Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Nenade-ubico" :D dobro si predvideo. Sad je pitanje hoće li do 220 ili ne?
 
nisam siguran mislim da je genijalcina najblizi u prognozi za 30.3. :) bar za LTC, za BTC isto tako... ako ima neko da je blizi bio neka se javi :D sledi 10 LTC nagrada
 
malo zamrlo ovde, ajmo prognoza cene BTC/LTC za 30.3....

Ako si mislio cenu u dolarima to si trebao i da napises a ne btc/ltc jer tako napisano predstavlja odnos dva novcica. Njegov odgovor - 1.6/260= 0.006153 sto je daleko od sadasnjeg odnosa. Siguran sam da ima blizih. Sto se cene u dolarima tice jeste blizu ali ja ne vidim da si to pitao.
Mislim, radi sa svojim novcicima sta hoces ja samo kazem sta primecujem :)
 
evo da ti razjasnm nedoumicu, napisao sam "prognoza CENE BTC/LTC" , a ne "odnosa cene BTC/LTC" , inace se odnos izrazava u LTC/BTC tako da je sve jasno, ako mislis da je neko blizi pokazi post, koliko sam ja pogledao nema blizih i stvar je prilicno jasna, svidelo se to nekome ili ne
 
Ma taman posla, tvoji novcici, tvoja pravila. Radi s njima sta hoces, ja sam odmah i napisao da mi ne trebaju. Nebih da pogresno shvatis razlog zasto ovo pisem. Dosta ljudi je pisalo samo odnos isto kao i ja ili odnos i cenu btc-a prepisujucu od nekoga iznad a ti nisi nista rekao tada da nisi na to mislio. Ja sam te naprimer u startu lose razumeo pa nisam ni napisao cene uopste, mislim da nisi bio dovoljno jasan ali opusteno. U svakom slucaju novcici idu tamo gde si ih ti i namenio ;)

Edit: Sad kad bolje razmislim, skroz si lose formulisao to. Jel se racunala samo cena btc-a ili samo cena ltc-a ili oba? Sta ako je neko bio blizi za jedan novcic a neko drugi za drugi? Kapiras sta hocu da ti kazem? To sigurno nikome nije padalo na pamet pre 15 dana. I ovako je bila zajebancija. U svakom slucaju lep gest ;)
 
Poslednja izmena:
Nedovoljno precizina informacija uvek donese različite zaključke/mišljenja kao uostalom i znakovi interpunkcije u rečenici (na koje mnogi i ne obraćaju pažnju).
Primer rečenice: "Ne treba to shvatiti ozbiljno" => "Ne, treba to shvatiti ozbiljno"...;)
 
sta, opet sam pobedio neke pare? :D

a dezurnima opet nije nije jasno kako.

its-magic-shia-labeouf-gif.gif


magic!


ajd posalji, ionako cu da kupim slatkise za te pare deci. :)

La8C3xbfNsF2NMTJDn24tp7KjzgoCtnxDz
 
Poslednja izmena:
LTC sam ja pogodio u stotu, hoću pola para ;)


Šalim se za pare po gotovu od LTC-a sa njim sam se odavno posvađao. :d
 
Poslednja izmena:
Mogli bi cesce da pogadjamo, ne treba niko da finansira nagradu, bitno je ucestvovati. Mogli bi i temu da napravimo i izmedju prvog i treceg da pogadjamo za poslednji dan u mesecu. Cisto malo da razbijemo monotoniju.
 
sto bi neko i finansirao, zato valjda postoje opklade :)

svi uplate neki simbolican iznos u fond kod nekog pouzdanog clana, i na kraju meseca, taj clan prebaci to pobedniku.
 
moze da se odradi, imam zakupljen domen iz potpisa samo da se setim sifre da mu pristupim, zaboravio sam
facepalm.jpg
 
Poslednja izmena:
sto bi neko i finansirao, zato valjda postoje opklade :)

svi uplate neki simbolican iznos u fond kod nekog pouzdanog clana, i na kraju meseca, taj clan prebaci to pobedniku.
Pa dobro, to je i najbolja varijanta ako niko nema nista protiv da uloze bar 1ltc. Bitno je samo da pravila budu jasna. Znaci cena ili odnos, gde se gleda cena, koja cena (predlazem srednji kurs) i tacno vreme posto cena varira, cisto da sve bude regularno.
 
Pa da pocnem prvi i omogucim ti da zaradiš. Kladim se da u 15 LTC da u narednih 3 meseca najniža cena LTC nece preci 50 $. Imaš rok do kraja nedelje da prihvatiš opkladu. Cena se gleda na BTC-E i važi za bilo koji dan u narednih 90 dana u kome najniža cena dostigne ili prestigne 50 $.
 
Poslednja izmena:
Pa da pocnem prvi i omogucim ti da zaradiš. Kladim se da u 15 LTC da u narednih 3 meseca najniža cena LTC nece preci 50 $. Imaš rok do kraja nedelje da prihvatiš opkladu. Cena se gleda na BTC-E i važi za bilo koji dan u narednih 90 dana u kome najniža cena dostigne ili prestigne 50 $.

Neznam kome si ovo ponudio. Ti hoces na sigurno pare. :D

Evo tebi ponuda: U 50$ da neće preći cena LTC-a 15$ u naredna 3 meseca. :)
 
ako btc krene na gore i ltc ide automatski i tu nema ni dileme ni price
 
novcici ce da skoce gore s cenom kad mrtav prdne :-( NAZALOST!
iz nekih razloga odredjeni krugovi ne pustaju cenu da ide gore
i to moze tako jos mesec dana a moze tako i godinama i nikom nista,
ako veliki budu hteli to ce ici gore ako ne budu hteli opet nikom nista.
3 godine radim bitkoin i uvek sam napravio gresku kad je kretao gore.
A tacno je da kad sve deluje izgubljeno NOVCIC nekako KRENE :)
samo ovaj put to sve jako dugo traje...
 
Poslednja izmena:
Radi li vam BTC-e? Kod mene neće jutros nikako???
 
Pod DDOS-om su...
 
Kod mene radi bez problema ...
 
Pa da pocnem prvi i omogucim ti da zaradiš. Kladim se da u 15 LTC da u narednih 3 meseca najniža cena LTC nece preci 50 $. Imaš rok do kraja nedelje da prihvatiš opkladu. Cena se gleda na BTC-E i važi za bilo koji dan u narednih 90 dana u kome najniža cena dostigne ili prestigne 50 $.
Pametnjakovic a? A da se kladimo da u 5000e da nece preci 500$ sledecih godinu dana? Kako ti to zvuci kad malo podignes uloge? :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno