Šta je novo?

Alcatel One Touch Idol

Sad je bio upaljen i na punjacu preko sat vremena i sa 93 se popeo na 94% i ni da mrdne dalje. Da li ima negde neki reset baterije ili kalibracija ili tako nesto? Po meniju to ne mogu da nadjem.
 
Opet ja. Baterija i dalje nece skroz da se napuni. Nego sad imam i jedno drugo pitanjce. Da li je neko otkljucao ovaj phone uz pomoc kodova? Iz Vipa je tel. Uplatio sam kod 2 sajta za otkljucavanje, i na oba sam dobio odgovor da nemaju kod za moj telefon. Da li je neko uspeo da ga otkljuca i za druge mreze?
 
Jel ima jos neko problem sa punjenjem baterije?Ja sam ga danas cackao u Vipu i odlican je,ekran bolji od LG L7 II po meni mnogo i veci je ekran na idolu,cvrsto izgleda i super lezi u ruci.Ne znam kakav je za hd snimanje i kakva je kamera ali verpvatno jako dobri.
 
Odlicna mu je kamera ...gledala sam neke fotke, a i sama sam danas fotkala u vipu....i meni se jako dopao kako lezi u ruci, cvrst, ekran odlican :D
 
Ja ga najverovatnije sutra uzimam ako mi odobre postpejd ugovor,prvi kod njih :) Za te pare NEMA boljeg telefona.
 
Kada sliku od 3264 x 2468 piksela gledate na malom ekranu od 540x960 pxl.,e to mora da izgleda bajno...:d:D:d:shock:
 
Kamera je sve samo ne odlicna, imate na prethodnoj strani sam poredio sa prastarim Ace-om. (mozda je dobra u odnosu na druge alkatele koji su jos veci krs :D)
Ekran je zato odlican (^za one koji ne pate da imaju mega giga piksela), na najjacem suncu, ovih dana, sve se lepo i jasno vidi...
 
Slike su sasvim solidne... Ja ne znam kako si ti uspeo da uslikas onakve slike ... :p Mozda je tvoja kamera na telefonu losa... Pogledaj moje slike koje sam kacio... Evo i petar pan je dobru sliku okacio... Za mesec dana nisam uspeo da uslikam onakvu sliku kao sto je tvoja ispala... :smash: Da li je neko zainteresovan za bampere i folije?
 
I tvoje slike su onakve, svaki put kad imas visoko kontrastne situacije. Pogledaj npr sliku psa sto si okacio kad lezi u travi. Jel vidis kako mu ledja prosijavaju na okolnu travu... Slazem se da je kod tebe manje izrazeno, ali je tu.
Samo hocu da kazem da ko dolazi sa nekog fona koji je imao pristojnu kameru nece biti zadovoljan ovom.
U svakom slucaju, ovaj fon u ovoj klasi ima najbolji odnos ulozeno - dobijeno!
 
Kamera je sve samo ne odlicna, imate na prethodnoj strani sam poredio sa prastarim Ace-om. (mozda je dobra u odnosu na druge alkatele koji su jos veci krs :D)
Ekran je zato odlican (^za one koji ne pate da imaju mega giga piksela), na najjacem suncu, ovih dana, sve se lepo i jasno vidi...
Alcatel OT-955 ima bolju kameru(5Mpx) od tvog Ace-a,to mogu da potpišem.Sve ove od 8Mpx su krš,jer su sve sa istom optikom i na istom chipsetu.:alo:
 
Poslednja izmena:
I tvoje slike su onakve, svaki put kad imas visoko kontrastne situacije. Pogledaj npr sliku psa sto si okacio kad lezi u travi. Jel vidis kako mu ledja prosijavaju na okolnu travu... Slazem se da je kod tebe manje izrazeno, ali je tu.
Samo hocu da kazem da ko dolazi sa nekog fona koji je imao pristojnu kameru nece biti zadovoljan ovom.
U svakom slucaju, ovaj fon u ovoj klasi ima najbolji odnos ulozeno - dobijeno!

Ja sam očigledno ćorav... Ne vidim nikakvo mešanje boja (presijavanje) na toj slici niti na jednoj drugoj... Slažem se da slike nisu vrhunske, ali to nije ni za očekivati od mobilnog telefona, ove klase... Ja sam sasvim zadovoljan slikama... I većina slika koje sam slikao su šta više odlične... Ne slažu nam se mišljenja očigledno... :)
 
Poslednja izmena:
Kako ne vidiš?
Izgleda kao da je radioaktivan :d
 
Ja sam zainteresova za silikonsku futrolu i foliju,gde mogu da nadjem?
 
Aj vi koji imate ovaj tel. vec neko vreme da mi odgovorite kakvi su mu video snimci?Posto na youtube-u nema nekih video rewiew-ova.

Dali uz tel se dobija i microSD kartica-i kolika joj je velicina?
 
Snimci su kao i kamera, onako, moze i bolje... Ako ti zato treba fon, nije za preporuku...
 
Ja mislim da za taj novac nema boljeg telefona.Deluje veoma cvrsto i lepo za razliku od L9 modela.Ja cu ga ovih dana uzeti u Vipu takodje.Koliko vam drzi baterija,jel bez problerma pusta hd video,nema seckanja?
 
Nema te frke sa ovim telefonom... Ako ne bolujete od toga da imate telefon od 500e nov ili 250e polovan. Ovaj telefon je idealno resenje za sve prosecne korisnike kojima telefon sluzi za razgovore,muziku,solidno zahtevne igrice. Kamera je ok, moze da bude malo bolja ali je dosta bitan i program koji se koristi... Ja sam ubacio i Bs player i pusta blu ray filmove... Svakako bih pohvalio ekran koji rastura... Nije kao spomenuti telefoni od 500 do 700e ali je za malo ispod njih... Baterija bi mogla da bude za nijansu jaca,npr mislim da mogu da se igraju igrice bez prestanka jedno 7,8 sati, sto je po mom misljenju sasvim ok... Nema nekih cudnih resetovanja ili sta ti ja znam. Fino se i cuje ako mu se ne prekriva zvucnik... Telefon vredi svaki ulozeni dinar ili e... Mislim da je ovakav uredjaj izbacio htc ili samsung da bi bio bar 60,70e skuplji...
 
Poslednja izmena:
Ne dobija se... Dobijaju se punjac i slusalice i to je to... Ali sad imas da nadjes dzabe kartice tako da mislim da to nije preveliki problem...
 
Negde sam pisao, ali mislim da nije na ovoj temi, a može nekome biti bitno, naime ovaj telefon nema OTG, tako da ne možete kačiti miševe, tastature, flešove i hardove. Kome to ne smeta, telefon je odličan, baterija poprilično lepo drži, sve preporuke za njega...
 
Nema te frke sa ovim telefonom... Ako ne bolujete od toga da imate telefon od 500e nov ili 250e polovan. Ovaj telefon je idealno resenje za sve prosecne korisnike kojima telefon sluzi za razgovore,muziku,solidno zahtevne igrice. Kamera je ok, moze da bude malo bolja ali je dosta bitan i program koji se koristi... Ja sam ubacio i Bs player i pusta blu ray filmove... Svakako bih pohvalio ekran koji rastura... Nije kao spomenuti telefoni od 500 do 700e ali je za malo ispod njih... Baterija bi mogla da bude za nijansu jaca,npr mislim da mogu da se igraju igrice bez prestanka jedno 7,8 sati, sto je po mom misljenju sasvim ok... Nema nekih cudnih resetovanja ili sta ti ja znam. Fino se i cuje ako mu se ne prekriva zvucnik... Telefon vredi svaki ulozeni dinar ili e... Mislim da je ovakav uredjaj izbacio htc ili samsung da bi bio bar 60,70e skuplji...

Tesko da mogu igrice da se igraju 8 sati u kontinuitetu. ;)
Inace, kartice nikako nisu dzabe (ako juris klasu 10).
 
:smash: Dobro mozda sam malo preterao... :p Ali sigurno moze 6 sati... :D Ja sam uzeo klasu 4, 16gb za 1400 dinara... Sta ce mi vise...
 
Koliko ti inace traje baterija i sa kakvim koriscenjem? Ne bi bilo lose ni da postavis neki SS. ;)
Eh, klasa 4.
 
Ja sam ga uzeo juce, imao je oko 60% baterije i od 2 popodne do 9 uvece ga nisam ispustao iz ruku (tad se ugasio) i svo vreme je bio ukljucen WiFi. Sad sam je napunio pa mogu da postavim SS kada bude bila na nekih 10%, ako mi neko kaze kako se pravi SS na androidu :D
 
Nazad
Vrh Dno