Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
$375-400 tu negde što se mene tiče.
Videćemo šta će biti na $350 prvo.
 
Bravo Omnik svak cast za prognozu, nisam ocekivao ovo.

Nije bas islo u cent po planu ali bas blizu...
Sad gledam $350, ako ostane iznad lako moze novi krug gore. Realno, ovo je isforsiran pump i bilo bi dobro za duzi uptrend da ponovo testiramo $300 u narednom periodu.
 
Mislim da si na vreme izasao. Cini mi se da ce stati, da nece vise gore. Sto kaze omnik, mozda moze jos jedan krug ali ja licno sumnjam.
 
Nije bas islo u cent po planu ali bas blizu...
Sad gledam $350, ako ostane iznad lako moze novi krug gore. Realno, ovo je isforsiran pump i bilo bi dobro za duzi uptrend da ponovo testiramo $300 u narednom periodu.

dobro dobro ubo si ovo samo tako svaka cast, izgleda meni ovo sad kao korekcija, ako izdrzi 350, nije iskljuceno ponovo da ode gore.
Kad si napisao onaj post ako probije 335, ja stavio na 339, ali nisam all in nesto me nije vuklo ali bolje ista nego nista, ako izdrzi 350, uleticu opet pa sta bude :d

Dokle cjenis da moze ako krene gore?
 
dobro dobro ubo si ovo samo tako svaka cast, izgleda meni ovo sad kao korekcija, ako izdrzi 350, nije iskljuceno ponovo da ode gore.
Kad si napisao onaj post ako probije 335, ja stavio na 339, ali nisam all in nesto me nije vuklo ali bolje ista nego nista, ako izdrzi 350, uleticu opet pa sta bude :d

Dokle cjenis da moze ako krene gore?

~$400 bi bio maximum po mom mišljenju... $380 realnije. U svakom slučaju neće preko noći otići na $1000 :)
 
Sve mi lici Omnik na skok od 200$ u danu... kopira se... repriza...
Ne znam kad i sa koje cifre .
 
Slab je volume, nisam uveren... ako bude double TOP fino će da padne.
 
blizimo se decembru, to je to ljudi...

mozda skoci jos 10~20 $ u nekom naletu, ali nista vredno rizika. ko je uzeo pare od ovoga skoka uzeo je (misilim na onaj do 500), sad cemo da se vratimo u fazu sporog krvarenja do 250.

obican bull trap, iliti exit pump. kao sto je bilo za grcku, tako se i sad ritnuo. eto.
 
Poslednja izmena:
blizimo se decembru, to je to ljudi...

mozda skoci jos 10~20 $ u nekom naletu, ali nista vredno rizika. ko je uzeo pare od ovoga skoka uzeo je (misilim na onaj do 500), sad cemo da se vratimo u fazu sporog krvarenja do 250.

obican bull trap, iliti exit pump. kao sto je bilo za grcku, tako se i sad ritnuo. eto.

Dok god ostane iznad 250$ je dobro long-term. To će da obezbedi raketu $750+ pred halving.
 
ne znam zasto se gaji toliki optimizam kad svi znamo da ce da ga odampuju ispod 300 kad tad i onda ce ponovo da bude propast...
 
ne znam zasto se gaji toliki optimizam kad svi znamo da ce da ga odampuju ispod 300 kad tad i onda ce ponovo da bude propast...

A sto ne bi gajili optimizam ako smo zaradili na onom skoku do 500 sto ne bi opet zaradili, naravno da ce nekad da ga odvale ispod 300$, ali i to se moze predviditi naucili smo nesto u ovi nekoliko godina imaju ove stepenice i tako to ;)
Sto se tice propasti ja sam veci optimista da cemo jednog dana testirati 1000$ nego da cjela stvar oko Bitcoina propadne previse je u ovu pricu ulozeno da propadne, a kad dodje do 1000$ ne mora bas 1000 moze i 999 :d tada me vise nece nista zanimati :d
 
A sto ne bi gajili optimizam ako smo zaradili na onom skoku do 500 sto ne bi opet zaradili, naravno da ce nekad da ga odvale ispod 300$, ali i to se moze predviditi naucili smo nesto u ovi nekoliko godina imaju ove stepenice i tako to ;)
Sto se tice propasti ja sam veci optimista da cemo jednog dana testirati 1000$ nego da cjela stvar oko Bitcoina propadne previse je u ovu pricu ulozeno da propadne, a kad dodje do 1000$ ne mora bas 1000 moze i 999 :d tada me vise nece nista zanimati :d
Ma dzaba se trudis da objasnis,ovde ima mnogo likova koji su u fazonu da komsiji crkne krava!
 
Apsolutno sam siguran da Dimketa niste razumeli. Poenta price je da cete/cemo svi vikati kako je propast i kraj svega kad padne ispod 300. Ne bi bilo prvi put
 
Poenta price je da cete/cemo svi vikati kako je propast i kraj svega kad padne ispod 300. Ne bi bilo prvi put

Nije pitanje da li ce da padne ili nece. Glupo bi bilo ocekivati da ne padne,i svi ovde gaje optimizam da ce ici gore i uhvatiti visoku cenu,pa onda moze i da padne i ajmo ispocetka. Tako da smo ga razumeli jako dobro.
 
Konsolidacija u uptrend-u, mislim da će gore...
U BTC sam i sumnjam da ću bilo šta dirati pre ponedeljka.
 
Poslednja izmena:
kako se samo razlikuje misljenje od misljenja,nekom ce na 300 da padne drugom ce da skace...evidentno je da ce neko da bude u pravu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno