Šta je novo?

Xbox One

Trebalo im je samo 15ak godina...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Dobro, sad jedna cigla manje... :d
 
Samo da zbog toga ne bude novi rrod.

Inace **** ih redizajn dajte eksluziva...
 


Cena me je iznenadila. Govorkalo se da ce biti 399$ a mozda i 450$.
 
Poslednja izmena:
I to kao cross-buy/cross-play

Kupiš jednom i možeš da igraš i na xbone i na win 10.


Nastavlja se pozitivan trend kod konzola da su servis i korisnički nalog iznad hw-a.
 
Evo jos jedne igre za shinbojana:

 
Evega strasna kutija koja plasi konzolase:

 
Plasi moj dzep i uticaj na PS4. Windows 10 je ono sto imam tako da je ovo samo za one koji ne planiraju gaming PC :D
 
Znaci, nastavljam da kupujem x1 igre, koje potom (ako port nije krs) igram na kompu :).
 
Poslednja izmena:
Cena me je iznenadila. Govorkalo se da ce biti 399$ a mozda i 450$.

Postoji nekoliko verzija, i krecu se od 300 do 450 cini mi se. I sve to S verzije.

A najjaca, Scorpio stize za NG 2017. godine, iako mi nije jasno sta ce tada, tu bi trebao biti kraj ere vec polako...
 
450 je sada ova najbolja S, Scorpio nemam pojma koliko ce biti

Ko za inat sada ne mogu da nadjem tu sliku, pisalo je za S 500 gb valjda 350$ (ili 300), naredni je 1 TB i na kraju 2 TB.

Sada kad god udjem na MS stranicu samo prikazuju pre order modela od 400$ a to je taj 2 TB.
 
Ako je win10 aktiviran sa KMS, i moram da menjam aktivacioni kljuc jednom u godinu dana recimo zbog nekih updejtova, da li igra koju kupim ostaje linkovana na moj email/accaunt i da li nov key utice na to ? Jeste da win10 nije skup ali mi se jednostavno ne daje kes za windows, store radi, skinuo forzu betu, probao jos neke aplikacije ali ako menjam key sa loaderom zanima me da li ostaju igre. Najvise zbog Gearsa :(
 
Ostaju najverovantnije...
 
Što si uopšte radio KMS na win10? Prost upgrade sa bilo koje verzije 7/8 davalo je na oko validan win10...
 
Što si uopšte radio KMS na win10? Prost upgrade sa bilo koje verzije 7/8 davalo je na oko validan win10...

Zar nije trebalo da imas win7/8 legit ? Nikad nisam kupio OS do sada, mislim da nije moglo tek tako. Koristio sam u pocetku onu free verziju ali onda kada sam video da KMS radi reko ajde.. Pise mi da je validan do Novembra sada, store radi pa ne radi ali recimo Forza, Killer Instinct, Minecraft rade lepo iz store. Xbox microsoft account mi vuce jos one sa GFWL achievemente. Pretpostavljam da mogu samo da mi banuju acc ako urade neki update po tom pitanju ali svejedno planiram da kupim key i budem siguran za GoW4 i jos par komada.
 
Ako bude cimanja oko igara na piratskom sistemu, kesiraj lepo 20-25e za windows 10 i cao.. I ovako nema novog sistema, uzmes 10-ku i uzivas.. :D
 
Phil Spencer :

Mouse and keyboard support for Xbox One is “months away”


Speaking with PCGamesN, Head of Xbox Phil Spencer said that keyboard and mouse support for Xbox One is in the works, and shouldn’t be too far off.


Talking about the difference between console and PC games, Spencer said “when we enable PC and mouse on console it’ll be interesting to see how many of those creators think about running their PC and mouse-only game on console, and then this idea of Play Anywhere might get even more interesting for those guys.”

When questioned about when this would happen, he responded: “I keep talking about it in the press and my platform team keeps shaking their head, because they… Truthfully in our dev kit modes now keyboard works, mouse support is a little bit further away. I say it because I know it’s not years away, it’s more like months away, but we don’t have an exact date yet.”
 
Ako bude cimanja oko igara na piratskom sistemu, kesiraj lepo 20-25e za windows 10 i cao.. I ovako nema novog sistema, uzmes 10-ku i uzivas.. :D

To je plan. Mada kako vidim nema problema uzeo Quantum Break, probao na par kompova da se ulogujem skinem sve ok, laptop je na legalnom nisam ni znao tako da nema razlike ali uzecu key za u stek.
 
Mazi7 ispunjava ti se sve sto hoces dosta zelja vise :d
 
Xbox One Slim Confirmed, Launching in August for $300

Confirmed.

Microsoft officially confirmed the Xbox One S as part of its E3 briefing today. As rumored, the system is 40 percent smaller than the existing model. It also comes with HDR and 4K video support, among other new features.

The system starts at $300 for a 500 GB version, and goes on sale in August. It also comes with a slightly redesigned controller, featuring textured grip, increased wireless range, and Bluetooth support. Check out the overview video below to learn more.

A 1 TB version will sell for $350, while the 2 TB edition will go for $400. Additionally, the Xbox One vertical stand will sell for $20, while the new controller will go for $60 by itself.

http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-slim-confirmed-launching-in-august-for-30/1100-6440714/

---------------------------------------

Prevedeno u evropsku valutu 500gb 300$=273e, 1tb350$=320e.

U nasu lovu 1tb 350$=39 400 din, 500gb 300$=33 780. Naravno, o ovoj ceni mozemo samo da mastamo kod nasih derikoza. Gledao sam da samo XBO 500GB u Nemackoj kosta 250e tj 30 850din, kod nas 50 000 din tj 400e. :shock:
 
Nazad
Vrh Dno