Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja cekam LTC na 0.0703 i trt... neko jedonstavno odrzaa cenu LTC u odnosu na BTC
 
I ovo je vec bilo vidjeno
Pa se sada grizu za doope oni sto su mislili i slusali strucnjake
 
I ovo je vec bilo vidjeno
Pa se sada grizu za doope oni sto su mislili i slusali strucnjake

Ja mislim da se grizu za dupe oni koji su slusali i verovali u bajke o "LTC to da moon" poslednjih 15 meseci...Realno, cena je bas odlicna, zar ne? Izese se za dupe svi, eno pohitase da nabace kamare LTC-a...Ne znam da li je veca guzva u menjacnicama ili pred vratima proizvodjaca ASIC-a. Redovi ko za mleko iz '93. Puvno LTC sa 0.0072 na 0.0076 i to je nesto...Da ne pominjem volume od cak 75K komada na BTC-e...za 24h...Nego...gde ce to okupljanje, zanemarite cene, to je shit svakako i bice jos neko vreme...
 
Poslednja izmena:
Ti druze moj imas opasan problem , usmeravas neku mrznju ka ko zna cemu ( u stvari zna se ;) ), pa sta ako je takvo stanje sada, a kao btc-u sad bas cvetaju ruze, pa sad je ista situacija kao u oktobru 2013, bilo je ovakvih situacija i ranije , cekala se cena inskoro 2 godine i da li se docekala? JESTE! i TACKA , i naravno da se grizu ti sto su onda prodali i grisce se ponovo , a ti ako smatras sebe pametnim ( sto mislim da jesi) uradi kako mislis da je najbolje ZA TEBE , jer posle bitke su svi generali , ali zato postoje i popravni :)
I prestani da kukas vec jednom :) ko neka .......
;)
 
Zasto mislis da je savet da se sa ltc-om ne zeza mrznja? Ne razumem...Jedini je BTC koji ista vredi trenutno i postavlja temelje, sto ne znaci ni da je najbolji ni najposteniji, samo da je prvi, najvazniji i najozbiljniji. Tvoj savet je konstantno bice LTC, sada ce, tek sto nije, a vreme ide, curi a LTC tone sve dublje i dublje u glib. Bice skoka, ali to vazi samo za one koji ga kupe kad dotakne dno. Svi vi koji ga kiselite u kaci morate da verujete u golemo cudo ako ocekujete 0.025 prema BTC-u, sto je paritet po kojem ga je vecina ovde kopala (april-septembar 2013.)
 
Ne tacno odnos btc/ltc je pao cim je pao i btc tj od pocetka juna 2013 pa je dosao do 0.007 i skocio na 0.05 , e pa sada , ako na sledecem skoku ocekujemo btc na ~ 3000$ i ltc ce biti ~ 0.03 , zivi bili pa videli :)
 
Student jeste pametan i zna covek sta radi. On je strogo poslovan tip, radi i trguje bez emocija. Zato su mu takvi komentari, ltc na papiru nista drugo i ne zasluzuje osim toga sto on prica. On se covek ne uzda ni sekundu na buducnost kao neki od nas. To je sigurnija varijanta u svakom slucaju ali nemoj misliti da ako krene na gore Student opet nece da uleti sa par hiljada komada.
Kada ga shvatis nekako ti malo lakse padnu ti pesimisticni postovi mada uvek ce te nervirati.
Mene obicno takvi stavovi nerviraju ali ne uzbudjujem se uopste. Ja znam da se nijednog trenutka nisam nervirao dok je cena padala. Neki od nas ovo igraju na duze staze, drugi i dalje gledaju od danas do sutra. Sve je to ok. Kad je lose ljudi se glodju medjusobno, kad je dobro svi skacu od srece. Bice bolje ;)
 
Saj, buducnost kriptovaluta je sigurna i zagarantovana. Ono u sta ja verujem je neka nova kriptovaluta, odnosno nove valute koje ce biti potpuno pod kontrolom velikih igraca-centralnih banaka i multinacionalnih kompanija, naravno onih koje imaju moc centralnih banaka po kolicini kapitala. Znam da to nije lepo, znam da to nije fer, ali tako funkcionise kapitalizam i u Americi i u Rusiji i u Kini i Brazilu i Indiji i gde god hoces. Niko ne voli da koristi nesto sto se ne zna cije je, i sto se ne moze kupiti u celosti ili delimicno. Kupovinom BTC-a ne kontrolises nista sem mozda cene, a to je samo jedan od aspekata tehnologije koju je BTC doneo sa sobom. Iako se ne zove kapitalizam svuda, pogotovo ne u Kini, principi su 100% kapitalisticki. Dakle...Jeftin medijum za transfer, javno registrovane i procesirane transakcije, ali nikako slobodno, nekontrolisano, anonimno itd...BTC i danasnje kriptovalute, pa i ripple, su pokusni kunici, mrvice koje se bacaju kao slucajno da se sto vise ljudi navikne na novo doba i edukuje u tom smeru. Nase nade nece propasti, uzimace se pare i na ovome sto radimo jos neko vreme, samo treba biti vidovit, sto nismo, ili imati puno srece, sto se svi nadamo, i na vreme iskociti i uskociti u evoluirani sistem kad se pojavi.
 
Sta sad i ti Student tupis kad je i na btc-u i na ltc-u isto. Nekada malo zavarira odnos ali grafikoni su im identicni.

Ipak je stigao Pumparinjo umesto Damparinja. Samo kontra od "strucnjaka", samo kontra :d


To sto pricas sada sam ja pricao pre dve godine jos. Ovo je sve eksperiment, btc i ltc su dinosaurusi. Trazi se konstantno nesto bolje. BTC samo gazi put. Sve se mi tu slazemo. Zato smo ovde da pratimo i razmenjujemo misljenja pa mozda jednog dana ubodemo nesto ;)
 
Poslednja izmena:
Sta sad i ti Student tupis kad je i na btc-u i na ltc-u isto. Nekada malo zavarira odnos ali grafikoni su im identicni.

Ipak je stigao Pumparinjo umesto Damparinja. Samo kontra od "strucnjaka", samo kontra :d

Pa to malo zavarira je ucinilo da LTC padne jos 7x grdje u odnosu na BTC...BTC pao x4 a LTC x28...to sto malo fali to devojci srecu kvari :)
 
A kad je skocilo koliko je skocilo? Razumem ja tebe ali aj budi realan. Toliko je bio i pre skoka, sta je sad tu problem? I pricam sada kako se krece ne o prosloj godini. Isto su neki pricali i da ce ltc da propadne a gle, grafikoni preslikani.

U krajnjem slucaju kopali smo ltc, nismo btc menjali za ltc pa da kazemo da smo u minusu. Bar ja nisam kao i vecina koji su u ltc-u, ne znam za tebe. Ako si pukao to je druga prica.
 
ma necemo im sad ni miris osetit zavukli se u misiju rupu sa stepenicama ;)
 
Poslednja izmena:
Ah, pa strucnjaci su to. Sigurno su i danas zaradili lovu. Znas da pravi strucnjaci nikada ne pucaju ;)

Kako stvari stoje mozda odemo do 268$ nocas ako ne ode dole. Svakako cu biti upravu ako dajem ovakve prognoze kao neki, zar ne? :d

Pobegli kao sto rece kolega u rupicu, smisljaju sta da napisu ;) ili ce pasti ili ce rasti... 'ajmo svi po SS da vidimo ko koliko ima $ i bankovne racune !
 
nee, nemoj im to traziti , mene su optuzili da sam poreznik kada sam hteo da i nama pokazu blagodeti svoga znanja i pameti , ali ono sto kaze nas narod "cvrc" :)

ti tzv pamet.....23 imas kompleks u glavi , ali neka vreme leci sve i tebi ce pomoci,a da ne zaboravim od pusenja se dobija rak, nemoj to raditi ;)
 
Poslednja izmena:
ne pusim ti ja drinu.

i gasim kefirom.

meni malo smesno, malo tuzno kako svi skoce kad skoci 5~10 $ i kao "al smo te zahebali"...

a bilo do pre par meseci "nece ispod 500". ltc bolje da ne spominjem.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno