Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bitno je da je LTC u krizi a sto za btc neki prognoziraju da ce pasti ispod 100$ to nema veze, njemu cvetaju ruze ocigledno :d
 
Fini malo nedeljni jump, ali orderi su na sell strani prilicno, ovog puta.. Volume sad mora da skace.
 
jel se meni cini ili neko stalno kupuje? po 2-3-5k ltc, sad ~43k?
 
znamo sta sledi nakon low volume pumpa - high volume dump. :D

mislim da je ovo lokalni top, mozda dobaci do 242-245.
 
Nemojte sad da vam ja nacrtam jedan WARP grafik kako BTC ide na 100 000$! :d
 
250 + bice odlicna prilika za shortovanje!

spremajte keš polako!


94095-1-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Izgleda da su postojece digitalne valute dobile ozbiljnu konkurenciju. Umesto da najzad ugrade hardverski valet za ltc i btc u svoje mobilne telefone sto bi bilo sjajno jer pojedini telefoni vec danas imaju ugrađen otisak prsta, Samsun, Google i Apple su razvile svoje sisteme mobilnog placanja tako da ce biti interesantno narednih meseci pratiti borbu između ltc-a, Apple-a i Samsunga za udeo na trzistu.
 
Poslednja izmena:
To nije konkurencija BTC-u vec su oni konkurencija medju sobom i *****ima koji veruju u njih
 
To nije konkurencija BTC-u vec su oni konkurencija medju sobom i *****ima koji veruju u njih

Zaista i nije konkurencija BTC-u...Posto Samsung za 10-15 dana poslovanja moze da pokupuje sve BTC-e koji postoje...Zaista je smesno porediti kompaniju poput Samsunga i Applea sa garaznim projektom...Ma koliko on simpaticno delovao. Cisto da steknete neki osecaj koliki su to giganti danas...link
 
Poslednja izmena:
Zaista i nije konkurencija BTC-u...Posto Samsung za 10-15 dana poslovanja moze da pokupuje sve BTC-e koji postoje...Zaista je smesno porediti kompaniju poput Samsunga i Applea sa garaznim projektom...Ma koliko on simpaticno delovao. Cisto da steknete neki osecaj koliki su to giganti danas...link

ako ti nije jasno ja ti sigurno necu/nemogu objasniti.......

i da jedina je konkurencija ripple-u
 
ako ti nije jasno ja ti sigurno necu/nemogu objasniti.......

i da jedina je konkurencija ripple-u

Jedno je sigurno...Samsung i Apple ce postojati i za 20-30-50 godina, a za BTC uopste nisam siguran. Mada to je mesanje baba i zaba, Samsung je ogromna kompanija, Apple takodje, BTC je samo sistem za transfer vrednosti/vid novca/store of value. I to jos uvek u pelenama. I na zalost, mislim da je ispustio sansu da se nametne. Da li ce biti nove-videcemo. LTC ne zelim ni da komentarisem, ima najnizu vrednost u poslednje dve godine (prema BTC-u)...
 
Cekaj a kako je propustio sansu da se nametne, zbog cene, ne budi smesan...

Ove pilicarske kompanije sad kopiraju BTC ili kopiraju njegovih 10% a ostalo namecu.... realno apple ili zucarki novac nema ama bas nista sa BTC-om

Sta vise posto oni nisu konkurencija BTC-u ako se omasovi upotreba istih ono ce samo povucu upotrebu BTC... jer ce ovce (ljudi su glupi evolucija ne prati tehniku, drustvo) skontati da je BTC u nekim aspektima daleko bolji
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ce svi ti servisi jednog dana verovatno ujediniti u jednu celinu. Nebitno je ciji je servis, nebitno je kojom valutom se placa sve dok se placa i dok je tu valutu moguce pretvoriti u bilo koju drugu. Sada svako pokusava da progura svoj servis, razumem i razloge ali nepotrebno je. Svaka postojeca valuta se preracunava po kursu, isto tako svaka kriptovaluta moze da se racuna po kursu u odnosu na btc, btc u dolare ili sta vec... Nama treba samo jedan servis koji ce objediniti sve te servise i nista vise.
 
ebay
Skip to main content
eBay and PayPal will be separate companies soon. We've updated the eBay and PayPal User Agreements and Privacy Notices. Learn more

da nece da uvedu btc ili ltc :p
 
kupljeno 17k i 18k i posle toga cena pada, kako je to moguce?
 
nista od 250, mislim da je to to.

ovo do 245 je zapravo bila korekcija na gore, mislim da je ovaj dump mali tek pocetak i da je 200 sledeca stanica.

ko je shortovao iznad 240 zavrsio posao, 235~240 mi se takodje cini kao ok.
 
da da svakako , na cemu si ti da mi je znati, da das i nama malo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno