Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Pozdrav. Ovako imam neka pitanja. Verovatno su bila vise puta ali ima 317 stranica i nemam bas vremena za to. Ja sam Nikola iz Nisa, student sam. Video sam na SportsDirect dosta jeftinih stvari , a kao i svaki drugi student nisam neko ko ima bas dosta novca. Hteo bih odavde da kupim 4-5 majica po 2-3e, 3-4 dukserice po 4-5e. i mozda jedne trenerke. To ispada oko 35e plus shiping 10-15e i da ispadne do 50e. Sad na sve to sto kupim, koliko ce mi ispasti odprilike postarina ovde kada dodje paket? Kada se sve ocarini i tako to? I da li na sportdirect sve to samo jedna firma prodaje, pa moze da se u korpi stavi 10 razlicitih stvari ili su vise prodavca pa mora da se gleda sta se i od koga kupuje. Pre bih rekao da je ovo prvo jer ovo drugo nisam video da ima ali bolje da pitam. Izvinite na smetnji ali u mom okruzenju niko ne kupuje pa zato pokusavam ovde da se informisem...
 
Da, jesam.

Order summary
7 items 31,49 €
Barlin delivery 13,19 €
Total 44,68 €

Ovde se racuna 14e postarina. E sad da li ce kada stigne paket da mi uzmu jos 14e ili ne? Znaci sve ispod 50e ne podlaze carini. A da li moze recimo da paket vredi 40e kao u mom slucaju i da ga oni ocarine na 60-70. Da li se desava i koliko cesto?

P.S. Hvala na odgovoru.
 
ja sam skoro pazario nesto 53 evra sa postarinom nikakve druge troskove nisam platio.Vrednost robe bila 35 evra plus postarina

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Никола, то што ти је 31.49 је вредност корпе коју можеш да пуниш до 49.99 ПЛУС Барлин поштарина и нећеш ништа више платити кад стигне.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad si me malo zbunio. Znaci placa se ako sam skapirao 31e meni za ove 7 stavke + 13e barlin delivery + troskovi opet barlin postarine ili?
 
E to me je zanimalo. Hvala vam, zivi bili :) Kada budem skupio pare, narucicu ove stvarcice pa cu videti i javljam sta i kako. :)
 
Poruci preko nabavljaca, uzimaju 20% od cene, dosta se isplati. Na 50eu uzima 10eu, 4-8e isplativije. Pm me da ti dam link ako te zanima
 
Da li je neko uzimao Pierre Cardin duksere, zanima me kakvi su sa velicinom posto sam majice uzimao sve broj manje i super mi stoje?
Isto pitanje i za Slazenger majice?
 
Ima li neka android aplikacija za android ?
Vidim da nema official :(

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Probao da narucim i pise mi ovo:

Barlin Express Delivery - Estimated delivery date: Mon 14-Nov, 9am - 9pmYour order will be delivered using our Barlin Express Service.


zasto za isporuku treba da se ceka tako dugo? Zato sto sam uzeo 10-12 majca za po 2-2,5e ili sta je problem?
 
Probao da narucim i pise mi ovo:

Barlin Express Delivery - Estimated delivery date: Mon 14-Nov, 9am - 9pmYour order will be delivered using our Barlin Express Service.


zasto za isporuku treba da se ceka tako dugo? Zato sto sam uzeo 10-12 majca za po 2-2,5e ili sta je problem?
Problem je što nisi pažljivo gledao i poručio si nešto što nemaju na stanju, nego očekuju da im stigne do novembra, kad će ti i poslati.
 
Radi, čudim se kako niko nije do sada ovo postavio u temi ?

768e2da7c77f10d73c61174a4a461b2e.jpg
b5534fe2093b4c3ad09d2e2fec754fa4.jpg


Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam je imao ranije ali da nije šljakala kako treba pa je obrisana ali nisam siguran da se radi baš o njoj

sent from SM-G900F
 
To je verovatno ona stara, ona je bzvz ...
Ovo je oficijalna :)

417de51cf5bee50550498021daa70533.jpg
3a4a15b0b7d5c85a0047bb48483adac3.jpg
3efe3ab6c08b4a1f0f3d990bb6ce8006.jpg


Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaću je kasnije samo što mi ova varijanta o kojoj se pisalo pre par postova ne izgleda loše
Mislim na ove sto poručuju za 20% od cene
Pod uslovom naravno da nisu prevaranti [emoji4]

sent from SM-G900F
 
Probao da narucim i pise mi ovo:

Barlin Express Delivery - Estimated delivery date: Mon 14-Nov, 9am - 9pmYour order will be delivered using our Barlin Express Service.


zasto za isporuku treba da se ceka tako dugo? Zato sto sam uzeo 10-12 majca za po 2-2,5e ili sta je problem?
То ставе онако да се ограде . Ја сам поручио у петак и писало је estimated 7-8. септембар.

Данас је стигао.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Kako da dobijem ono recimo 3 za 9funte sto daju popust za majce? Ili tu cenu daju samo za jednu boju i najmanju velicinu :)
 
Stavis bilo koju boju i bilo koju velicinu u korpu 3x i dobijes popust
@sile
Ja sam porucivao kod drugog za 30% i sve ok. Prvi put uzimam kod ovog za 20%(100+ poz ocene) na preporuku formurasa, danas zvao da je stigla roba
 
Poslednja izmena:
Kad bude sve gotovo javi kako je prošlo.
A tih 100+ ne mora ama baš ništa da znači kod naših preprodavaca [emoji4]

sent from SM-G900F
 
Javicu za 5-7 dana, posto imam drugu porudzbinu i ja bih da to dodje zajedno.
Kod ovog prvog sto uzima 30% sve super, uzimao 4-5 puta
 
Uzimao sam dosta sa SD dok sam bio u EU pa mi je poštarina bila smešna (još nisi limitiran na 50e), ovde je 2-3 puta skuplja pa i nije mala stavka

sent from SM-G900F
 
Imam skinutu ovu official app, jako loše radi. Barem kod mene. Toliko je spora da mi je brže i lakše da pogledam šta me interesuje iz browser-a.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Da li jedna te ista roba uvek na snizenju ili se menja? Jedan dan jedno drugi dan drugo, razlicita roba i na koliko dugo se menja?
 
Nazad
Vrh Dno