Šta je novo?

Xbox One

Ultimate game sale za gold membere.
Ne znam koliko ce trajati ima dobrih naslova po extra cenama Nba Live 15 za 9 dolara i jos svasta ko moze nek iskoristi pogodnost.
Sretna kupovina
 
Pozdrav ljudi imam jedan problem kupio sam pre par dan klincu Fruit Ninja Kinect 2 sve je lepo radilo , a od juce igrica startuje ali nece da se pokrene i kada presecem vocku igrica nece da stratuje a vocka se samo okrece.
Igrica moze da se pokrene samo preko kinecta sve ostale igrice rade ,ali klinac igra samo ovu pa ako neko zna resenje ili kome bar da se obratim za problem.
 
Probaj da obrises igru i downloadujes je ponovo.
 
Probao i nije uspelo.
Evo celo jutro sam se zezao tek kada sam pobrisao sve acc iz igre (sa konzole i sa cloud-a) je proradilo
 
1433846230-1794-capture-d-ecran.png


1433846230-8991-capture-d-ecran.png


http://www.jeuxvideo.com/news/428426/les-dates-de-rise-of-the-tomb-raider-et-forza-6-sur-amazon.htm
 
Kakva je situacija sa igrama na Xbox One? Il ima neka povoljnost kao za PS4 u smislu game-sharinga ili treba loviti popuste kad daju na store-u?
 
Game sharing je moguc.
2 osobe dele trosak i imaju potpuno ista prava (nema nosioca, fantoma i slicno).
 
Pa da, bitno da postoji opcija, kako ce da radi nema nikakve veze, navikao si na PCu :d
 
Pa da, bitno da postoji opcija, kako ce da radi nema nikakve veze, navikao si na PCu :d

Na ovoj generaciji možda neće biti savršeno odrađeno, pošto je teško verifikovati vlasnike retail diskova, što naravno znači da neće svi izdavači pristati na ovo, ali je odličan presedan za naredne generacije gde to neće problem jer sve vodi ka digitalnim distribucijama gde nije problem verifikovati licence preko acc-ova.

Te će ljudi konačno imati izbor da li da kupuju "remaster", niti će imati potrebu da u kući čuvaju deset generacija konzola, već će imati ono što normalan svet ima odavno, da igraju šta hoće kada hoće. :)
 
Ili da placaju streamovanje igara koje su vec kupili ;).
 
Moram da priznam da mi je po prvi put ljubomoran na xbox,ova stvar sa igranjem 360 igara im je pun pogodak,mada zašto to nisu uradili kada je počela prodaja konzole to bi im bio mnogo jak adut. Ovaj novi kontroler im nije potreban jer dovodi do nejednakosti kada su u pitanju MP igre,naravno pod uslovom da je taj kontroler značajno bolji precizniji od dosadašnjeg kontrolera.
 
Tesko da ce mnogo ljudi dati 150$ za kontroler :).
 
Rade igre odlično, odakle ti to da ne rade?
 
Igre rade u principu isto kao i na 360. Mass Effect je slabo radio i na 360, pa neće puno bolje raditi i na one.
Treba uzeti u obzir da ovo još uvek nije ni izašlo, trenutno je samo dostupno u preview programu, znači beta. Zvanično će da bude dostupno tek krajem godine.
 
Igre rade u principu isto kao i na 360. Mass Effect je slabo radio i na 360, pa neće puno bolje raditi i na one.
Treba uzeti u obzir da ovo još uvek nije ni izašlo, trenutno je samo dostupno u preview programu, znači beta. Zvanično će da bude dostupno tek krajem godine.

Imaš side-by-side klip. X360 je u svim scenama 30FPS, X1 je između 12-25FPS. Čim krene da puca pada ispod 20FPS. Ali, zanimljivo, igra izgleda bolje. Kao da su portovali PS3 verziju, koja je presvučena kroz ME3 engine.
 
Imaš side-by-side klip. X360 je u svim scenama 30FPS, X1 je između 12-25FPS. Čim krene da puca pada ispod 20FPS. Ali, zanimljivo, igra izgleda bolje. Kao da su portovali PS3 verziju, koja je presvučena kroz ME3 engine.
Ja pričam ono što sam igrao :)
Neka ti kaže bilo ko ko je igrao mass effect na 360, igra radi apsolutno užasno. Ne znam da li ikada i ima konstantno 30 fps-a.
 
Da li je moguce da niko kod nas ne rentira Xone ?
 
Poslednja izmena:




Imaju odlicnih exkluziva za 2015/2016.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno