Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taman kad izgleda da dolaze bolji dani za kriptovalute, desi se pljacka menjacnice. Mislite o tome :D.
 
Student verovatno porucuje qrve i kokain zbog ovog astronomskog skoka :)
 
X 1000 novcica pa vidi dali je za bacanje na ovu nemastinu. Slazem se da nije nista ali ovih dana ide na gore, velika promena u odnosu na proslih X meseci kad je padao i kad se pricalo da je mrtav i sl. Ako nije neka loziona pred dump onda ce jacati jos, nije polovljenje uopste tako daleko. Ja verujem da ljudi uzimaju na vreme i to je pametno.
Edit: Ovo cudo ide i dalje gore.
 
Poslednja izmena:
Uh, taj ko ima 1000 novcica je izgubio toliko para sto ih nije istresao na vreme da ne verujem da mu ovo sada nesto znaci. Kao sto dobra rakija mirise na jos tako mi i LTC mirise na ko se istresao, istresao se.
Ali da ne mracim, neka raste sto vise, svima nam je u interesu.
 
Ma manite studenta on je kriv sto sam samo 100komada kupio za 0.006! pa posle ceokao 0.0055 :)
 
smrrrc onih mojih sto se sami prodali bili na 0.007, a skladiste cuvam do 100$ :d

ovaj 800BTC wall mislim da je fake da natera ljude da se istovare
 
Poslednja izmena:
S obzirom na trenutno stanje ide vikend, povuklo je na gore ocekujem BTC preko 250$ do ponedeljka ujutro, LTC oko 2$, vrjeme je vise oteglo se ovo dugo sad je dalo neki znak samo da se zapali masa ;)
Shitovi su skocili to je neki znak da bi BTC trebao gore mada cim malo krene pocnu odma price o hakovanju mjenjacnica banovanje od strane banaka sve je to dio igre, samo mudro pratiti situaciju.
 
Videcemo sta se krije iza ovoga. Ne verujem da je LTC iz cista mira krenuo gore. Volume se drasticno povecao na svim menjacnicama koje rade s ltc-om. Na btc-e ltc/$ je probio milionce. To nismo jaaaako dugo videli a i na ostalim menjacnicama je nako visok volume, prvenstveno mislim na kineze, okcoin i jubi.
Siguran sam da se menjacnice raduju sto je ltc zivnuo, ipak je to lep deo zarade. Videcemo dali ce se ista menjati za vikend ali za koji dan cemo videti dali ide stvarno gore ili je ovo samo prolazno.
Bilo bi lepo zarad svih nas da ovo bude samo pocetak ali o tom potom.
 
Vec mesecima neko odrzava i polako dize LTC posle svakog pada.......
 
objasni ti to onim "nevernim Tomama" tzv hejterima LTC-a (njima je i i mozak u diagramu i grafikonu)
 
Da nije Fontas mozda? :d
Ne mislim da je to uopste neko tj. jednina. Mislim da je to klasican lastis, da se cena korigovala sama posle inertnog rasta ili pada. Rasce jos, to jedino znam sigurno. Polovljenje se blizi, sigurno ce ljudi zeleti to da iskoriste. Ne bi to bila ni losa prilika za pump ako se jos neke kockice poklope.
 
Iza LTC stoji neko isti taj sto je gurao prosle godine do 48$.... i sigurno jos neki ljudi
 
Kao da je juce bilo :D
Ti si ocigledno mladji pa ti vreme sporo ide.
Samo neka ide cena, nebitno je ko gura.
 
evo i mene, vratio se sa puta...Sto se tice LTC-a, izgleda da ce probiti 200sma, sto za mene znaci kupovina...S obzirom da sam izasao na vreme, odnosno jos prosle godine, imam dovoljno vremena za ulazak sa zaradom. Ovo sve je jako daleko od svih ocekivanja, ali mora od neceg da se krene, mozda se i desi skok od x5-x10. Za sada je skocio svega 30-tak %, sto naravno nije malo ali je nivou najnize vrednosti pred mega pump 2013. i jos uvek daleko ispod prosecne vrednosti u 2014. Ne mislim na cenu u $, nego prema BTC-u. Za $ max ipak mora da se saceka BTC.
 
Raste i u odnosu na juce sto je odlicno. Bitno je samo sta ce se desavati posle ponedeljka. Za sada ltc lepo gazi i logicno je da ljudi razmisljaju da utrce u njega ako misle da ce ici jos.
Student, steta sto nisi bio tu, kapiram da bi uleteo jos juce po dosta nizoj ceni.
 
Ja sam digao sell sa 0.0086 na 0.01 pa na vise. Djeluje mi da ce ici dosta gore i da su mracna vremena iza nas. Po malo me podsjeca na proslogodisnje spremanje pred pump.
 
Aha, stvarno deluje ali videcemo dali je to to uopste. Ja bih najvise od svih voleo da bude ali ima vremena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno