Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako, ako...neko se šali, a neko šali i pravi keš.

zatvorih sad ispod 270 $ shortove one sa 284...nečija plata. :D
 
e ajde stani malo na loptu , pre neko vece se nisi bas pohvalio sa tom nekom zaradom , a mogao si videti i izracunati (bar priblizno nase), pa da ne bi zatezali , ajmo malo veselije :)
 
nije porezno , a nisi ni ti nepametan, ali kao sto rekoh da ne zatezemo, ajmo veselo i bez bockanja :D
 
nije valjda da moram svaki trejd i zaradu ovde da objavljujem.

kao da ste iz poreznog. :S:

Sam si iznosio cifre,niko nije trazio bilo kakve brojke.
Kolega Thunder je dosta puta ovde iznosio argumentovana predvidjanja i
pominjao shortove i kad je kupio i prodao a nikakve cifre nije pominjao i
s kojim kolicinama je baratao.
Ne znam sto bi bilo uopste bitno dal je neko igrao sa 100$ ili sa 10k $.
Ko koliko ima,sa toliko ce igrati. Ima pravo da se nada onaj i sa 100$ i sa 10k $
 
to su neke mantre.

trgovcu dobrom je svejedno da li trguje sa 100 ili 10 k $. nema neke preterane razlike, osim u vremenu potrebnom da se sa 100 dođe do 10 k $.

i ne vidim kakav sad problem imate sa brojkama? igra je u brojkama...

i kao sad dosta bockanja, a ja imam čitavu svitu iza sebe likova što pišu bljuvotine i stalkuju me. :D
 
Poslednja izmena:
to su neke mantre.

trgovcu dobrom je svejedno da li trguje sa 100 ili 10 k $. nema neke preterane razlike, osim u vremenu potrebnom da se sa 100 dođe do 10 k $.

i ne vidim kakav sad problem imate sa brojkama? igra je u brojkama...

i kao sad dosta bockanja, a ja imam čitavu svitu iza sebe likova što pišu bljuvotine i stalkuju me. :D

Ne bockam nije mi namera.
Nego ajde ko zna neka pravi analize da se srpska sirotinja opari malo :)
Ogradjujem se:nisam dobar trgovac
 
to su neke mantre.

trgovcu dobrom je svejedno da li trguje sa 100 ili 10 k $. nema neke preterane razlike, osim u vremenu potrebnom da se sa 100 dođe do 10 k $.

i ne vidim kakav sad problem imate sa brojkama? igra je u brojkama...

i kao sad dosta bockanja, a ja imam čitavu svitu iza sebe likova što pišu bljuvotine i stalkuju me. :D


ja i govorim da se malo uozbiljimo i mora neko prvi da prestane, eto zato ovo i govorim,
u redu? moze? :)
 
I ja ocekujem nastavak pada veceras ali svega par dolara. Sutra ko zna, petak, vikend... Videcemo kako su kitovi raspolozeni.
 
Videcemo.
Bilo je pada i odmah se cena vratila, to je dobra stvar. I evo dok pisem krenuo je rast. Pomalo i neocekivano za mene.
Edit: raste i ne staje. Vikend je dosao ranije :D
 
Poslednja izmena:
ša ima, ja se sad malo iskliktao?

:smoke:

moram priznati da iako mi je stamp sigurniji da drzim tamo lovu, na bitfinexu se zaista jos lakse prave pare.
 
Poslednja izmena:
hehe, leverage je ozbiljni instrument finansijski, mada vidim da neko to dozivljava kao bonus u kladzi.

prebacim tamo nekad neku siću, pogotovo nakon velikih pokreta. ali im ne verujem mnogo.
 
Poslednja izmena:
Tresla se gora......... Uobičajna kretnja. super za short ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno