Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pocelo svuda penjanje, sad verovatno ovi sto rasipaju na ostale berze.

I mene oblio znoj a imam 5x vise nego omnik. Buy orderi na 228-233 i cim kupim, selidba. Ne sve, ali 80-85% sigurno.
 
Zabadava unosite paniku..... naravno drzanje novcica nikad nece biti 100% sigurno na berzi to bar trgovci pilicari moraju da znaju... ali povlacenje BTC sa btc-e radi OK sad sam testirao
 
Upravo to. Nije za zajebanciju. Fora je povuci pre svih, ostali nekako kukaju. U najgorem slucaju, lazna uzbuna i nema stete ;)
 
informacija od pouzdanog izvora sa btc-e, "ovo je tek pocetak", videcemo vec dalje sta ce biti, ja naravno ne preuzimam nikakvu odgovornost samo prenosim info, svako neka ga tumaci kako zeli.
 
Nije vredno rizika.

Uopstalom, ako je "tek pocetak", lako cu ga za par dana prodati na stamu ili finexu po slicnoj ceni. ;)
 
Da neko ima informaciju da puca BTC-e cena na drugim berzama bi padala jer bi ti kupovali BTC na btc-e a dumpovali na ostalima... ovako ja nevidim razlog za paniku
 
Eto kakvi smo, godinu dana cekamo da krene i sad kad je vrv neki kit to odlucio, plasimo se BTCe GOXa, ne mogu da kazem da ne zentujem, tamo su mi LTC, al nadam se da je ovo raketa za 1000$
 
Ljudi, sklanjajte novcice, nije zajebancija. Svi znamo koliki sam ja maler... Upravo mi je pukao net. Dok ja sacekam da dodje net odose novcici :d
 
E, da mi je sresti ovoga što "prosu" 5.000.000$ na BTC-e samo da ga pitam ZAŠTO? :)
 
Sreca sreca radost :D ah kako je lepo ponekad videti ovakve akcije na grafovima...
 
da da nesto se sprema, a izgleda da to nije ono sto neki pametnjakovici prizeljkuju :) i juce smo videli na delu kako samo jedan malo veci igrac "razbija" sve diagrame i stepenice i pravila ponasanja za samo nekoliko minuta
 
Da,sreca samo pa nismo cekali godinu ipo dana na tog jednog junaka.
 
da da nesto se sprema, a izgleda da to nije ono sto neki pametnjakovici prizeljkuju :) i juce smo videli na delu kako samo jedan malo veci igrac "razbija" sve diagrame i stepenice i pravila ponasanja za samo nekoliko minuta

Zato kazem,da je nezahvalno davati neke ozbiljne prognoze, na kraju svi zvucimo poput indijanaca:"to da moooon" i sell,sell,this is going dooown"
Ima li neki info sta se tu desilo i zasto?
 
mozda je to isti onaj sto je sasuo grdnu lovu u ftc pa ispade mucak :D
 


:D

samo gledam kako se raja uskomešala.

6dd.jpg

hopium na nivou, stotka sve bliža. i to nije šala nego ozbiljna analiza, I kid you not.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno