Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oni sa ogromnim farmama su uzeli tu lovu i mozda jos neko ali to vec mozes na prste da izbrojis. I btc i ltc su svi prodavali jos u startu pumpa uvek. Retki su oni koji su i do pola max cifre stigli i par novcica. Uvek je tako bilo. I ako je neko uzeo ozbiljnu lovu nece ovde priznati. Bilo je naravno ljudi koji su uzimali ozbiljnu lovu ali kao sto rekoh, mogu na prste da se izbroje.
 
To je generalno psiha ljudi dok stoji niska cena oni izgube nadu (pa tad prodaju) i cim krene mali skok oni sve rasprodaju ili na tom skoku ili na padu kao sad... tako da vise od njih nekolicine nije prodavalo na vecoj ceni...
 
ne znam sta je sa ovim ftc-om, cekam ga da padne na .00001 a on skoci na .000014
 
Hmmmm... ne nije jos vreme... akumulacija je jos u toku a i bice dok god je block reward 25 btc-a
 
Tako nesto sam i ja razmisljao. Ipak 25 BTC-a po bloku stvara veliku inflaciju.
Polovljenje BTC-a je Jul 2016 ako se ne varam, dok je za LTC sad u Avgustu.
 
Tacan datum polovljenja je jos uvek neizvestan jel ne znamo da li i koliko ce mreza rasti a to moze da ubrza proces... poenta je da dolazi prvo povecanje bloka na 20MB a odmah zatim ide polovljenje tu pre svega toga ce krenuti hajp sigurno a sta ce doneti to cemo da vidimo...
 
Kome bude trebalo $ na BTC-e neka me kontaktira, imam viska. Naravno da ne poklanjam nego prodajem, za 1:1 cenu u EUR.
 
zar ne bi trebalo pojavljivanje (KONAČNO) Bitcoina na NYSE berzi, makar pod XBšta imenom, da napravi neki žešći boost ?
 
ovo sa menjacnicama postaje malo dosadno (da im to nije izgovor ) ?????
 
Izgovor za sta? Dampovanje cene? Kao hakovali nas nismo mi :D
 
Ma ova cifra je smesna ali cekam detalje i zvanicnu izjavu.
Niko ne komentarise LTC?! Cak ni studenta nema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno