Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e sad ispravno razmišljaš student. :)

ja recimo ove šortove planiram da zatvorim na 2.5 $. :D

sad će i onaj ltc dev da se pojavi da podigne moral pred sahranu. :D

I naravno da pusti suzu kako zlikovci ubijaju njegovu tvorevinu...Lik je toliki smrad da je to prosto neverovatno. Gori je i od Kajzera i Karpelesa zajedno. Tacno je nepravda da takav ljudski talog uzme ozbiljne pare...
 
formira se bullish penannt na btc-u. obratiti pažnju na onaj veliki resistance od ltc-a koji sedi na 4.6 trenutno. ako ga preskočimo uz volume ide katapultiranje. u suprotnom je ovo samo još jedan bounce. naravno, to će potrajati danima. :)

za btc je trenutno ključna cifra oko 290.

u slučaju da prebacimo 320 $ ulećemo za sve pare.
 
Poslednja izmena:
i evo nas opet kod teorija zavere :), sad samo fali Cvorovic Ilija i Djura ;)

Ja ne vidim tu nikakvu teoriju zavere. Covek je izmislio novcic da se obogati i uspeo je u tome. Naravno i jos neki sem njega. Ali da bi se oni obogatili mora puno njih da izgubi. To je toliko jasno da bi i Filip Visnjic video...Sta mislis ko je finansirao rudare za vreme gpu mininga...To je kostalo...Posle im je udario FOMO, (ako ne znas sta znaci FearOfMissingOut-strah da se nesto propusti) i naterao ih da kupe nazad sve sto su prodavali dok su kopali, ali za vece pare, jer je dizao cenu nagore...A pogotovo kad je krenulo nadole, nakon pucanja. Setite se samo sebe (a i ja se setim sebe) ne moze nize od ovoga itd...E pa gospodo, moglo je nize, cak do nesto preko 1$...Ko bi rekao :)
 
Poslednja izmena:
Samo kad si ti ovde glavni mesija, covek puko na ltc pa.mu sad svi krivi , ne pricaj gluposti molim te, pa zasto je izmisljen btc , za bolesnu decu afrike, da ljudi krace rade, za deda mraza,
Da kako da ne
 
Samo kad si ti ovde glavni mesija, covek puko na ltc pa.mu sad svi krivi , ne pricaj gluposti molim te, pa zasto je izmisljen btc , za bolesnu decu afrike, da ljudi krace rade, za deda mraza,
Da kako da ne

Kladim se da bi voleo da si pukao na LTC-u koliko i ja :) E da. Cuo sam da je Maserati (ili kako bi ti to napisao, Masserati :) ) uveo prodaju za LTC...Samo sto je kod njih kurs 0.1$ za LTC :)
 
Poslednja izmena:
nemoj jos prodajes ltc student. :) cekaj jos.

Ja ti nacrtah sta mislim o ltc-u...I ocekujem rast krakorocno, mozda i ogroman. Imam lufta koliko oces :) Ali sigurno necu gledati kako raste i onda gledati kako se vraca nazad....To je za neke druge. Ja sam nevernik i zacas menjam tim kad su kriptovalute u pitanju...posto ne verujem ni u jednu od njih za sada.
 
Poslednja izmena:
ma i ja mislim da može još gore, premišljam se da zatvorim ovaj short sa malim gubitkom, i da pazarim i ja, ali bih da sačekam možda korekciju...previše mi on tu igra oko ovoga supporta od pre neki dan, da ne ispadne stvarno veliki bear trap da je bio.
 
Poslednja izmena:
ma i ja mislim da može još gore, premišljam se da zatvorim ovaj short sa malim gubitkom, i da pazarim i ja, ali bih da sačekam možda korekciju...previše mi on tu igra oko ovoga supporta od pre neki dan, da ne ispadne stvarno veliki bear trap da je bio.

Znas ono...polovljenje, hype...kupite dok jos ima....jeftini novcici :) Ne znam sta da ti kazem...Blokada btc-a je prosla, ako krene ltc povuci ce opet i btc malo...Ja sam u longu od ispod 4 i bas me briga, nisam mnogo kupio pa ne mogu mnogo ni da zaradim/izgubim. Nisam u leverageu, tj. trgujem sa svojim parama pa me ne moze niko okinuti sem menjacnice :)
 
genijalcin samo mi na jedno daj odgovor kad trgujes da li ti je cilj da povecas BTC ili $? iskreno?
 
Poslednja izmena od urednika:
$ dabome. i tako sve dok ne budu u supermarketu primali btc ili dok ne budem mogao da plaćam struju.

Imas potrebu da iskrivljujes istinu... da ne kazem drugim recima, isto tako lepo nacrtas grafik das prognozu sve fino i korektno i onda ko da ovde ima male dece lupis nesto tipa BTC na 50$ ili bese 4$ a za LTC da ne pricamo... sto nije konstatacija grafika ili analize vec su mokri snovi trgovca, koji realno su veoma tesko ostvarivi

Da gledas $ prodao bi BTC jos na 800$ i zaboravio ovu temu, sigurno ne bi kupovao BTC minere....tako da se sa sobom dogovori sta tacno gledas pre nego sta objavis :)
 
Poslednja izmena:
zašto da zaboravim temu ako još mogu para da napravim?

pa pašće btc na 100 $. i to nisu snovi. ako je moglo zlato da padne o-ho-ho...mozes misliti ovo virtuelno smeće kako će da padne na 100.
 
Poslednja izmena:
Meni je jasno da ko trguje na malim oscilacijama mora brzo da misli i klikće još brže ali javno izneti tvrdnju/mišljenje da će vrednost LTCa pasti (za par $) a posle sat vremena da će porasti meni deluje kao da je neko imao burnu noć.
:bottle:

edit:
ja recimo ove šortove planiram da zatvorim na 2.5 $.
ma i ja mislim da može još gore, premišljam se da zatvorim ovaj short sa malim gubitkom, i da pazarim i ja,
 
Poslednja izmena:
Imas potrebu da iskrivljujes istinu... da ne kazem drugim recima, isto tako lepo nacrtas grafik das prognozu sve fino i korektno i onda ko da ovde ima male dece lupis nesto tipa BTC na 50$ ili bese 4$ a za LTC da ne pricamo... sto nije konstatacija grafika ili analize vec su mokri snovi trgovca, koji realno su veoma tesko ostvarivi

Da gledas $ prodao bi BTC jos na 800$ i zaboravio ovu temu, sigurno ne bi kupovao BTC minere....tako da se sa sobom dogovori sta tacno gledas pre nego sta objavis :)

Pa dobro...Ne obaziri se na to 50$...znas i sam da to moze da bude, ali je jako malo verovatno...Ko mu kriv sto nije stavio buy na 160 pre neki dan na btc-e :) Covek je verovao u 100 i kiksnuo...Ja sam dugo trgovao iskljucivo za btc, a tek od skora sam poceo da se igram sa $ parom, bas zato sto mi je ideja bila samo da uvecam btc stek, dok se ne pojavi realna alternativa, koje na zalost jos uvek nema. Tada bih se mozda dvoumio sta dalje. I mislim da sam propustio dosta sto nisam drndao sa $ parom, pogotovo kad sam bio u LTC-u ranije. tu gresku vise necu ponoviti, barem ne namerno. Na BTC/USD mi se skoro i ne isplati da se zezam, to nije za day trading posto su varijacije u % suvise male za moj ukus. Kad nesto zaradim i zelim dalje da se zezam, uletim u shitove, pa od 10 komada valjda ce bar jedan upaliti sa x10 :)
 
i porašće eventualno do 4.5~4.6, to sam rekao za ltc. nije to zapravo vredno prave kupovine. kada kažem kupim to znači da malo zatvorim šort kako bih imao dovoljno municije za taj maksimum eventualni.

to sa levarage-om funkcioniše poput klackalice. ti stalno dorađuješ poziciju, kupuješ i prodaješ, praviš sebi lufta, a trgovinu i poziciju zatvaraš tek na kraju.

kupiti danas kada je juče bio 3.8 $ je ludost.
 
Poslednja izmena:
to da sam kiksnuo ćemo da vidimo student, ima još vremena za dvocifrene novčiće, nije još kraj godine. :)

Pa za ovaj dip jesi...to je sigurno. A da li ce biti novi-videcemo. Ja bi voleo da ne bude...dok ne prodam :)
 
i porašće eventualno do 4.5~4.6, to sam rekao za ltc. nije to zapravo vredno prave kupovine. kada kažem kupim to znači da malo zatvorim šort kako bih imao dovoljno municije za taj maksimum eventualni.

to sa levarage-om funkcioniše poput klackalice. ti stalno dorađuješ poziciju, kupuješ i prodaješ, praviš sebi lufta, a trgovinu i poziciju zatvaraš tek na kraju.

kupiti danas kada je juče bio 3.8 $ je ludost.

Lepo priznaj da ne mozes da izanaliziras LTC. Mislim, ne moze niko, tako da to nije nista strasno. Vidis da ne znas gde ce...Ako bude sutra 4.8$, reci ces da je ludost bila ne kupiti danas na 4.3$. Ja sam imao srece sa kupovinom, samo zato sto sam besomucno sortovao nakon false bull signala na 5$ wall-u od pre neki dan. Izvukao sam se sa blagom zaradom, ali lepo sam ti rekao da se okanis LTC TA jer nema smisla. Novcic je centralizovan i taj centar ga pomera kako hoce, nekad po grafiku a nekad namerno na drugu stranu da postigne totalnu nesigurnost kod day tradera i da izazove long term holdere na odustajanje. OK je imati cilj od 50$ ali mislim da treba gledati ltc/btc kao signal za izlazak jer je do sada samo par puta ltc/btc odnos bio preko 0.03. Svaki taj izlet treba koristiti za sell, pa sad samo pitanje ko ima koliko zivaca, ali sve preko 0.03 je po meni bio odlican sell za ltc, barem do sada.
 
Poslednja izmena:
Lepo priznaj da ne mozes da izanaliziras LTC. Mislim, ne moze niko, tako da to nije nista strasno. Vidis da ne znas gde ce...Ako bude sutra 4.8$, reci ces da je ludost bila ne kupiti danas na 4.3$. Ja sam imao srece sa kupovinom, samo zato sto sam besomucno sortovao nakon neuspesnog false bull signala na 5$ wall-u od pre neki dan. Izvukao sam se sa blagom zaradom, ali lepo sam ti rekao da se okanis LTC TA jer nema smisla. Novcic je centralizovan i taj centar ga pomera kako hoce.


student, ovo i dalje je na snazi. :)


123456.png





i toga se držim do nekog novog raspleta. a to je da prošišamo 4.6 za ltc i 285 za btc. to da li ću ja da kupim još malo, ili ne...to su neke moje "interne" stvari koje se tiču moje pozicije. :) ako to napišem, napišem to više zbog sebe nego drugih.


ako se to ne desi ovo je samo jedan bounce i testiraćemo ponovo support koji se nalazi na ~3.5 $.

svakako da ćemo za ovaj trejd brže saznati da li sam kiksnuo ili ne. :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno