Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Izvinite ako se ponavljam- pitanje u vezi Amazona. Pise - free shipping over 35$. Da li je 35$ konacna cena ili ima dodatnih troskova (osim nase carine).
 
Ne vazi free shipping van zemlje tog Amazon portala (amazom.com samo unutar USA, amazon.de samo unutar DE).
Mozda ima izuzetaka, ali ne ocekuj free shipping na nesto od 35$ do Srbije :)
 
ljudi, vidim ovi sa kp prodaju airmax za bar 3000, odakle preporucujete da se narucuje (iz kine) sa kog sajta, jer ali, bangood i sl nemaju nista.Npr air max 2014 me zanima, znam da je kopija ali jurim makar vijetnamsq :)
hvala u napred...

P.S.
shta je ovo ?

http://www.diytrade.com/
 
Poslednja izmena:
niko ovde nije lud da narucuje kopije nike-a iz kine pa da carina konfiskuje ili naplate carinu na 100+ eura
 
Da nebi cesljao sada sve strane, sa kog sajta trenutno je najbolje narucivati garderobu i gedzete? To me jedino interesuje. Znam da ima vas koji verovatno stalno narucujete, interesuje me vase iskustvo sa narucivanjem, da li je bilo tipa pogresne robe, tipa neka majica koju niste narucili, velicine i sl? Hvala vam u napred.
 
Jel ima neko spisak domaćih sajtova za garderobu, da li je neko nekad naručivao nešto preko njih? Znam da npr. Planeta Sport i Sportvision imaju svoje sajtove.

Moj mali doprinos temi: https://www.eueyewear.com/
Naručujem sočiva već par godina bez problema.
 
Poslednja izmena:
http://www.abebooks.com/ Da li moze neko da mi kaze nesto vise o ovom sajtu za knjige? Video sam na pocetnoj strani da ga ljudi preporucuju, ali me malo brine sto se novac odmah skida sa kartice, a nema paypal kao opcija. I kojom postom salju?
 
Poslednja izmena:
krastavac, ovo je visoka moda a ne kineski prevaranti. :D Jesi naručivao nešto? Koliko kapiram to je kao neka mreža butika širom sveta (oko 400) tako da ne znam kako šalju ako naručiš više stvari koje nisu sa jedne lokacije?

edit: otkrio. Ako naručiš razne stvari sa raznih lokacija za svaku ti dodaje po 20€ znači kombinovanje otpada. Bilo je i logično da je tako.
 
Poslednja izmena:
Narucivao vise puta, uglavnom obucu. Sve korektno i brzo, jedino taj DHL ..... i troskovi :)
Ako se poruci pre 11:00 salju isti dan, ako se poruci posle 11:00 salju sledeci dan. Stize obicno sledeci dan, max dva dana kasnije.
 
Da li neko zna mađarski sajt za poređenje cena električnih baterijskih alata? Kao agrep za tehniku.
 
Moja sestra hoce da kupi patike, doduse nemaju u Srbiji pa ako zna neko neki sajt gde bih mogao da uzmem neke od sledecih patike. Mizuno Wave Bolt 4 (duboke), LeBron Soldier 8 VIII, Nike Ambassador.... Trebaju joj duboke patike za rukomet ali hoce duboke tako da mogu i neke za kosarku. Imate li neku preporuku?
 
Pozdrav ljudi, treba mi pomoć.
Treba mi ino sajt za online kupovinu gde mogu napraviti nešto kao upit za potražnjom, treba mi neki artikal, javim se sa upitom i onda se prodavci javljaju sa svojim ponudama.
Postoji li takav neki sajt?

Unapred hvala,
Darko
 
Da li ima neko da preporuci sajt za decije igracke ( kod nas deru sa cenama ) a na amazonu retko ko salje za Srbiju ?

Hvala
 
http://www.abebooks.com/ Da li moze neko da mi kaze nesto vise o ovom sajtu za knjige? Video sam na pocetnoj strani da ga ljudi preporucuju, ali me malo brine sto se novac odmah skida sa kartice, a nema paypal kao opcija. I kojom postom salju?

Ja svakako preporucujem www.abebooks.co.uk , redovno narucujem i nikad nije bilo problema ( kao sto vidis koristio sam co.uk ). Otprilike, knjiga stigne za 5-7 dana, bar u mom slucaju.
 
Da li znate neku optiku u FR ili DE, u kojoj mogu da se pokupe naocare u radnji? (pozeljno Pariz, Berlin ili Dortmund, mada mogu i do Kelna/Dizeldorfa proci)
I da rade velike dioptrije, konkrento -4.5 cilindar, -2.25 sfera? Jedino po netu sto znam da radi te dioptrije je SpecSavers, ali njega nemam gde da porucim trenutno :(
 
Preko kog sajta je najisplativije da uzmem obucu i odecu za mene? Hvala unapred.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
^
Moze se naci zanimljivih stvari. Jel ubacuju racun u paket pa se carini propisno?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Davno je bilo kad sam narucivao pa se ne sjecam. Ja sam iz CG a kod nas se ne carini do 150 eura a moja porudzbina je bila ispod te cifre
 
Cene su dosta jače u odnosu na SD, još ako se carini...
 
Nazad
Vrh Dno