Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne nadajte se...ovo je samo za paypal i druge korisnicke servise koji koriste FIAT
 
da li je neko povlacio dolare sa BTC-e na devizni racun pise da je min. 1000$ i fee 2% interesuju me iskustva ako je neko povlacio, a vjerovatno jeste valjda neko i podize lovu ne stekaju svi BTC :p
 
Nikako da krene ka 100$
3887b6640adfcd388becbde7d4989d70.jpg
 
Valjao bi sada neki komentar genijalca da BTC ide ispod 100$ to bi definitivna bila potvrda da ide na 300$ :d
 
Zato sto sam ja prije par dana prodao vecinu btc.
 
Zasto nezezaju one sto sto su pricali da ce LTC do 2015 dostici 100 $ ?
 
ne verujem da ce do 300 u ovom cugu. mozda 270 tamo sledece nedelje.

za 100 treba biti strpljiv. ko nije kupio nek saceka sledeci pad da kupi na 236~240.
 
Poslednja izmena:
Zasto nezezaju one sto sto su pricali da ce LTC do 2015 dostici 100 $ ?
Ne brini rudaru, zezaju me. Tj. zezali su me opasno, prozivali su me ali istrpeo sam junacki i nisam se zalio. Pre svega priznao sam da sam pogresio ;)
Vidim da ti to ne mozes da prezalis. Usput da te podsetim, ja sam dao prognozu 2 godine unapred i u medjuvremenu se mnogo toga izdesavalo tj. mnogo toga se nije izdesavalo sto je trebalo da se desi. Eto, sad je neko drugi na tapetu.
Tebi ako je draz zezaj me slobodno ali smorices se jako brzo, uopste nisam zanimljiv lik :d
 
Desilo se ono sto si cekao a to je da su ASIC-i preuzeli mrezu cemu si se radovao. :party:
 
To se desilo pre oko godinu ipo, dve, ako se ne varam.
 
Tonu altovi kao Titanik. Ja usao u neke reko da obrnem jedan krug a oni odose dole.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno