Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam BTC-e

Inace mislim da ovo gura BTC-e, kinezi prate... sta drugo mogu :)
Tako je i kod BTC dosta je da neka veca berza ide znacajno gore i druge prate

jok prati malo kinezi povuku btc-e skace pola minuta kasnije
 
prodao 500 na 947

edit:prodao sve....
 
Poslednja izmena:
Ja se kladim da je student vec dumpovao i verovatno ako nije kupio misli da opet kupi :p
 
4.29108296 in
5.61829842 out
+1.32721546 cheers za drustvo :)

edit:savet za buy order :)
 
Generalno ako je ozbiljan pump verujem ko god da duva ima nalog i kod kineza... samo se nadam da nije fontas i slicni jer je njegov domet 1000-3000 BTC da ulozi...

kinezi vode igru zato sam i sklonio order pratim kretanje celu noc
 
Mislim da si pogresio...
I koliko sutra ces videti sto ti ovo pisem ...
Poz i hvala na picu ;)

vracam se u igru samo da ispratim situaciju mozda sa 50 tak 100 ltc-a vise :)
target 883...proslo....+40.5 ltc
 
Poslednja izmena:
prodao 1400ltc na 2.16, otisao da spavam , ujutru kupio po 2$, idemo dalje, cekamo sledeci talas :)

btw. Fontas is back
 
prodao 1400ltc na 2.16, otisao da spavam , ujutru kupio po 2$, idemo dalje, cekamo sledeci talas :)

btw. Fontas is back
u jbt
rano si ti lego..ja lego u 5 bas dugo je drzao 2.2-2.5 al svaka cast samo napred...i pratite bracu kineze daju vremenski luft da moze da se odreaguje....
 
Je li koristi neko bot-ove za trgovinu?

Kada sam o tome pre 2-3 godine diskutovao sa nekim velikim igracima na pravoj berzi, smejali su mi se.
Odgovor je bio, zasto da neko ko napravi dobrog bot-a sa njim ne uzme velike pare, umesto da ga prodaje za smesne.

Posle o tome vise nisam ni razmisljao.
 
Znaci ubacuju LTC sigurno. Vec neko vreme kruzi ta prica ali nisam ni za trenutak poverovao, nekako sam oguglao da traceve.

To the moon... malo je diskutabilno, cini mi se da je premalo novca odigralo skorasnji pump LTC-a. Nema su jos snage za promenu. Sa 20.000 LTC se moglo vedriti i oblaciti, a za ozbiljne igrace je to sica.
Svakako, mnogo je prijalo videti LTC u uptrendu :)
Bolje ista nego nista.
 
Kada sam o tome pre 2-3 godine diskutovao sa nekim velikim igracima na pravoj berzi, smejali su mi se.
Odgovor je bio, zasto da neko ko napravi dobrog bot-a sa njim ne uzme velike pare, umesto da ga prodaje za smesne.

Posle o tome vise nisam ni razmisljao.

To nekako i stoji. Ako može sam da ga koristi i zarađuje, što dodatno ne bi zarađivao tako što će ga iznajmljivati sa mnogim ograničenjima/prednostima. Opet ima sigurno zaradu. :)
 
To the moon... malo je diskutabilno, cini mi se da je premalo novca odigralo skorasnji pump LTC-a. Nema su jos snage za promenu. Sa 20.000 LTC se moglo vedriti i oblaciti, a za ozbiljne igrace je to sica.
Svakako, mnogo je prijalo videti LTC u uptrendu :)
Bolje ista nego nista.

Ma kakav pump. Ovo je samo hajp zbog uvodjenja na coinbase, nista vise, LTC on Gox fazon. Nista ja ne ucekujem posebno od ovoga ali drago mi je da su se ljudi oraspolozili malo. Moze jos da skoci ali moze i da padne posle izlaska. Dok ne krene pravi pump btc-a i ltc-a zajedno ovo je sve decija igra.
 
To nekako i stoji. Ako može sam da ga koristi i zarađuje, što dodatno ne bi zarađivao tako što će ga iznajmljivati sa mnogim ograničenjima/prednostima. Opet ima sigurno zaradu. :)

I da je tako, ko ce normalan da preda na koriscenje botu 10-tak btc ili vise na izvolte. Sta da bot zabaguje pa proda sve ili kupi za sve van pameti. To je ipak BOT.
Ja ne zmem, mada bih voleo da probam sa nekom sicom, 1-2 btca
 
Dobro podesen bot cuda cini ali da bi ga koristio moras se razumeti u to savrseno inace ode mast u propast. Bot nije savrsen i moras znati u kojim situacijama ces puci da bi mogao da se zastitis od toga. Ne verujem da je iko od nas ovde toliko strucan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno