Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

onda cu naruciti uskoro i sacekati mesec dana da dodje brzinometer wirales za bicikl da dodje.
 
AliExpress prima PayPal uplate, tako da ne vidim sta nije tacno u mojoj izjavi :)
 
Ne prima, tj. ne više. help.aliexpress.com/payment_method.html
 
Ma kakav paypal, za eventualni refund se čeka 70+ dana!
 
Meni je Aliexpress, nakon resavanja jednog dispute-a, vratio novac na karticu za manje od nedelju dana. Ali resavanje dispute-a sam cekao skoro 2 mjeseca.
 
Da li je neko kupovao preko sammydress???
 
Da. Crap cist. Kaze sestra nena veze sa slikom maltene.
 
trebalo bi da nabavim ovakve patike...da li znate sa kog sajta bi mogao da ih narucim

wl420hab_nb_14_i.jpg

to su new balance hknb limitirana serija neka od heidi klum oznaka je wl420
 
Na iherbu je neki popust za DHL express, tako da je samo 8$ trenutno... vazi mislim do sutra.
Narucio juce, videcemo hoce stvarno stici ove nedelje i dal cu proci bez dodatih troskova (45e paket)
 
Trebalo bi da je do kraja marta popust na dhl. Ja naručio, milina, stiglo za 3 dana
 
I bas ovih dana nemaju moj kakao! Em evro se malkice oporavio, em brz i jeftin DHL shipping. p***e/p***ies! :)
 
Rapunzel. Probao sam jos 3-4 druga (cista kakaa, ne ona sranja "hot cocoa" od Nestle-a i slicno njesra). Nijedan mi se nije svidjao kao Rapunzel. A Rapunzel je cesto out of stock :(

Mada sam uzeo da probam, i svidjaju mi se, oni mlevevi, ne secam se naziva sada. Kao caj sto se spremaju :) Drugaciji smek skroz, ali svidja mi se na drugi nacin.

Nasao se i jedan batch Rapunzela koji je bio.... uff, fuj :) Cekao sam da im isteknu sve zalihe, pa sam onda novi porucio ;) 2 meseca bez kakaa ;)
 
Da li je neko kupovao naočare za vid preko interneta? Drugar mi je u Londonu do polovine maja pa bih ga iskoristio da mi donese nešto. Za oko mi zapao lovaj mode. Da li je neko imao iskustva sa njima? Vidim da su ozbljan sajt, imaju sve i svašta a i radnja im je super uređena.
Ili možda ste poručivali sa nekog sajta (da je iz UK) a da ste zadovoljni kako je prošlo.
 
Da, ali isporuka u Nemačku. Mislim da ne šalje niko u Srbiju.
 
Salje podosta njih za Srbiju, mada se retko isplati.
Pomenuo je neko pre nekoliko strana bas i sta je porucivao.
 
Rapunzel. Probao sam jos 3-4 druga (cista kakaa, ne ona sranja "hot cocoa" od Nestle-a i slicno njesra). Nijedan mi se nije svidjao kao Rapunzel. A Rapunzel je cesto out of stock :(

Mada sam uzeo da probam, i svidjaju mi se, oni mlevevi, ne secam se naziva sada. Kao caj sto se spremaju :) Drugaciji smek skroz, ali svidja mi se na drugi nacin.

Nasao se i jedan batch Rapunzela koji je bio.... uff, fuj :) Cekao sam da im isteknu sve zalihe, pa sam onda novi porucio ;) 2 meseca bez kakaa ;)
Alfa,
naručio bih ovaj "tvoj" kakao, jedno 2 konzerve, šta je još dobro naručiti i do koje svote?
 
Ako ide GlobalMailom znaci onaj jeftiniji uvek naplate PDV.
Imas Creo Bru mleveni kakao koji je celo zrno mleveno. Kao filter kafa izgleda. Meni je ukusan! Nije znaci kakao prah vec kakao zrno, mleveno krupno.

Ima i dosta ukusnih namaza od kakaa sa lesnikom (mnogo bolje od Nutele) od Rapunzela i Jarow Naturalsa ali je Rapunzel bas tezak i neisplativ za poricivanje. Mada je i ukusniji:)

To je ono sto sam ja porucivao.
Od sport suppl jedino sam Lipo 6 Liquid caps sa iHerba porucio jer je mnogo jeftiniji nego kod nas.
 
aj' jedno glupo pitanje ali moram kad se vec prica o slatkim/slanim stvarima i ostalo.

zanimaju me one Hubba Bubba tape 180cm dugacke zvake (trake tzv, bile su kod nas svuda pre nesto manje od desetak godina, svako zna o cemu pricam ako je makar jednom jeo :D)
hubba-bubba-bite.jpg

Da li ima neki sajt koji ih ima po povoljnoj ceni, ili jos bolje, neko u Srbiji da ih jos ima? Proizvode se sigurno, ali nigde nema, niti uopste Hubba Bubba zvaka. Jedino sto sam jeo tj. zvakao od njih su bile one visnja zvake i kisele ove trake zvake. Ovako generalno nista ne zvacem jer mi nije to to.
Ovako mi ne preostaje nista drugo nego da moju kiselu zavisnost sa onim turskim trakicama od po 25din i eventualno limunom odrzavam.
 
Šta znači ova stavka Tax? Da li to plaćam dodatno ili je uračunato u ovu cenu? Treba u ponedeljak/utorak da poručim ove naočare na adresu drugara iz Londona. Inače, sajt sa kojeg poručujem je iz UK.
Screenshot_1.png
 
Poslednja izmena:
70funti je total. Ono tax je da te informaise koliko je tax od toga.
Mislim da mogu za taj item VAT Refund da ti odrade, ne znam samo da li EyeCare radi to.
 
Da dopunim za iHerb. Izgleda da ako se poruci DHL shipping (standardni, ne onaj jeftini globalmail opcija), isto kao i za SportsDirect se ne placa do 50EUR nista, a preko i carina i PDV.
Tako da se za tako manje porudzbine moze isplatiti da se poruci DHLom, umesto globalmail, taman brze stigne, a isto izadje total.
 
Pisao sam to već par puta... je bila neka akcija u martu, pa je bio popust na dhl
 
Da li je neko kupovao naočare za vid preko interneta? Drugar mi je u Londonu do polovine maja pa bih ga iskoristio da mi donese nešto. Za oko mi zapao lovaj mode. Da li je neko imao iskustva sa njima? Vidim da su ozbljan sajt, imaju sve i svašta a i radnja im je super uređena.
Ili možda ste poručivali sa nekog sajta (da je iz UK) a da ste zadovoljni kako je prošlo.

Ja sam uzimao okvire za naocare na Visiofactory (iz Francuske), isto Armani za vid, dostavili su mi u Crnu Goru, cini mi se da je 15 evra dostava. Okviri su bili original, sve u najboljem redu. Jedino su mi kod placanja trazili da im posaljem sliku nekog dokumenta pored kreditne kartice (da zatamnim sve podatke osim imena na licnoj i kreditnoj kartici), da bi se uvjerili da je moja kartica. Mislim da neces imati taj problem ako budes koristio PayPal.

Cini mi se da imaju i taj tvoj model.

Kad budes porucivao (ne mora sa ovog sajta, vec od bilo kog iz EU) pitaj ih mogu li da odrade VAT excluded (bez PDV-a), bice ti oko 15 - 20 % jeftinije.
 
Nazad
Vrh Dno