da stave cenu RS sajta ili GB?
 
Да ли је неко поручивао са sportsshoes.com?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozz. Ljudi ako moze mala pomoc. Kupio sam pre mesec dana neku Hummel majicu preko SD i nakon prvog pranja su pocela da se skidaju slova koja su lepljena na majcu. Da li moze da se nekako reklamira SD-tu?
 
Pozz. Ljudi ako moze mala pomoc. Kupio sam pre mesec dana neku Hummel majicu preko SD i nakon prvog pranja su pocela da se skidaju slova koja su lepljena na majcu. Da li moze da se nekako reklamira SD-tu?
Pitanje je na koliko si stepeni prao a na koliko je deklarisano... A i sta ce ti slova [emoji16]

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Izvinjavam se ako je vec neko pitao, nisam zapazio. Prilikom narucivanja odnosno placanja da li moraju da budu ista imena tj. ja bih da narucim na svoje ime a da platim preko kartice druga? hvala
 
Mislim da podaci naloga treba da se slažu sa podacima sa kartice. Ako tvoj drug ima nalog na SD onda može da plati i stavi za isporuku paketa tvoje ime i adresu.

Poslato preko mTalk
 
Video sam upravo na sajtu SD da dele neke poklon vaucere od 12€ za kupovinu preko 60€. Da li se to dobija preko mail-a ili dođe sa robom koju naručuješ, ili se to deli samo po UK ?
 
Važi za sve osim Srbije (ukoliko ne bi da platiš DHL harač).
 
Porucen danas prvi paket i sjebase me oko tog vaucera tj. skinuse mi 3 funte zbog ne znanja...No nebitno to. Interesuje me, greskom sam ubacio stvar koja je pro order. Sta se desava sa tim? Da li ce mi ceo paket poslati tek kada dobiju tu stvar ili ce to naknadno poslat, ili pak poslati bez te stvari?
 
Цео пакет ће ићи на тај датум

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ја мислим да је то то након плаћања али пошаљи им мејл и провери.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Mislim da može da se izbaci ta stvar koja je preorder. Nešto mi u sećanju da je kolega imao istu situaciju i pisao im da izbace to što je preorder.

Poslato preko mTalk
 
Važi za sve osim Srbije (ukoliko ne bi da platiš DHL harač).

To mi nije problem, jer ne naručujem kod nas tako da nemam ogrinečenje na 50 €, pa bi mi zato dobro dosao vaučer.

Ја мислим да је то то након плаћања али пошаљи им мејл и провери.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Poslao sam im mail još juče ali ništa ne odgovaraju. Ne razumem ni da li se vačuer dobija sta god kupio ili ne smeju biti predmeti koji su na akciji več.
 
Ne prolazi.
 
Kakva su iskustva sa veličinama Pierre Cardin I Lee Cooper majica? Dosta različitih informacija na temi, a komentara na sajtu nema ni za jedan artikal. Za Lee Cooper sam gotovo siguran da mi treba L, pošto su mi do sad L duksevi i jakne odgovarale. Od Pierre Cardin imam samo L džemper koji mi je malo širi nego što treba, tako da pretpostavljam da bi mi L majica bila taman. Jel kupovao neko skoro njihove majice?
 
Daj link da vidimo koje te interesuju, oba brenda imaju mnogo modela.
 
Ja sam porucio dve piere cardin kosulje M i malo su mi velike i siroke, ali moze da se nosi...
 
Vecina Piere Cardin stvari je za nijansu veca, ali mogu da se nose.
Lee Cooper majice su mi nesto manje od Piere Cardin ali je velicina ista, ako razumes sta hocu da kazem :D
 
Jel uzimao neko ove Tokyo Laundry majcice sto su sada na akciji? Kakve su velicine, materijal?
 
Naručivao sam starije modleje, isti kroj, obično nosim M (175/80), naručio sam L i to je to. Za nijansu duže i komotne, M bi mi bile uz telo a ne volim.

Znači ne bih smeo da idem ispod L, zbog dužine (188/83). Naručiću samo jednu Pierre Cardin pa ću da vidim da li su previše široke...
 
Ima li logike u tome da je kroj manji ukoliko ima ponuđene veće veličine (3XL i 4XL) i obrnuto?
 
Nazad
Vrh Dno