Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi gde mogu da kupim 0.30 btc ovde na forumu? rekli su mi da ovde na forumu je najbolje da pazarim btc...
 
naravno da ovde niko ništa ne zna što se tiče trgovine, mislim da smo to apsolvirali. :D

sad (u narednih par dana) bi trebao da se desi jedan bounce do 340~350, pa onda pad ispod 300.
 
naravno da ovde niko ništa ne zna što se tiče trgovine, mislim da smo to apsolvirali. :D

sad (u narednih par dana) bi trebao da se desi jedan bounce do 340~350, pa onda pad ispod 300.


ako bounce-a ne bude nikakvog prošišaćemo 275 kao ništa.

toliko, srećno trgovanje.
 
Poslednja izmena:
Sad krece rast, nece biti pada ispod 300.
 
Ripple se usporava sve vise, zaustavljen je pad btc-a, buy/sell odnos je explozija u korist bull runa, vesti su uglavnom pozitivne.. za vikend bull run, moja skromna procena..
 
Ripple se usporava sve vise, zaustavljen je pad btc-a, buy/sell odnos je explozija u korist bull runa, vesti su uglavnom pozitivne.. za vikend bull run, moja skromna procena..

I opet mali run u susret okcoin settlement-a, ostaje još 796 i Huobi u subotu ujutru (3 i 5h). Ja sam long sa 305.
22-og se može očekivati retest bottom-a i potencijalno novi low, videćemo...
 
kakav si kockar. :D

na 12 h chartu vidim da su se 50/100 MA indikatori ukrstili, a kako je krenulo i na dnevnom chartu se bliži death cross. :D

bounce-a nema, velike pare izlaze uveliko i brzo. sreća pa sam u kešu ceo, a iskopano dampujem na dnevnom nivou. :D

sad je pitanje da li će bounce-a biti na 275.
 
Poslednja izmena:
moze li neko da pojasni zasto je cena na cryptsiju daleko veca nago na ostalim menjacnicama
 
moze li neko da pojasni zasto je cena na cryptsiju daleko veca nago na ostalim menjacnicama


ne koristim male menjačnice, ali ako bih morao da nagađam verovatno zato što su sve btc-ove odande pokupili i dampovali tamo gde ti btc-ovi nešto znače.


Ma nemas ti pojma :)...Treba da menjas za LTC, ova godina je cela u njegovom znaku :-devil-:


meni to sa ltc-om počinje da bude ne smešno, jer čitam da je sve više ljudi puklo xxxx dolara.
 
meni to sa ltc-om počinje da bude ne smešno, jer čitam da je sve više ljudi puklo xxxx dolara.

Opet nemas pojma....Sada ce to da skoci, vec 100x vidjeno...ima da skoci na 2.90$ dok si rekao keks :d

E sad stvarno, bez zezanja...Trenutno niko nije spreman da ulaze u kriptovalute, ko ih ima groznicavo prodaje, sto zbog shorta sto zbog izlaska iz price. Buy strane su sve mrsavije, dok sell postaju sve vece i vece. Pri tome diff pada i za BTC i za LTC sto govori o velikoj krizi.
 
Poslednja izmena:
Svakog čuda 3 dana (godine) dosta.


@genijalcin@23 Buy The Dip :)

Ma kakvi, lovim setup-e, 1h lepa RSI divergence, blizu su stop-ovi.
Pazario sam ranije ispod 300 tako da ima lufta.
 
Poslednja izmena:
Stiže vikend, situacija loša, koliko vidim većina kaže da će biti još gore u sledećim danima šta raditi? Najbolje onda pola od te siće što imam prodati pa čekati neku priliku za kupovinu...mada ako prodam verovatno će cena malo gore :) ...
 
Pa uglavnom sam tako razmišljao i ja, npr pre pola godine, da ako nisam prodao sve na 1000+ onda je 700 "užasno loša cena" pa onda i 500 itd... i onda ispadneš kre*en :). Naravno ovo sad nije identiča situacija jer je neka donja cena ipak bliža (neće verovatno ispod 220-255 ići) ali ko zna za nedelju-dve možda ode na 240-50 na kratko i tad bi moglo da se kupi..
 
Poslednja izmena:
to je rizicno, jer ovde sve moze da se okrene u trenutku i onda zdravo gotovo , gde mi je pamet bila
 
I dalje ne razume zasto svi misle da ce ici nize od ovoga.. ovaj pad je ocigledno bio vezan za rast ripple-a.. sad kad se curak okrenuo naopako, kapital ce da se ulije u BTC.. mislim da ce prelivanje ici iz jednog u rugi I obratno.. LTC je odavno mrtav i nebitan faktor amin..
 
Poslednja izmena:
zato sto tako ovi sto shortuju misle da treba, dok ih velika metla ne pocisti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno