Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova baba snila da ce da skoci drk i skocio je preko 6$ pa ti vidi dal ces da se zezas na tu temu ;)
Sad kad se Cacanin probudi ima da se obraduje :d
 
Vec sam vam reko da su student i genijalcina uvek kao kontra i sve u nekom extremu ali i da podrzavam njihov metod
a to je:Ja ima cripto i za svaki veliki pad koji nisam mogo da predvidim ja snosim odgovornost sto nisam shortovao
i time umnozio crypto-kapital.
Ovo se iz aviona videlo da ce pasti i to dosta,treba slusati.Ja prodao to nesto sto sam imao odavno i nisam ni kupovao kad je bio rebound ovih dana
Inace za 206 ili vec koliko su rekli,mislim da nisu preterali,misli da ce i nize ako dodje ispo 220$,da ne kazem da moze mnoogo nize.
I 100$ mislim da nije neverovatno
 
Nije nista iskljuceno. Sad kad je krenuo unazad ko zna dokle ce. Usput opet ce sve da povuce za sobom.
 
Preterujete. Ići će i dole i gore. Neće ići ispod 200 niti preko 300 uskoro. Ovo je sasvim dobro za trgovinu.
 
Vec su ubacili opciju, ali ne moze trenutno
Deposits Temporarily Unavailable
Unfortunately, we cannot process transactions at this time. We are currently working to resolve this issue. Please try again later.
We apologize for any inconvenience.

Ali kad proradi bice sjajno
 
Vec su ubacili opciju, ali ne moze trenutno
Deposits Temporarily Unavailable
Unfortunately, we cannot process transactions at this time. We are currently working to resolve this issue. Please try again later.
We apologize for any inconvenience.

Ali kad proradi bice sjajno

Ja slucajno logujem se preksinoc na Neteler i vidim BTC depozit srce mi zakucalo idem reko odma prebacit nesto BTC-a kad ono corak ne moze jos :D inace ako proradi bice dobar opcija, samo ako ne bude limitirano.
 
Gde ovo moze da se proda, pozamasan broj ovih apoencica sam pazario pre nekoliko godina, dok je jos sve bilo nerazvijeno i koja je maksimalna kolicina koja se moze prodati?
 
Ako si pre par godina kupio pozamasnu kolicinu sad si verovatno milioner. :D
 
Sala mala, nadam se da se niko ne ljuti. Zapravo mozda bih i bio milioner da sam tad pristao da kupim 10000 BTC-a za cini mi se 4500 din. Interesuje me, da imam toliku sumu na racunu da li bih mogao to da unovcim i po kojoj ceni bi to sve islo?
 
Sala mala, nadam se da se niko ne ljuti. Zapravo mozda bih i bio milioner da sam tad pristao da kupim 10000 BTC-a za cini mi se 4500 din. Interesuje me, da imam toliku sumu na racunu da li bih mogao to da unovcim i po kojoj ceni bi to sve islo?

Pa mogao bi da momentalno prodas na berzi i prebacis sebi kes na svoj bankovni racun, ili da prodas nekom ovde ko otkupljuje BTC za odredjen fee
 
Sala mala, nadam se da se niko ne ljuti. Zapravo mozda bih i bio milioner da sam tad pristao da kupim 10000 BTC-a za cini mi se 4500 din. Interesuje me, da imam toliku sumu na racunu da li bih mogao to da unovcim i po kojoj ceni bi to sve islo?
Naravno da se ne ljuti jer te niko nije ni shvatio ozbiljno. Ds si nekada rsnije imao mozga i osecaja da kupis btc sada nebi pitao nikoga gde da prodas. Zato sam ti onako i odgovorio.
 
Whatever happens with #bitcoin price next months, hold! All these things are just a shake-out for greedy margin traders...

:d
nisu moje reci



ma gluposti.

izasao na 254~255.

bio kupio onaj dip do 236, fala lepo i dovidjenja.
 
Ne triujte se,jos ce ovo dole. No rebuy till 220
 
123.png


sad smo u ovom kanalu, ono juce je bio pokusaj proboja na gore, nije uspeo.

ako padne ispod donje crte, uz veci volume SHORT i PRODAJA.

target oko 220.

inace vidim jake sell signale vec sada.
 
Poslednja izmena:
dalji razvoj...

pratim huobi zato sto mi je ovaj kanal tamo najocigledniji, a mislim da i oni predvode ovo.


qwe.png


dakle, od supporta je malo odskocio. no izgleda da vec malo posustaje. nema smisla kupovati dok ne dobijemo potvrdu, a to ce se desiti uz probijanje 1600 CNY i znacajan volume. do tada sedenje na rukama....
 
Ništa od ozbiljnijeg pokreta. Nuspešni pokušaji u više navrata. Zid od 200 BTC-a pokoleba trgovcei stopira trend. Kako na jednu tako i na drugu stranu. Smešno.
Kako su nekada padali zidovi od 5,10,20K na Goxu he he...sećate li se
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno