Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa nije isto 280 i ako dobaci na 350 posle otvaranja.
Ja u ovakvim vremenima ne smem da trgujem, rizik je prevelik, ekipa koja ovo radi ima plan da otme pare samo je pitanje od koga, ovo sto je na berzi malo ostalo ili novim ovcicama.
Meni je logicnije da su spremili pare i da od otvaranja prve americke berze naprave baloncic koji treba da ima dovoljno dug vremenski rok da ameri krenu da pisu o tome, ubace malo para na menjacnicu, zarade nesto, dodju novi ameri da zarade i oni a onda da im veliki uvale malo BTC-a i ostalih govana (nadam se LTC) da cuvaju par meseci ili godina.
Ako nije to u pitanju ide Genijalcev scenario i tu vec treba imati novcice na berzi jer ce tonuti jako brzo a camaca za spasavanje ce biti jako malo.
U principu Genijalac ce biti u pravu samo je pitanje kroz koje vreme, nedelju dana ili par meseci :)

Tacno, i kad dogura do 350 tu moze da se kaze da je omasena prognoza. Ali jos uvek se muci oko 300ke
 
Daleko od toga da su svi ovde sveznajuci iako neki umeju da se predstavljaju tako ali nije ni vreme ni mesto za ovakve price. Ajmo malo o ceni i trgovini.

Tako je! Ajmo da vidimo sta ce se desiti sada kad proradi ta famozna nova menjacnica???
Hoce li uticati na cenu? :trust:
 
Tako je! Ajmo da vidimo sta ce se desiti sada kad proradi ta famozna nova menjacnica???
Hoce li uticati na cenu? :trust:

Vec utice na cenu. Dugorocno gledano otvaranje menjacnice na USA tlu je odlicna stvar. Ameri nemaju previse poverenja u menjacnice u bugarskoj ciji se vlasnici ne znaju (btc-e) ili neki Slovenacki Bitstamp. Domaca menjacnica, koja podleze zakonskim regulativama moze biti moze biti okidac za one koji nisu smelu da udju a usli bi. Pritom trenutak je savrsen jer je cena bila otisla na dno sto omogucuje jeftine novcice i brz obrt kapitala.
 
pa znamo da se nece desiti nista kada otvore novu menjacnicu u usa. :D

tj. desice se dump.

302 je inace veliki resistance, sad ce biti korekcija na ~250 $.

...

sto se tice ovih prozivki neukusnih, u mojoj temi...neka to odnesu tamo gde su ih tome naucili. nikoga ne zanima da cita podbadanja srbovska. i pozivam moderaciju da radi svoj posao, odnosno da takvo ponasanje sankcionise.

samo se pravi sum.

pozdrav Kurtu, covek zna kako se radi.
 
Poslednja izmena:
Ovo je generalno dobra stvar (otvaranje nove menjačnice). Cena će doći vremenom.
 
pa znamo da se nece desiti nista kada otvore novu menjacnicu u usa. :D

tj. desice se dump.

302 je inace veliki resistance, sad ce biti korekcija na ~250 $.

...

sto se tice ovih prozivki neukusnih, u mojoj temi...neka to odnesu tamo gde su ih tome naucili. nikoga ne zanima da cita podbadanja srbovska. i pozivam moderaciju da radi svoj posao, odnosno da takvo ponasanje sankcionise.

samo se pravi sum.

pozdrav Kurtu, covek zna kako se radi.

Skidam kapu tebi nema sta!
 
Ja trgujem malom količinom LTC-a. Prošle godine kada je bio veliki PUMP poprilično sam izgubio i naučio lekciju. Lekcija glasi: "Sve najavljivane velike vesti se na kraju pretvore u DUMP". Malo pre sam prodao ltc po 2.3 i sada kupio za 2.01. :)
 
Ja trgujem malom količinom LTC-a. Prošle godine kada je bio veliki PUMP poprilično sam izgubio i naučio lekciju. Lekcija glasi: "Sve najavljivane velike vesti se na kraju pretvore u DUMP". Malo pre sam prodao ltc po 2.3 i sada kupio za 2.01. :)

Fu** ltc??? Nikad na njemu nisam zaradio, evo upropasti mi zaradu što sam ostvario na BTC:mad:
 
Ja trgujem malom količinom LTC-a. Prošle godine kada je bio veliki PUMP poprilično sam izgubio i naučio lekciju. Lekcija glasi: "Sve najavljivane velike vesti se na kraju pretvore u DUMP". Malo pre sam prodao ltc po 2.3 i sada kupio za 2.01. :)

pozurio si :)

ja sam poslusao instinkt i genijalcinu :) izasao sa ltc na 2.24 (1600kom.)
 
dobih danas jedan ohrabrujuci email :D

414.jpg
 
Poslednja izmena:
i jel si kupio?

jbt, i microsoft zna da je litecoin junk :)
 
Poslednja izmena:
pada brzinom svetlosti


ajde polako stepenice, ja sam ovde sa orderima :p


Your current active orders

Type Price Amount LTC Total USD Date Action

Sell 4.99 USD 5.61254724 LTC 28.00661072 USD 25.01.15 12:59
Buy 1.801 USD 10.31864321 LTC 18.58387642 USD 25.01.15 13:09
Buy 1.801 USD 1.026705 LTC 1.8490957 USD 25.01.15 13:09
Buy 1.524 USD 10 LTC 15.24 USD 25.01.15 13:05
Buy 1.251 USD 5 LTC 6.255 USD 25.01.15 13:06
Buy 1.01 USD 11 LTC 11.11 USD 24.01.15 19:00
Buy 0.801 USD 10 LTC 8.01 USD 24.01.15 19:01
Buy 0.61 USD 6.30285488 LTC 3.84474147 USD 24.01.15 19:02
 
Poslednja izmena:
Ja kupio... a vi spustite loptu malo... uvek postoji ignore opcija.
 
pazljivo samo. nadam se da nisi za sve pare, jer je sma20 na oko 250~260. i tu je pravi buy zone.

ovo ce biti mali bounce-ic od 10~20 $, do 302 maksimalno, zato bolje odmah postaviti askove.
 
I eto nas na 280 and dumping. Dakle jos jedna "promasena prognoza". :)
Nije ovo jos nista gotovo, po meni prejednostavno da bi se zavrsilo na nekom zestokom dumpu tj vracanju cene na 240 za par sati.
Sta su radili ovi sto su pumpali? Nekako mi je bilo previse uigrano da bi sad samo tako odradili sve kako je i ocekivano.
Kome tu da otmu pare, naivni su odavno ostali bez kesha?
Ocekivano je bilo posto se nista ne desi u 15h da ce cena pasti, cak i ja sam prebacio pola LTC-a iz steka na BTC-e spreman da prodam ali predomislio sam se jer sam ocekivao prvo rast od sat dva pa tek onda dupm.
Desilo se suprotno, odmah dump tako da ja mislim da mi idemo gore lagano narednih par dana i necu ulaziti u short. Prerizicno mi.
 
Genijalac je postao prevelik pesimista ma sta pricao... lepo sam mu rekao da je rast od 5% nista (za vest da se otvara nova menjacnica u USA) a on prodavao od 260+... jednostavno navikao je na dump i kineze pa razmislja kao i oni :d

Gde ameri nisu vazni ako neko sledeci napumpa cenu debelo to ce biti ameri... ili neka ekonomija koja puca jer se suprotstavlja istima :)

Inace:


spekulise se da je Bitcoin
 
Poslednja izmena:
sad se osecam uistinu kao pilicar, napravih 40 $ sa ona 4 btc-a. :(

sledeca kupovina na oko 257 $.

nije 5 %, nego u poslednja 24 h skoro 10 %, a od onog pada na 150 skoro 100 %.
 
Da li ima sanse da Mc uvede BTC kao zero confirm transakciju ili ce nedaj boze uvest Doge kojem je block na 1min?
 
Genijalac je postao prevelik pesimista ma sta pricao... lepo sam mu rekao da je rast od 5% nista (za vest da se otvara nova menjacnica u USA) a on prodavao od 260+... jednostavno navikao je na dump i kineze pa razmislja kao i oni :d

Gde ameri nisu vazni ako neko sledeci napumpa cenu debelo to ce biti ameri... ili neka ekonomija koja puca jer se suprotstavlja istima :)

Inace:


spekulise se da je Bitcoin

Opaaaaa, ovo nisam znao mada cujem govorkanja. Ovo je vec ozbiljna najava. Ako ovo stvarno bude ovako bolju reklamu nece btc doziveti u skorije vreme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno