Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel ovo nešto na moj račun ? ko je ovde dizao Ripple u nebesa ?? ja samo pišem šta primećujem, a iskreno sad se plašim šta će biti sa BTC-om jer se dampuje biz ikakvih negativnih vesti (potpuno neverovatno za mene) a ako si ti slep, to je tvoj problem..

Pa sad ako si kupio ripple i znas da je tezak scam i djubre ne bi napisao nesto kao "ovo već deluje jako loše.. bojim se da Ripple ne sahrani BTC" jer je konstatacije u najmenju ruku smesno sve zato sto bi ti da zaradis koji BTC na pumpu istog

Sto je najsmesnije marketcap istog je cista imaginarna vrednost jer sutra mogu da kazu da ga ima 10000000x vise ako pozele
 
Poslednja izmena:
Prodaju ljudi btc jer im treba za zimovanje ,NG,racune za struju itd itd :)
 
Željko je nervozan zbog rasta rippla i pada btc-a :), mislim da nikom nije sjajno&drago što se dešava tako ni ja ne razumem njegovu reakciju...špekulatori i investitori često ne rade baš ono što bi mi voleli, a najpametniji je onaj koji prati tržište i ZNA da odreaguje bez ikakvih emocija i vezanosti za bilo koji coin ili valutu itd..ja na žalost nisam dobar u tome..
 
Smesni ste, kupite slobodno ripple otvotite temu i tamo pisite bozanstvo a scam-u... naravno da je isti lako pumpati kad ga niko ne poseduje.... jednostavno ripple je obicno djubre koje pokusava da se na imenau BTC provuce a sa istim NEMA nista, ko god kaze i jednu pozitivnu rec o istom je obican manipulator i lazov, drugo je to sto kratkorocno moze biti i 10-20x napumpan vetsacki

vidi, nije problem da o necemu imas dobro ili lose misljenje. problem je u tome kada ga formiras na osnovu NEZNANJA.

eto jedan Google Venture je veslo sisao i tamo rade klocevi koji nemaju pojma pa su eto kao odlucili strovaliti par miliona u manipulatorsku zajebanciju koja nema perspektivu. daj....
 
Stvarno su iz Google Venture-a investirali u ripple?
 
Poslednja izmena:
vidi, nije problem da o necemu imas dobro ili lose misljenje. problem je u tome kada ga formiras na osnovu NEZNANJA.

eto jedan Google Venture je veslo sisao i tamo rade klocevi koji nemaju pojma pa su eto kao odlucili strovaliti par miliona u manipulatorsku zajebanciju koja nema perspektivu. daj....

Ma ajde jel ti covece uopste znas sta je ripple ko ga drzi i da li se u ikakvom smislu moze porediti za onom sto predstavlja BTC????

Evo ja ti za 1000e prodajem moj ripple samo tebi dajem milion ripplea koje sam evo ba sad smislio, javi mi se na PM i dobices iste, tako skupim 100 ******, lopova i manipulatora podelim im 10% i onda se jednog dana dogovorimo da ulozimo 5 miliona $ i gledamo *****e koji kupuju nase bezvredne kljuceve koji su generisani za 5 minuta
Naravno 5% ko ima srece da udje na vreme i ima jos hladniju glavu da zna kad da napusti brod koji je potonuo odavno moze zaradidi debelo, ali ostalih 95% ovaca jok
 
Poslednja izmena:
Pa sad ako si kupio ripple i znas da je tezak scam i djubre ne bi napisao nesto kao "ovo već deluje jako loše.. bojim se da Ripple ne sahrani BTC" jer je konstatacije u najmenju ruku smesno sve zato sto bi ti da zaradis koji BTC na pumpu istog

Sto je najsmesnije marketcap istog je cista imaginarna vrednost jer sutra mogu da kazu da ga ima 10000000x vise ako pozele

napisao sam "bojim se" a ne "radujem se tome".

to je velika razlika.. a pogledaj i drugu rečenicu da vidiš da li mi je drago :/

daaa kupio sam za celih 0.6BTC-a (ono što sam tad imao na Criptsiju).. nikad ne bih menjao sve što imam.
 
@igysa
Razumem samo ta recenica moze biti dvosmislena... i ja sam isto verovao da ce ripple jednog dana biti pumpan, samo mi se ne svidja isti :)

Mada vec sam rekao da ona bagra iz wall street-a udje u BTC i slicni prvo moraju da ga obore, tako da i ovaj pad cene NIKAKO nije neocekivan
 
Poslednja izmena:
A sta mislis KOLIKO ripple oni poseduju i kad oni istresu te svoje milijarde istih koja ce cena biti?
Jer verujem da kontas da su oni to dobili pa ZABADAVA! bar vecina

kad shvatis razliku izmedju Ripple i BTCa, LTCa i inih drugih onda cemo razgovarati... do tada, sjedi i citaj, uci......
 
btc tone nezadrzivo, ltc ne bih ni pominjao...pada i ltc/btc, ocito su asici za scrypt mnogo isplativiji od sha, pa se kopa btc kroz ltc.
razlika.jpg

Izgleda je toliko malo para ostalo u sistemu da ni mineri ne mogu vise prodati ono sto nakopaju a da ne pomeraju cenu zestoko na dole.
Ovo gore je prvih 20 u LTC, u principu njih 20 kupuje sve sto se napravi mesecima unazad.
Ja ne kupujem dok ne vidim da je diff krenuo zestoko dole.
Po meni je to jedini indikator da je cena niska.
 
Evo ako smem ja: pa iz istih razloga kao i btc, ltc, drk itd kada raste da bi se zaradilo na pump-u :) (a ne držalo bez obzira što pada vrednost :))

edit- naravno ja 99% neću kupiti jer ne znam skoro ništa o njemu, malopre sam nešto pročitao tek..
 
Poslednja izmena:
Evo ako smem ja: pa iz istih razloga kao i btc, ltc, drk itd kada raste da bi se zaradilo na pump-u :) (a ne držalo bez obzira što pada vrednost :))

Da samo zasto BTC, LTC, itd imaju potenciju rasta, to sto je jedan baziran tako da bude interesantan za buducnost a drugi kao cist scam ipak znaci puno
 
Da samo zasto BTC, LTC, itd imaju potenciju rasta, to sto je jedan baziran tako da bude interesantan za buducnost a drugi kao cist scam ipak znaci puno

Opet on tvrdoglavo...Ripple me ne zanima, ali potencijal za rast ima svaka valuta kad se neko odluci da tako bude. Kao sto vidis, poslednjih mesec dana xrp ima potencijal rasta, a BTC i LTC pogledaj gde su danas, a gde pre godinu dana...I ta prica sta je zamisljeno kao scam a sta nije je *****na, posto to mi sigurno niti znamo niti cemo ikad saznati. A ko je znao na vreme uzeo je velike pare i na BTC-u i na LTC-u i na dogama i na svemu za sta ste ikad culi (sigurno ima i takvih, mislim da ih nema medju nama). Cinjenica je da LTC holder danas ima 15x manje u dolarima nego pre godinu dana, isto para kao i pre godinu ipo i mnogo vise nego pre dve godine.
 
@student
Neznam samo sta ti je LTC kriv, tu svoju pricu ponavljas vec 3+ meseci......... mene bas briga za trenutnu cenu kao i vecinu, a to sto se ti potresas tvoj problem :p
 
@student
Neznam samo sta ti je LTC kriv, tu svoju pricu ponavljas vec 3+ meseci......... mene bas briga za trenutnu cenu kao i vecinu, a to sto se ti potresas tvoj problem :p

Nije meni LTC kriv nista...smece ko i svako drugo, ni bolje ni losije...I nije 3+ meseci, vec mnogo duze. Na momenat sam poverovao da nije scam, ali sam se brzo razuverio.
 
potencijal za zaradu tačnije.

treba se isključivo voditi zaradom. sve ostalo je besmisleno navijanje i zaslepljenost.

Niko ne kaze da nema ili "ga je bilo" ali na osnovu toga bazirati "ispravnost" i mogucu buducnost crypto valute je blago receno smesno, pogotovo na duzem periodu
 
da, jedino je ispravno ono na čemu se može zaraditi.

Znaci i Ripple..... GAW paycoin, itd?

Mislim da treba odvojiti ono od cega se moze zaraditi (a pri tome je cista muljavina) i ono koje moze imat buducnost a pri tom i zaraditi... e sad sto ste neki ovde krenuli samo da mislite u zelembacima to je vas problem, ne kazem da i mi ostali ne mislimo ali ne bas toliko slepo :)

PS: Onaj Max Kaiser mi se smucio, ne bi me cudilo da ta gnjiga sa ostalim smetlistem iza njega stoji iza pada BTC-a, tacno se sve poklapa kad je isti utihnuo i kgb zabranio BTC
 
Poslednja izmena:
ja ću tamo ispod 250 da kupujem, cenim da možemo i ispod 200 u nekoj paničnoj prodaji.
 
Poslednja izmena:
nece ici toliko nisko , oko 260$ je apsolutni minimum i to u nekom blic trenutku i onda krecemo na gore
 
Meni stepenice, opticki grafikoni, trapovi i prsten govori da ne znam dal' ce rast ili pad .
 
ja mislim da ce ili rasti ili padati, ukoliko ne ostane ista cena :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno