Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Polovljenje se pomera na svakoj promeni diff-a zato sto snaga mreze raste i prakticno se skrati za dan-dva. Sada je estimate 14.7., realno se moze ocekivati da ce biti u junu dok mu dodje vreme. Antmineri se isporucuju kao ludi i povecavaju mrezu
 
ajd sto se isporucuju nego sto se stancaju bas fino, da ne govorimo o novoj generaciji koja se ocekuje vec u martu ne u prodaji nego u test fazi...
 
Dokupio sam još malo BTC-a.
Trenutno 30% BTC, 70% FIAT.
 
Pazi sad dobro, moze kontra da krene.

Ocekivalo se da ce biti bounce-a cim se priblizio $350. ($358 ako se ne varam), i tacno tu do Y2600, ali nije se ocekivalo da ce se odrzati vec neko vreme tu. Moze da bude temporary settlement, pa onda attack na $420, a moze da bude i kontra.

Iskreno navijam za jedan lep bounce do $440 pa onda nek' krene gde je stao...
 
Ne znam da li iko jos prati ovo, posto se na shitovima uzimaju pare trenutno, skoro risk free :)

Formira se lagano tripple top na 4h, oko 2620 Yuana, Stamp i Finex su i dalje rezervisani sa cenom, posto se kod tamosnjih trgovaca izgleda ocekuje pad. Ja sam iskoristio ovaj nenadani skok da izadjem 100% u fiat...Posto bi zatvaranjem ove nedelje trebali da upadnemo na samo dno RSI oversolda, gledajuci 1w. To moze da znaci dve stvari...Ili snazni skok i nastavak uptrenda od jesenas, ili fake skok koji se mozda desava i novo krvarenje od par meseci. Scenario 1 je bio u septembru 2013. i avgust-septembar 2015. godine, a scenario 2 takodje dva puta, feb-apr 2014. i septembar 2014. Svakako stop mi je na oko 405$, target ostaje oko 340...

Realno navijam za scenario 2, posto bi se onda stvorio novi jaki oversold za otprilike mesec-dva, taman da krene brutal rast pred polovljenje hype...ako toga bude uopste...Sigurnije se nekako osecam u fiatu ovih dana...
 
Poslednja izmena:
Double/triple top je "primitivan" sistem... smart money sad uleće polako pred halving. Moje mišljenje je long term safe bet.
 
To ne znači da treba uleteti odmah sve. Može lako sutra 300 da bude... polako samo. Ja sam trenutno 30% u BTC na 332 EUR (Kraken).

ma ja sam skroz u dolarima sem ovo sto se iskopa na eteru to mi je u btc,tako da cekam neki blagi damp na oko 300-320 pa da ponovo uletim(ako ga docekam)
 
pump yacca,


a vec 2 dana ga gledam da ga kupim kad je na 1


jel radi bter.com normalno?

i to je izgleda bilo to
 
Poslednja izmena:
sa poloniexa ne mogu da se povlace coini,ne posalju mail za povlacenje,nesto se desava
 
Hmmm upravo sam povuko 3.5 BTC sa poloniex, jos uvek pending, javljam kad prodje...

BTC 3.50010000 35QX2uVVX15Hin3agaKGCqmsDwdonB48Et 2016-02-13 07:14:53 PENDING

Sve radi kako treba, tako da nema razloga za paniku...

COMPLETE: 5de60eb95430bc599b7feb5bb8fb69f0b1814e7ba5fd6a23013f58b42a19f464
 
Poslednja izmena:
Hmmm upravo sam povuko 3.5 BTC sa poloniex, jos uvek pending, javljam kad prodje...

BTC 3.50010000 35QX2uVVX15Hin3agaKGCqmsDwdonB48Et 2016-02-13 07:14:53 PENDING

Sve radi kako treba, tako da nema razloga za paniku...

COMPLETE: 5de60eb95430bc599b7feb5bb8fb69f0b1814e7ba5fd6a23013f58b42a19f464

Meni je jutros oko 5 minuta trebalo da potvrdi povlacenje, tako da je poloniex siguran i ako zapne, samo pustite poruku modu na troll box. Problem je glupi bitcoin, cekam preko sat vremena na 3 potvrde, smesno. Po 40 minuta treba za 1 blok.
 
sad povukoh btc, tebalo mu oko 10ak min sa poloniexa, radi sad normalno


edit:
koji je ono bese sitkoin jos imao neko zvucno ima, peng ili tako nesto, mozda da se proprati i on mada ga nema na menjacnicama

a bter da li radi normalno povlacenje ili da ne saljem tamo novcice
 
Poslednja izmena:
ja sam dosta puta trgovao na bteru i radilo je normalno,sad nekad ranije nekima su neki novcici tamo ostali i dugo su cekali na njih
 
Mislim da bter ne radi...pokradeni su bili pre skoro godinu. Mislim da je jednosmerna ulica za btc
 
Dokupio još btc-a, sada oko 40%.
Smatram da na svaki budući dip treba uletati...
 
Usao na $383 OKCoin, cekam izlaz tu na Y2760 ($420).

I dalje cekam $300-$320 za ulazak.
 
Izadje na 2770 ali ne na 420$ ...kaska
 
kako pretpostavljate da ce da raste neki novcic, ako je sitkoin i nema ga po ovim fensi sajtovima, gledate buy order i ako za 100btc-a moze da se poveca cena za 1000x - 10000x udjete malo i nadate se da ce neki kit da ga pumpa?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno