Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Krajnjim naporima nekolicine, se odrzava dostignut nivo od par dolara svaki put.
Dobro je da ide gore ali mi se čini nekako na silu.
 
Poslednja izmena:
Meni se cini kao da se nije ni zahuktalo jos ali u realnosti uopste ne znamo koji je povod ovakvog skoka.
Pre nekih nedelju dana sam naleteo na netu na nekog lika s nekim grafikonom gde je prognozirao ovakav skok, spominjao je 290+. Nisam ga bas ozbiljno shvatio moram priznati ali kad je krenulo... Proslo je onih 268 lagano i u kini i na ostalim menjacnicama. Sad cemo videti dali sa sat dva ima snage da krene jos jednom gore. Meni mirise da hoce.
 
Nije ni meni zdravo kada padne 10% za dan kada sam u novcicima :)
Ne razumem se u tehnicku ali 1D meni vec 45 dana izgleda malo nakrivo... :)


ma ja mislim da se sa swapovima ovo napumpava zbog aukcije, da bi privukli ljude da ubace ziv kes u vecim kolicinama. nije isto da biduju novcice u 2 k serijama po 200 $, ili 100.

ali ako aukcija pukne...eto stotke.

dovoljno je samo da ne bude dovoljno zainteresovanih i ovaj rally ima da padne kao kula od karata. na berzama se lako smulja potraznja, ali u realnosti to ide malo teze.

kako bilo, jasam kupio tamo oko 260, i kupicu jos malo kada padne, i izvozacu koliko se da izvozati.

mislim da ce mozda dobaciti i do 360, videcemo...
 
Poslednja izmena:
Kad citam pojedine prognoze sit se nasmejem. U prevodu znace kupite sad, sutra moze biti 200$ a moze biti i 300$. Kvalitetno, nema sta. :D
 
Kad citam pojedine prognoze sit se nasmejem. U prevodu znace kupite sad, sutra moze biti 200$ a moze biti i 300$. Kvalitetno, nema sta. :D


to je zato sto si funkcionalno nepismen, kao mnogi drugi ovde.
 
nije mi jasno zasto se palite na aukciju, tu kolicinu kupuje neko ko ce zadrzati koine i nece ih pustiti niz vodu istog momenta, obicno neki investicioni fond. Ama bas nista se nece desiti.
 
ta aukcija je smesna, ta kolicina coina se kod kineza obrne za 5 min
 
sto se mene tice kod kineza se vrte brojevi napred/nazad, a ne pare.

ali sam jako zainteresovan na koliko ce kupaca 50 k novcica da se raspodele, na koja imena i po kojoj ceni.
 
danas jedino kinezi imaju "zive" pare i oni ce opet izgurati cenu coina na novi all time high , zivi bili pa videli :)
 
nije mi jasno zasto se palite na aukciju, tu kolicinu kupuje neko ko ce zadrzati koine i nece ih pustiti niz vodu istog momenta, obicno neki investicioni fond. Ama bas nista se nece desiti.
Bas to. Kao i proslog puta kada je bila aukcija sve novcice ce najverovatnije kupiti jedna osoba, mozda za sebe ili u ime nekog investicionog fonda. To se sigurno nece vracati na menjacnice u skorije vreme. A i ta kolicina novcica nije nista posebno da bi toliko drasticno uticala na cenu. To je samo nekih 14M$ ako racunamo trenutnu cenu. Za neke pojedince je to cak smesna cifra a ne za grupu ljudi. Aukcija je nebitna skroz.
 
278$, Mare ne trgujem sa necim sto ne vidim a trgovac sam 22 godine ;) Tebi srecno . Laku noc druze.
 
E da sacekao sam i tebe Thunder, zaista si fer i korektan igrac. Srecno.
 
Np kolega, takođe.
 
Zanimljivi clanci, za i protiv. Bitno je da se dize prasina ;)
Odoh i ja na spavanje, dosta je za veceras.
 
E da sacekao sam i tebe Thunder, zaista si fer i korektan igrac. Srecno.

Ja sam rudar duze vreme al trgovac nikad nisam znati biti.
NIje me sramota da priznam da sam za neke trendove pitao Thundera.
Mogu samo da kazem na osnovu onog sto je on reko da ce biti i sto je bilo posle toga,
da je on jedini covek koji kad bi mi reko:prodaj 100btc sad,ja bi prodao(Al kad bi ih imao :))
Naravno,respect za studenta i genijalca, izuzetno pametnih ideja i prognoza sam cuo od njih
 
svako moze da bude clan tog kluba.

to su roze papirići, sto se kaze...ili penny stocks. institucionalni novac tamo ne moz' da ide.

2013-THE-WOLF-OF-WALL-STR-009.jpg


"prvo im damo nešto poznato: IBM akcije ili Microsoft...a onda im uvalimo bitcoin"

:D

mislim da je vreme za korekciju inace, taman jos malo da pazarim.

nista od toga za sad, mozda tek tamo na 300.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, ako je pogresna tema, Ali trebao bi mi da kupim 1, mozda 1.5 bitcoin ovih dana. Da li neki od clanova prodaje to za kes?
 
genijalcin@23
mislim da je vreme za korekciju inace, taman jos malo da pazarim.
------------------------------------------------------------------------------------
nista od toga za sad, mozda tek tamo na 300.
-------------------
E, nema predomišljanja, ipak Svaka čast!!!:)
 
Dobro je. Ovo je bio rising wedge na 30min + RSI divergence a već smo visoko, mora pullback. Ušao sam short nešto preko 282 na futures.
 
Ripple je u čabru, verujem da i to neko prqati, sada se dešava reverse process onoga kada je BTC padao jer su ga prodavali i kupovali Ripple.. sada je anravno obrnuto ..ovo će da raste i dalje, maločas je bila samo korekcija, jedan kit je morao da napravi i profit od ovog rasta..
 
nece, sad ce pada dan, dva do 255~260.

pa onda krajem nedelje opet napad na 280...mislio sam da ce sad u cugu do 300 da ide.

vise sam ocekivao od ovoga...ipak obicna pumpica.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno