Šta je novo?

Xbox One

Ja sam naručio xbox one 1tb sa division igrom, za 235e sa amazona. :) hteo sam da dam oko 200e,pa se ovo lepo uklopilo. :)
 
ps2 ih je imao vise,i bile su bolje.ne ljutim se ja na (pre)prodavce,vec na neinformisan narod koji daje tolike pare na toliko mator hardver.
 
Ko to kupuje?
 
Today we're happy to announce that Red Dead Redemption will be released as part of Microsoft’s Xbox One Backward Compatibility program this coming Friday, July 8th.

Starting on Friday, every Red Dead Redemption Xbox 360 owner will be able to play the game directly on their Xbox One, regardless of which version of the game they own (Red Dead Redemption, Undead Nightmare and Red Dead Redemption: Game of the Year Edition). And for those who have yet to experience it, the game will be available to purchase on Friday from the Games Store on Xbox One.

Pa..
 
da malo ozivimo temu. :D drugari, gde kupujete igrice?
ja sam uzeo pretplatu za ea access, i za sad koristim. :) nisam uzimao xbox gold pretplatu, posto ne igram multiplayer, ali ne znam da li ima drugih bitnijih pogodnosti...
 
Bolje da si uzeo gold.
Ja sam prve godine koristio oba servisa sada koristim samo gold dobijes dve igrice svaki mesec a ima i jako lepih popusta uz gold.
Jednom sam prosao super kada mi je drugar iz rusije doneo 9 AAA naslova za 130 € ali ni kod rusa se vise ne isplati.
Skupa igracka a poslednji put sam je upalio ne secam se.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Koliko sam video, te igre koje se dobiju iz gold, ostaju samo dok se ima aktivna pretplata? Za sad najviše igram Tom Clancy the Division, dosla uz konzolu... :)

Sent from my Lenovo X3a40 using Tapatalk
 
Danas uzeh za 210eur obican One sa 2god garancije, uletelo na KP ko budali samar, kako lik postavio ja tako kupio, haha kada imas onda imas srece :) Uglavnom nisam ni stigao da se igram, samo uplatio access i stavio catalyst i nfl da se skidaju, i uzeo sad Destiny legendary edition u game-s akcija bila za 2500din, bagatela za tu igru i to nova :d Ko ima nek me doda DonMarkoni96 na Live-u :D

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Tolko je i u XBR shopu, doduse, sa 12 meseci garancije. XO trenutno best buy. :)
 
Kod njih je 240 sa god dana, a 210 je polovna sa 6 meseci... Ja imam garanciju od virtual shopa, msm da su poznati kao igre i konzole na KP iz Bgd-a su, ali sam kupio od treceg lica :) Dodaj me, ako imas xbox :D

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Jel može neko da mi kaže, gde bi najbolje bilo uzeti novi Xbox One S? Možda budem kupovao isti pred novu godinu. Ako je odgovor Kupujem-Prodajem, od kojeg prodavca je najbolje uzeti? Ako ne, koja je onda najbolja opcija?
 
Ako ces legalno, games.rs ako ces od madjara, imas na KP kod istvana...
 
Pa sad...

42000 ili 51000, na tebi je da odlucis da li ti dodatna godina garancije vredi tih 75e. To je verzija od 1 tb sa fifa 17.

Ako si zadovoljan sa 500gb verzijom i bez igre imas i tu varijantu za 43000 sa 2 god garancije... mislim da Istvan nema tu verziju u ponudi.
 
Poslednja izmena:
Pa sad...

42000 ili 51000, na tebi je da odlucis da li ti dodatna godina garancije vredi tih 75e. To je verzija od 1 tb sa fifa 17.

Ako si zadovoljan sa 500gb verzijom i bez igre imas i tu varijantu za 43000 sa 2 god garancije... mislim da Istvan nema tu verziju u ponudi.

Pa to jeste, ali koliko vidim u Games-u je verzija od 500GB+Fifa 17=51.000, verzije od 1TB+Fifa 17 ni nema, dok je kod tog Istvana 42000.

Sent from mTalk
 
Moguce da si u pravu. Doduse istvan pravi bundle sa bilo kojom igrom. U sustini dodje na isto - da li ti treba extra garancija ili ne...
 
Ja sam prošle god. u ovo vreme od Istvana uzeo 1TB TR bundle i posebno mi je naglasio da je taj moj sa 2 god garancije ...

Ne znam samo kakvi su "mehanizmi" naših prodavnica kad im reklamiraš nešto što kod nas zvanično ni ne postoji. Apple valjda šalju u inostranstvo na popravak i traže da kupac plati troškove popravke, ovo bi sigurno slali u Mađarsku odakle i sami nabavljaju. Koliko puta sam u Games radnji video kako odlepljuju "Uj" nalepnice sa box ili ps kutija ...
 
Ja sam prošle god. u ovo vreme od Istvana uzeo 1TB TR bundle i posebno mi je naglasio da je taj moj sa 2 god garancije ...

I u oglasu piše 2 godine garancije. Mada ni to mi nije nešto preterano bitno. Bitno da bude nova konzola, ukoliko je moguće ne otpakovana.
 
Veruj mi bitno je, znaju neke serije biti falicne (recimo bundle far cry tadasnji) jedno 10 ljudi je prijavilo reklamaciju par meseci pred istek jednogodisnje garancije (kod samo jednog prodavca sa kp-a)...

Znaci garancija, kako ne, meni je to u sustini najbitnije... Steta sto kod nas nema onaj program produzenja garancije.

EDIT: Uh promasio sam temu, mislio sam na PS4 haha :D Ali nema veze, vazi ovo i za Xbox.
 
Poslednja izmena:
Veruj mi bitno je, znaju neke serije biti falicne (recimo bundle far cry tadasnji) jedno 10 ljudi je prijavilo reklamaciju par meseci pred istek jednogodisnje garancije (kod samo jednog prodavca sa kp-a)...

Znaci garancija, kako ne, meni je to u sustini najbitnije... Steta sto kod nas nema onaj Sony program produzenja garancije.

Slažem se potpuno (nadam se da neće biti nekih problema sa ovom serijom) , mada piše da ima 2 godine garancije, raspitaću se još pre kupovine svakako.
 
Izvinjavam se zbog duplog posta: Jel postoji još nešto što bih trebao pogledati pre kupovine? I kakvi su utisci u vezi Xbox One (Xbox One S)?
 
Izvinjavam se zbog duplog posta: Jel postoji još nešto što bih trebao pogledati pre kupovine? I kakvi su utisci u vezi Xbox One (Xbox One S)?

Šta znam, ja sam jako zadovoljan mojim Box-om, a imam i PS4 i PS4Pro. Box je priča za sebe. BackwComp mi se jako dopada, igre inače rade jako lepo i odlično izgledaju a kontroler + vibracija u trigerima - milina, iako se ne sreće u puno igara.

BTW LIVE je 10x bolji od PSN-a ...
 
Poslednja izmena:
Ma da, znao sam da je Xbox bolji od PS-a :D. Ništa, definitivno izbor pada na Xbox One S. To će mi biti prva konzola koju ću imati, nadam se da neće biti nekih problema prilikom kupovine i korišćenja.

Sent from mTalk
 
Nece, sad krecu popusti pa otvori novcanik, krece black friday ludilo :D ja sam uzeo fat poslednja revizija pre slim varijante nema onaj glossy deo vec matirano, necujan i igre koje ja igram rade super i obavezno uplati EA access cisto da imas sta da igras u pocetku, sada ce u decembru da dodaju SW Battlefront tako da ono bice super! Ostavi gamertag :)

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Nece, sad krecu popusti pa otvori novcanik, krece black friday ludilo :D ja sam uzeo fat poslednja revizija pre slim varijante nema onaj glossy deo vec matirano, necujan i igre koje ja igram rade super i obavezno uplati EA access cisto da imas sta da igras u pocetku, sada ce u decembru da dodaju SW Battlefront tako da ono bice super! Ostavi gamertag :)

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk

Važi, nadam se da ću sutra naručiti konzolu, čim stigne (nadam se da će stići do petka) javljam utiske i šaljem gamertag. Samo mala digresija: ne otvaram novčanik tek tako, štedeo sam za Xbox duuuugooo vremena (preko godinu ipo dana, budući da imam 16 godina, biće mi ovo prvi kupljeni gadget, ako se može tako nazvati :D )
 
Onda se drzi ea accessa prvih mesec dana, skini BF igre cisto da ovladas tehnikom nisanenja, teze je nego misem, sportske o trke ako volis... Ali svakako u buducnosti ces morati da trosis, nema pirata i naravno xbox live uplacuje zbog MP-a i free igara :)

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno