Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ako naručiš jednu jeftinu stvar, jeftinije preko tih likova da ne bi plaćao dostavu, a ako je ceo paket 49€, onda sam.

Sent from my Nexus 5X
 
Ili preko 50€...

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
Jel porucivao neko boxerske bade mantile sa kapuljacom??? Ja probao da ih nadjem i mora da sam ih negde promasio... :)

poslato sa HUAWEI Ascend P6
 
Da li neko ima iskustvo sa USC? Sa SD-a sam do sad naručio bar 15ak paketa, par puta sam dobio loše iteme ali nikad nije bilo problema oko refunda, međutim to su sve bile sitnice od par evra. Juče su mi stigle cipele Ben Sherman sa USC, ali su mi velike za broj, takođe imaju nekoliko fleka i đon je jako loše zalepljen pozadi. Poslao njihovom cs-u poruku sa opisom i slikama, i sad me interesuje ako mi traže da im pošaljem nazad kakva je procedura. Inače sam se žestoko smorio kad sam našao ovo https://www.trustpilot.com/review/www.usc.co.uk?page=1, jako loši reviewi.
 
Ovo su mi odgovorili:

Please return the item via the freepost address below to avoid any further costs.

FREEPOST RRGJ-ZZSB-GLBX
USC RETURNS
C/O Sports Direct
PO BOX 9034
Mansfield
NG18 9DD

Please state on the returns form if you require a replacement pair to be sent out.

We advise you obtain proof of postage for your records.

Kako sad ide vraćanje? Samo popunim one formulare, odem u poštu i pošaljem im nazad? Nije mi samo jasno zasto su mi napisali da saljem freepost-om kako bih izbegao troškove, možda misle da sam iz UK pa zato.
 
Prva stvar, ako cena robe bude preko 50€ odraće te DHL špedicija (oko 4000 din.) a drugu stvar si sam primetio :D poštarina za glomazne i teške stvari poput ovih kofera je ogromna tako da je pitanje koliko se isplati naručivanje.
 
Promenili su sajt malo, pregledniji je bio stari al ajd, mogli bi barem neku akciju da nam udele :D
 
Cao svima ja sam nov ovde ,zanimalo me je da li neko ima iskustva sa narucivanjem ovih kofera

http://www.sportsdirect.com/dunlop-5-piece-suitcase-set-708196?colcode=70819603

Ja kad hocu da ih platim ispadne mi postarina 68 evra
A vidim da se dosta prodaju na internetu kod nas,oni ih sigurno nabavljaju nekako jeftinije
Hvala unapred svima.

Moj savet je da za ove kofere kontaktiraš nekog od posrednika (na facebook-u možeš naći sportsdirect dostava ili sportsdirect srbija). Pitaj njih za cenu, sigurno bi prošao mnogo jeftinije nego da naručuješ direktno i platiš carinu, špediciju i velike troškove dostave.
Koferi su odlični za tu cenu. Naručivao sam više tih kofera pojedinačno za sebe i kolege sa posla, ali preko jednog lokalnog posrednika. Poslednji put sam za koleginicu naručio onaj set od 3 komada. Šalju ih spakovane jedan u drugi.
 
stigao jos jedan paket iz britanije. narucen u ponedeljak, u petak stigao u bg. da ne bih cekao nedelju dana pauze zbog praznika, otisao sam licno u dhl i preuzeo isti. neto vrednost 49,5 + 13, nesto za dhl i to je to. uzeto sledece i odusevljen sam kvalitetom. dakle nema govora o falicnim stvarima, flekama, itd. itd. sve cisto, uredno, novo.

http://www.sportsdirect.com/adidas-kanadia-7-trail-running-shoes-mens-213363?colcode=21336318
http://www.sportsdirect.com/karrimor-windproof-sherpa-hat-adults-906654?colcode=90665403
http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-short-sleeve-shirt-mens-557134?colcode=55713471

velicine odgovaraju. kosulja je xl ali mislim da bi mogla i l da prodje. iduci put uzimam l pa cu da uporedim. sve u svemu, u srbiji samo hleb i mleko :)
 
Da li je neko upucen da li je placanje moguce izvrsiti preko one nove telenor banke odnosno kartice? Hvala na odgovoru.
 
Za trčanje New Balance kod nas, ima za 4-5-6 1000 da se nađu.
 
jbt dopisujem sa sa ovima iz sd-a već 5 dana
naručio sam lambreta jaknu (mala mi je veličina) i jedan džemper koji je oštećem malo na kragni



i pošaljem im ja poruku pošto je oštećeno ono da im vratim đuture i to i jaknu i da mi pošalju ispravan džemper i usput veći broj jakne.

5 dana me nešto zavlače, kao da li hoću da prihvatim neke popuste na lee cooper a da zadržim taj džemper
ja reko ne, i opet ih pitam da im pošaljem to nazad a oni da mi vrate ispravno, sad ćemo videti šta će odgovoriti

ne kapiram šta se i oni za 50ak evra cimaju, toliko zarade za jedan sekund. A ja mislio da je mušterija uvek u pravu kod stranaca :D
 
elem stigao mi je ovaj odgovor. NIsam baš najbolje razumeo šta treba da uradim pa ako možete da mi prevedete. Takođe kako se vraća to, jel šaljem preko pošte ili kako?

I have now arranged for DHL to contact you directly for suitable collection date.

You will need to complete your Returns Advice Slip stating the reason for return and whether a refund or exchange is needed. If you have not got the returns advise slip then a cover note including your order reference will suffice.

Please ensure the item is securely packaged with our returns address written on the outside.
 
Koji broj je priblizno broju 46 evropskom sto se tice obuce, 11 ili 12?
 
Pitao sam ja na prošlos strani, na kraju su me pitali da li se slažem da DHL pokupi, ja sam odgovorio da se slažem samo ako ja ništa ne plaćam, i tako je i bilo. Prvo me fina devojka iz DHL-a pozvala i pitala kada može da dođe kurir da pokupi paket i objasnila kako je sve besplatno za mene, sutra je došao kurir i pokupio cipele. U paketu imaš returns obrazac, njega obavezno popuni, ja sam stavio šifru AC, i napisao koji broj treba da mi vrate pored. Sve je prošlo bez problema, obavestili su me da mi je item zamenjen, a zatim i da su mi poslalii paket, tracking kaže da u četvrtak stiže kod mene.
 
Pitao sam ja na prošlos strani, na kraju su me pitali da li se slažem da DHL pokupi, ja sam odgovorio da se slažem samo ako ja ništa ne plaćam, i tako je i bilo. Prvo me fina devojka iz DHL-a pozvala i pitala kada može da dođe kurir da pokupi paket i objasnila kako je sve besplatno za mene, sutra je došao kurir i pokupio cipele. U paketu imaš returns obrazac, njega obavezno popuni, ja sam stavio šifru AC, i napisao koji broj treba da mi vrate pored. Sve je prošlo bez problema, obavestili su me da mi je item zamenjen, a zatim i da su mi poslalii paket, tracking kaže da u četvrtak stiže kod mene.
Znaci besplatno su ti dostavili novi artikal? Nisam to znao
 
ja im nisam napomenuo da ne plaćam ništa

krastavac videćemo kako će biti
 
jel treba ja na njihovom sajtu da isklikćem nešto za vraćanje robe pošto me još niko nije zvao iz dhl-a
 
Au ljudi, naručivao sam par puta sa SD i sve je bilo ok. Sad sam poručio par majica i trenerku sve u M veličini, proverio više puta pre nego što sam platio, pisalo je M. I kad sam platio kliknem na Order details i tamo mi za sve majice piše small a za trenerku extra small? Jel se to nekome dešavalo?
Poslao sam im zahtev da cancelujem a u poruci sam ih pitao šta se dešava, tj. ako mogu da samo prebace sve u M veličinu. Mada sumnjam da će to učiniti, verovatno će cancelovati po automatizmu (bar se nadam pošto sam im poslao zahtev deset minuta posle naručivanja).
Nego me brine ako opet naručim da se ne desi isto?
 
Nazad
Vrh Dno