Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
si primetio student kako volume raste na ok coin-u nenormalno dok cena raste, a kad krene na dole...ono...padne dok si rekao piksla? :)

nema nigde supporta. :)
 
vidim i neki h&s mali za btc, možda bude nekog pada do ~267 $ pre bilo kakvog skoka. u tom slučaju nema dvojbe da će ltc pasti na 3.5 $.

kockice se slažu polako. :D
 
si primetio student kako volume raste na ok coin-u nenormalno dok cena raste, a kad krene na dole...ono...padne dok si rekao piksla? :)

nema nigde supporta. :)

Kinezi ne trguju ko mi! na kineskoj berzi nema fee-a, kladim se da svaki kinez na dan lupi full buy/sell barem 10-20 puta! zato je volume VELIK, ali realno oni nemaju toliko puno coin-a kako se na prvi pogled cini, imaju najvise ali ne puno vise od btc-e

e sad ti njihovi bot-vi ratuju jedni protiv drugih kad krenu u isom smeru pump ili dump sve jedno cena bez volumena leti gore ili dole, ali je 95% borba jednih protiv drugih
 
Kinezi ne trguju ko mi! na kineskoj berzi nema fee-a, kladim se da svaki kinez na dan lupi full buy/sell barem 10-20 puta! zato je volume VELIK, ali realno oni nemaju toliko puno coin-a kako se na prvi pogled cini, imaju najvise ali ne puno vise od btc-e

e sad ti njihovi bot-vi ratuju jedni protiv drugih kad krenu u isom smeru pump ili dump sve jedno cena bez volumena leti gore ili dole, ali je 95% borba jednih protiv drugih

Jeste, 99% je tako, pricali smo o tome...Sem kad neko promeni setup pa krene haos :) LTC-a verovatno imaju vise nego btc-e jer najveci deo proizvodnje zavrsi tamo, ali BTC-a sigurno nemaju bas toliko mnogo koliko ga imaju Zapadnjaci.
 
malo je sad i jasnije sta je ovo.

ide do 28, gde se nalazi onaj veliki support - sada resistance. trebalo bi do sutra da se reši, a možda i ranije. cenim da večeras ide nalet do 4.5, sve mi se čini da se to sprema. kao što rekoh neki dan, doguraće do 4.6 i onda novi veliki damp do verovatno 3.5 $. :)

spic.png
 
Poslednja izmena:
pa da, ako probije to onda kapiram da ni 6 $ nije daleko. ali sumnjam da će se to desiti, btc je baš slab. neko ga lagano dampuje u zoni 285~287, rekao bih zatvara long pozicije. nema 5 $ bez btc-a na 300 $.
 
Poslednja izmena:
Vec je bio i na vecoj ceni bice opet i bez btc-a, ista ekipa igra u oba tima, ali to neko nikako da shvati
 
Poslednja izmena:
pa ekipa se polako raspada i završava po zatvorima.

Roger Ver (tax evasion), Karpeles (račun na koji su ljudi svoje novce deponovali na mtgox koristio u privatne svrhe, zapravo...to je bio njegov račun), onaj sa DRP-a koji je osuđen na doživotnu robiju, itd, itd....hoću reći, to je sada već na nivou patterna, a ne incidenata. jako loša reklama.

a šta reći tek o ltc-u? piramida u najboljem slučaju, pošto se sama vrhuška i dev tim uključuju i aktivno učestvuju u pričama o ceni.

ali dobro, maštajte o 40 $, niko vam ne brani.
 
Poslednja izmena:
ne maštam, ja ću svakako zaraditi u kom god pravcu da ode, ili bar probati da zaradim. realno vredi ispod 100 $. zapravo, vredi onoliko koliko bih ga ja, a i drugi platili.

ja kažem toliko. videćemo za druge šta imaju da kažu do kraja godine. kada kažem druge, mislim na ljude koji su u ovome i koji nešto znače. sumnjam da će sa ovim vestima ikoga novoga privući i uvući u priču. zapravo, mislim da dolazi polako vreme kada će ljude biti sramota da uopšte to spominju u društvu.

ne mislim ovde, ovde je sve otišlo davno u rac.
 
Poslednja izmena:
Vesti vise ne igraju ulogu, vec samo kolicina coina, $, a sta su odlucili videcemo
 
bila je pokazna vezba kako to moze da se odigra pre mesec dana, sad se ocekuje jos jedna pokazna vezba samo ce biti jos brutalnija (jer je odskocna daska podignuta na visi nivo)
 
pa ekipa se polako raspada i završava po zatvorima.

Roger Ver (tax evasion), Karpeles (račun na koji su ljudi svoje novce deponovali na mtgox koristio u privatne svrhe, zapravo...to je bio njegov račun), onaj sa DRP-a koji je osuđen na doživotnu robiju, itd, itd....hoću reći, to je sada već na nivou patterna, a ne incidenata. jako loša reklama.

a šta reći tek o ltc-u? piramida u najboljem slučaju, pošto se sama vrhuška i dev tim uključuju i aktivno učestvuju u pričama o ceni.

ali dobro, maštajte o 40 $, niko vam ne brani.

Svi ti koji su sklonjeni i odapeli u postupku su na duzi period pozitivne vesti... realno problem moze jedino da nastane od spoljnih novih faktora ali ako se ovako nastavi, BTC cena ce se itekako oporaviti.... naravno i sa istom i LTC pa makar bio cista spekulacija pump/dump...
Generalno nesto zaboravljas da je ovo sve jos u alfa fazi, iako se BTC danas itekako moze koristiti to je ipak jos zacetna faza razvoja celog crypto sveta

Inace to sto je cena BTC vec vise meseci "stabilna" ma koliko se nekima isto ne svidjalo je za trziste jako dobra vest, jer nagovestava stabilizaciju, generalno ne bi voleo neke ludacke pumpove vec da BTC krene polakooo da raste, nista vise, 3-7% mesecno, puna kapa!
 
Pozdrav svima. Unapred se izvinjavam ako sam promasio deo foruma,ali mi je potrebna pomoc. Naime,treba nesto da platim na nekom sajtu pomocu bitcoina jer je paypal ukinut,pa posto sam potpuni laik za bitcoin,ako bi neko zeleo da mi pomogne neka se javi na PP.
 
kupis bitkoin od nekog ovde i posaljes tamo bez provizije,po deviznom srednjem kursu banke,mozes kako oces,najlakse da ti neko odma i uplati na adresu koju ti oni daju
 
Poslednja izmena:
ovakve stvari treba raditi,narodu prodavati bitkoine jeftinije nego banka sto radi win/win
 
Ima li iko info kakvo je stanje na relaciji bitstamp-raiffaisen?
Primaju li lovu sa bitstampa?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno