Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako hoces vec da naucis nesto onda citaj sta Thunderdome pise. Pritom je skroman, normalno pise i ponasa se normalno za razliku od nekih.
 
Ja sam po tanderovom infu usao u pravo vreme a po genijalcinom infu o 260$ izasao u pravo vreme. 300$ za jedan dan meni je sasvim ok
Za razliku od pecaroskih prica ostalih, od par ljudi ovde se moze svasta nauciti i sto je najvaznije zaraditi.
Bolje bi bilo da svako da neku prognozu (uz obrazlozenje zasto misle da je tako) umesto sto troluju tu d mun forama
 
Ako hoces vec da naucis nesto onda citaj sta Thunderdome pise. Pritom je skroman, normalno pise i ponasa se normalno za razliku od nekih.

Thunder takodje zna znanje svaka mu cast. :) Problem su ovi koji ne znaju nista a samo truju temu... Ja kad nemam sta pametno da napisem ja ne pisem, isto tako bi mogli i neki ljudi na ovoj temi.
 
Ljudi ne vole kad neko pise da ce se desiti suprotno od njihovih ocekivanja. Svi bi zeleli btc i ltc da samo rastu, kako neko kaze stabilnost pa da sa ulogom od desetak hiljada evra svaki dan stabilno zaradjuje 50. E pa toga vise nema. Sada mora da se rizikuje, a to moze da donese i gubitak. Nema vise leba bez motike, odnosno bez znanja i rizika, promasaja i pogodaka. Svaki dan je novi dan i nova sansa da se izgube/dobiju pare. Genijalac, samo nastavi da pises, ljudi ce te voleti kad napises da ides u long odnosno mrzeti kad ides u sort, jer oni samo bleje i cekaju da dodje dan kada ce njihov coin skociti u nebo, lepo ce se proveseliti i sacekati da ponovo padne u bunar, i onda se ponovo nadati da ce gore. Jer mora gore, to je super i mora da vredi. Zasto-e zato! To je ultimativni argument.
 
Thunder takodje zna znanje svaka mu cast. :) Problem su ovi koji ne znaju nista a samo truju temu... Ja kad nemam sta pametno da napisem ja ne pisem, isto tako bi mogli i neki ljudi na ovoj temi.
Gresis. Ne da takodje zna znanje nego on zna za 3 klase vise od prvog sledeceg. Stvarno nemam nameru nikoga da uvredim ili omalovazavam ali on je covek jedini dovoljno strucan, svi ostali se snalaze kako umeju. Njega je bitno da niko ne otera s foruma a ne one sto se busaju u grudi. Takvi nikada nece otici jer nemaju gde da odu ;)
Na forumu nemamo nikog boljeg, ni priblizno i sreca je nasa sto je covek uopste tu. Sto je McSteel za napajanja to je Thunderdome za trgovinu. Ako hoces da ucis, uci od njega i nikoga vise.
 
Ne ulazim uopste u to ko zna vise - ko zna manje, Thunderdome zna znanje kao sto rekoh, ali on nije bio tema.

Poenta je da ovi sto pricaju kako se "nista ne zna" i kako je "nemoguce bilo sta predvideti" nemaju pojma, i to govore samo da bi opravdali svoje neznanje ili sta vec. I ti isti troluju temu bespotrebno, i onda kao nalaze greske i nesavrsenosti u prognozama, ma mozes misliti. A to sto ti ljudi koji "lupaju", uvek uzmu lepu kintu i ubodu trend to je valjda nebitno..


A to da li se neko busa u grudi ili ne i da li ti imas sa nekim licno problem bas me briga, ovde se govori o trgovini a rezultat sam govori o tome ko zna znanje.
 
Poslednja izmena:
Ne trazite "dlaku u jajetu" kod Thunderdome, i Genijalčine. Besmisleno je. Kada neko ulozi veliki trud da prikupi masu podataka relevantnih za trgovinu i ovde to podeli sa nama, mozemo im samo biti zahvalni. Vi koji tražite da ovde neko kaže konkretno kada treba da kupite ili prodate, ubuduće pitajte svoju suprugu ili taštu pa kada pogreše durite se na njih. ;)
 
Mislim da su ovo ultra hormoni koji vrlo lako mogu cenu da zakucaju na 240$, videcemo.
 
ili na gore videcemo ovih dana da li ce uspeti da cenu napokon poguraju na gore
 
Ma gde moze gore kad se cena obara u 15 min. Nedelju dana se koprca na gore i u 15 min sve obori ko da nista nije bilo.
Po meni sve u $ i dalje i cekanje. Dotaci ce tih 205$ ja mislim vrlo brzo
 
Moze to opet i na 37$ ako je nekome to cilj. Lako se cena obori, malo se teze dize ali tesko se odrzava jer neko tako zeli.
 
nemoj tako Saj , sad ce da te napadnu sa grafikonima kako je to jelte nemoguce da sve to zavisi od nekoliko ljudi , a bas je tako (ko ima imace jos vise i obrnuto) i kada se odluci da je vreme za guranje cene gore ona ce otici tako visoko da nam je to sad SF
 
nemoj tako Saj , sad ce da te napadnu sa grafikonima kako je to jelte nemoguce da sve to zavisi od nekoliko ljudi , a bas je tako (ko ima imace jos vise i obrnuto) i kada se odluci da je vreme za guranje cene gore ona ce otici tako visoko da nam je to sad SF

Otprilike se i ja tome nadam, samo sto ce se do tada verovatno istresti svi nevernici i ostati bez BTC, a kada bude u nebesima, ima da pasu mooda ko zeka kelerabu.
 
Eto, pricali "strucnjaci" da ide dole i po pravilu ide kontra ;)

nemoj tako Saj , sad ce da te napadnu sa grafikonima kako je to jelte nemoguce da sve to zavisi od nekoliko ljudi , a bas je tako (ko ima imace jos vise i obrnuto) i kada se odluci da je vreme za guranje cene gore ona ce otici tako visoko da nam je to sad SF

To je neminovno da se jednom desi. Nasankace ih da shortuju, pokupice im novcice i ode cena 2x gore za pola sata. Moze da napada ko hoce, postoji ignore opcija za sve. Veruj mi na rec da je zivot tako daleko lepsi kad se resis samoukih strucnjaka koji prate istog tako nekog strucnjaka na tweeteru i sl. I svi veruju da su ovi drugi neki strucnjaci i prate se medjusobno :d Ustvari cena ide kako se nekome nakrivi, nekad se pogodi, nekada ne, sanse su 50%. Jedina je nauka u proceni koliko ce da ide gore ili dole.
Jedini ko ovde zna je Thunderdome. Ja se radujem svakom njegovom postu iako ne trgujem.
 
Kakav los uticaj vesti na coveka...Citam ih svaki dan kao i vecina vas ovde. Procitah ovo pre neki dan i povezah sa nesrecnim Charlie Lee-om (odlazak iz Googla u Coinbase), naravno sve u snu, i odsanjah kako je Google zapravo prihvatio LTC kao sredstvo za svoj payment system...Kakva bajka :):)
 
Hvala na podršci SAJ. Svi čekaju da se završi 4h trougao (početkom marta) za sledeći veći pokret.
 
februar je bulja mesec za trgovanje bio, a jos se i promet smanjuje na stampu.

cekaju aukciju...

btw cim ne moz preko 242 se odrzi, a volume sve manji...210 $ mi je ipak nekako blizi od 250.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno